18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
mygyry 2017-09-11, 9:30 60
Połamane nogi? Tak postawmy go jak najszybciej !
Zgłoś
Avatar
Coyot30 2017-09-11, 9:35 22
Jebana szmata! Byłbym świadkiem to te obcasy wjebałbym w ten pusty kurwa łeb!
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2017-09-11, 9:41 31
kurwa nigdy się głupie cipy nie nauczą że się nie podnosi rannego
Zgłoś
Avatar
K................o 2017-09-11, 10:13 1
nóżki pękły nieszkodzi

jeszcze wsteczny wyrzuciła suka blać
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-09-11, 10:50 26
Sytuacja analogiczna do tego filmiku gdzie motopizda potrącił. Tylko gdzie teraz są głosy broniące kierującej samochodzikiem?
Jak motopizda odjebała dokładnie to samo to kilka osób obwiniało przechodnia, że się nie rozejrzał (też na takiej samej drodze po 1 pasie i też wszystkie auta się zatrzymały z obu stron i też motopizda wyprzedzała na ciągłej na przejściu).

No gdzie motopizdusie teraz wasz jazgot? Czemu nie bronicie babki i nie zwalacie winy na gówniarza?

Motopizdy hipokryci.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-09-11, 12:16 3
Up widzisz to podobnie jak z babkami. Jeżeli jest konflikt mężczyzna kobieta, to kobiety zawsze wezmą stronę drugiej kobiety. Nie ważne czy to jest sąd, kłótnia małżeńska, itp. To zmowa jajników. Analogicznie działają motopizdeczki, zawsze winni są kierowcy osobówek bo nie patrzą w lusterka, itp.
Jakie gównoburze były na sadolu, gdy jakieś zjeby jeździli szybko i hałasowali ludziom pod oknami 20h na dobę. Dostali wpierdol i zostało to nagrane. Oczywiście wina została okrzyknięta po stronie mieszkańców, którzy nie mogli normalnie żyć bo są cebularzami i zazdroszczą drogich motorów enduro. Chuj, że nie można dziecka wypuścić na zewnątrz bo na drodze osieldowej debile zrobili sobie tor wyścigowy. Nie można sobie pospać, czy w spokoju odpocząć bo debile przejeżdżają na odcince 30 razy na godzinę pod twoim oknem.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-09-11, 14:31 10
Babka idiotka nie podlega wątpliwości, ale dzieciak mógłby się rozglądać zamiast pod nogi patrzeć. Mnie rodzice zawsze uczyli: że choć samochody się zatrzymały to trzeba się rozejrzeć. Po 10 latach jazdy samochodem, jako pieszy mam jeszcze mniejsze zaufanie do kierowców niż kiedyś. Oglądam się jak pojebany za każdym razem kiedy przechodzę przez jezdnię - a jak się tak rozglądam, to nie mogę pojąć co myślą ludzie którzy w kapturach, ze słuchawkami na uszach, wpatrzeni w smartfony wpierdalają się na drogę nawet nie odrywając wzroku.
Zgłoś
Avatar
xXxHqFuckYouxXx 2017-09-11, 14:42 2
Ale no co Wy to? Nie było przecież podwójnej ciągłej, więc mógł spokojnie wyprzedzać przecież...
Zgłoś
Avatar
M................6 2017-09-11, 14:59 5
waloos napisał/a:

Babka idiotka nie podlega wątpliwości, ale dzieciak mógłby się rozglądać zamiast pod nogi patrzeć. Mnie rodzice zawsze uczyli: że choć samochody się zatrzymały to trzeba się rozejrzeć. Po 10 latach jazdy samochodem, jako pieszy mam jeszcze mniejsze zaufanie do kierowców niż kiedyś. Oglądam się jak pojebany za każdym razem kiedy przechodzę przez jezdnię - a jak się tak rozglądam, to nie mogę pojąć co myślą ludzie którzy w kapturach, ze słuchawkami na uszach, wpatrzeni w smartfony wpierdalają się na drogę nawet nie odrywając wzroku.



Ludzie którzy przebiegają na ślepo przez jezdnie zasługują na potrącenie.

Rodzice nie nauczyli? To ból nauczy, w końcu to najlepszy nauczyciel.
Zgłoś
Avatar
djzib0 2017-09-11, 15:11 2
Czy jak tylko jeden but spadnie to znaczy, że chłopak jest półżywy?
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-09-11, 16:00 7
Manewr kobiety był podwójnie idiotyczny. Pomijając to co się wydarzyło,
szła jeszcze na czołowe pod prąd z srebrnym samochodem z naprzeciwka.
Gratulacje
Zgłoś
Avatar
natking 2017-09-11, 17:20 1
Całkiem fajna dupeczka, a do tego głupia, co stanowi jej kolejny atut. Karałbym za przewinienie

A tak serio, to jak można odwalić taką akcje?!
Zgłoś
Avatar
k................1 2017-09-11, 18:30 1
naucz sie kurrwiu w koncu pisac bo ludzi odstraszasz...

pomijam tutaj wiine kierowcy( wjakims stopniu). dobra dziecku tez wybaczam bo mlode, ale jak mozna na drodze z wiecej niz jednym pasem nie upewnic sie ze cos nie jedzie? co z tego ze jedno auto stanelo, ja zawsze czekam az nadjezdzajace z innych pasow takze sie zatrzymaja i mam w dupie to pierwsze auto ze musi dluzej czekac, ale wiem ze takie wypadki zdarzaja sie tez przez doroslych pieszo-matolow, ktorzy nie wiem co maja w glowie, auta stoja to przechodze, inaczej sie nie wychylam, mowie tu o polsce,bo w niemczech auta zwalniaja automatycznue jakby byly jakims robotem.
Zgłoś
Avatar
abdul 2017-09-11, 18:50 2
@djzib0 jest jedna noga na tamtym swiecie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie