18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:50
Avatar
Fazer6 2014-08-18, 9:46
dobrze ze spojrzal w lusterka ;p
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2014-08-18, 9:59
fajny amortyzator

______________

ale jaja
Zgłoś
Avatar
Aberracja 2014-08-18, 10:40 10
Ja dokładnie tydzień temu po godzinie 20 śmigam sobie rowerem po ścieżce rowerowej (późna pora, obrzeża miasta to sobie pozwoliłem na większą prędkość) i tak zjeżdżam ze wzniesienia, aż mi dziewczę wybiega z parku obok na ścieżkę. Ja w akcie desperacji po hamulcach i skręcam w ten park, lądując rowerem w żywopłocie. Wyciągam rower z krzaków, chcę się już pytać sprawczyni wypadku o jej stan zdrowia, a ta wstaje i od razu do mnie z pyskiem, że już na policję dzwoni, bo ja jeździć nie potrafię i prawie ją potrąciłem. Zastanawiałem się przez chwilę nad wykorzystaniem późnej godziny, braku osób postronnych i pobliskich krzaków, doskonałych na ukrycie ewentualnych zwłok, ale dziewczę chyba pojęło co się święci i urwawszy swój ślinotok pognało w stronę centrum.

______________

Tak, jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
Casperiously 2014-08-18, 10:46 9
@up

współczuje, chyba bym nerwowo nie wytrzymał i specjalnie odkręcił sztycę po czym jej wykurwił w ten głupi ryj.
Zgłoś
Avatar
Adamus531 2014-08-18, 12:47
Czy ja widzę knolly chilcotin + fox 40? <3 piwko daję
Zgłoś
Avatar
TurboDown 2014-08-18, 12:54
Szacun dla mamuśki!!!!
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-08-18, 12:59
ale babeczka w porządku

______________

Najebać tysiąc postów i na emeryturę.
Albo dwa.
Trzy i więcej nie będzie.
Cztery, ostatnie słowo.
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-08-18, 13:46 1
100000% wina chujowych rodzicow
Zgłoś
Avatar
xandercage 2014-08-18, 13:51
Ehh skąd ja to znam ... Sporo jeżdżę w terenie, ale żeby w teren dojechać, muszę się toczyć przez kawałek miasta. Chodnik 1,5 m szerokości, ścieżka jakieś 1,5 m szerokości, wyraźnie oznakowana a rozklapichy i tak lezą po ścieżce, mam dzwonek, którego kulturalnie używam. Nieraz słyszałem jak ktoś rzuca za mną kujwy i inne obelgi. Bo przecież pan i władca idzie i nie musi uważać na nikogo ani na nic. Na całe szczęście, jak dojadę do lasku, gdzie śmigam, kultura jest dużo lepsza.
Zgłoś
Avatar
Skurvinox 2014-08-18, 15:41 2
wszędzie te pierdolone dzieci, już nietylko serwery zapchane gnojami psującymi zabawę, ale nawet na rowerze spokojnie pośmigać nie można

______________

"Nic tak nie cieszy jak krzywda ludzka"
"Ból to uczucie przejściowe, które przypomina, że żyjesz"
Zgłoś
Avatar
Merkavoth 2014-08-18, 16:42
Panowie, wiecie jak miło jest na sadolu zobaczyć raz na ruski rok taką jednostajnie merytoryczną i niekretyńską dyskusję?
Zgłoś
Avatar
j................r 2014-08-18, 17:15
Ja myslalem ze dzieciak bd i go stado owiec rozjebie a tu rower beka:D ps mialem operacje chyba morfina jeszcze trzyma
Zgłoś
Avatar
mcshiftypowers 2014-08-18, 19:43
Kask prawdopodobnie uratował go przed kalectwem i nawet nie jechał na rowerku
Zgłoś
Avatar
PrefectNT 2014-08-18, 23:44 1
Dużo z was piszę że dzieciak w prawo i on też w prawo , ale postawcie się w jego sytuacji , miał mało czasu na myślenie i tak piwo dla gościa że dzieciakowi nic nie zrobił.

______________

He He - Piotr Ż
Zgłoś
Avatar
eBbi2 2014-08-19, 0:01 2
AdioChooJ napisał/a:

@up

Australia nie istnieje

Stary.. Zarejestrowałem się specjalnie żeby to napisać... : Chłopaki dajcie mu piwko ..
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów