18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

[video]
[/video]

Trzeba przyznać, dzieciak ma talent ... będzie z niego niezły kucharz.

A teraz wybaczcie, idę się zastrzelić. :samoboj:

2013-03-05, 08:17
A co jak rodzice nie żyją? To nikt mi gazu nie włączy i nie zjem przepysznej jajecznicy.

2013-03-05, 11:11
jacekmatys napisał/a:

Wracam po pracy do domu.Ciężko zapie**alam ale godnie płacą...1200 do ręki.Chcę się wyluzować więc wchodzę na sadola co by dorwać troszku adrenaliny,no i pierwsze co oglądam na poczekalni?? Gnój robi jajownicę na całej kostce masła,z niedosmażoną cebulą i uwaga! gada mi on że trzeba uważać na łupinki od jajek....nosz k***a mać! gdzie ja popełniłem błąd??

k***a, nie dosc ze ta kostka masla to jakies ch*jostwo roslinne, a nie maslo, to jeszcze j***niuski gotuje kielbase na tej margarynie, jakby mi takie cos podal to bym zerzygal sie na patelnie

2013-03-05, 11:51
profanacja, no ja pie**ole, cebula na margarynie

2013-03-05, 15:43
Prosić rodziców o odpalenie gazu? k***a patologiczna rodzina, wychowali dzieciaka na zj***nego dauna

2013-03-05, 16:04
k***a nie długo powstanie film jak herbatę zrobić. k***a to co się dzieje z internetem to się w ch*ju nie mieści.

Td0bT napisał/a:

Ja pier*ole wg. mnie nie ma z czego się śmiać. Przynajmniej dzieciak ma jakieś zainteresowania, a nie siedzi całymi godzinami przed monitorem jak jego rówieśnicy i ryje sobie głowę pierdołami. Do autorki, filmik z ch*ja nadaje się na sadola, a jajecznice to pewnie tobie mama przygotowuje bo sam nie potrafisz.
Peace.



Czy już was popie**oliło do reszty ??? Zrobienie sobie jajecznicy oznacza że ma zainteresowania ??? Jak ktoś sobie zrobi kanapki to już k***a kucharz ??? Ja pie**ole :homer: może jeszcze k***a za sranie w kiblu będziesz pie**olił ,,o chłopak ma zainteresowania i a nie siedzi przed kompem"

Jeszcze bardziej nie rozumiem co ten filmik tutaj robi. A zresztą k***a.

2013-03-05, 23:11
Jezu, tyle masła, a robi jajecznicę na kiełbasie. k***a jak już robisz na kiełbasie to jak najmniej tłuszczu albo w ogóle.
Najlepsza przepis na jajecznice jest według Gordona Ramsaya. Bez kitu. Najlepiej ją robić w małym rondelku. Dajesz trzy albo cztery jajka, dodajesz odpowiednią ilość masła. Włączasz ogień i jedziesz. Najpierw czekasz aż masło się rozpuści i wymiesza z białkiem. Potem ciągle mieszając przekłuwasz kolejne żółtka(nie wszystkie naraz) tylko stopniowo. Co pewien czas zdejmujesz z ognia, żeby się podsmażyło bez niego, żeby się zbyt nie spaliło, wtedy będzie miało idealną konsystencję i będziesz miał pod kontrolą całą jajecznicę. Kiedy już zrobisz cały ten proces i dojdziesz do momentu, kiedy jajecznica zaczyna już wyglądać jak jajecznica odstawiasz ją na bok. Czas na śmietanę. Dodajesz łyżkę śmietany(procent zależy od preferencji), i mieszasz jajecznicę bez ognia. Wracasz na ogień i znowu zdejmujesz. Solisz teraz i pieprzysz(ja tylko solę). Następnie znowu na ogień. I nie możesz jej przypalić, tylko ma mieć kremową konsystencję.
Cały czas nad nią pracujesz.
Smacznego.
Efekt końcowy ma być podobny do tego:

Możesz podać w po śmietanie szczypiorek i podać całą jajecznicę na grubym toście.

2013-03-06, 12:18
poprosić rodziców o włączenie gazu :D