18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Najlepsze jest to, że jej matka to psychiatra - specjalistka od dzieci.
Parę dni temu był ten filmik na wykopie, ale szybko usunęli, tutaj tego nie widziałem, więc wrzucam.

Zgłoś
Avatar
Kadan 2016-01-16, 12:31 183
Bezstresowe wychowanie, a może gdyby mu tak założyli worek i szeptali: "A teraz cię przytrzymamy, żebyś przestał oddychać"
Zgłoś
Avatar
binladden 2016-01-16, 12:34 56
Koty to chuje. Ale dzieci to większe chuje
Zgłoś
Avatar
Shakka Zombie 2016-01-16, 12:38 44
... często ludzie biorący się za wszelkiego rodzaju "kołczowanie" i inne tego typu rzeczy, które mówią co powinniśmy robić/ co jest właściwe a co nie, mają bajzel w prywatnym życiu. Czy to potwierdzone, nie mam pojęcia, ale spotkałem się z kilkoma takimi przypadkami (osoby mało ogarnięte życiowo, które obrały kierunek psychologia, tudzież pokrewne kierunki).

...a po za tym lubię bigos.
Zgłoś
Avatar
k................0 2016-01-16, 12:44 65
Mlody naukowiec powinien wiedziec, ze ow filmik zostal juz zgloszony na policje. Szykuje sie manto i ban na playstation
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2016-01-16, 12:52 35
Dla mnie te cala psychologia i psychiatria to jeden wielki pseudonaukowy bullshit.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2016-01-16, 13:07 6
@up
Nie ma ludzi zdrowych psychicznie.
Są tylko ci niezdiagnozowani.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2016-01-16, 13:15 2
Ta kurwa, kwiat narodu rośnie.
Zgłoś
Avatar
SaharaQ111 2017-02-23, 1:45
Czemu jak widzę ten filmik to mam ochotę zabić jakiegoś kota albo się nad nim znęcać, nie wiem kurwa skąd mi się to wzięło. Wcześniej to lubiłem koty. Nigdy żadnego nie skrzywdziłem ale od jakiegoś czasu mam takie myśli żeby poznecac się okrutnie nad kotem
Zgłoś