18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
C................s 2018-12-05, 10:25
facet85 napisał/a:

Człowieku kurwa nie szukaj dziur w całym bo pewnie wiesz co mam na myśli, a jak nie wiesz to po prostu zamilcz.



Jak piszesz tak że Cię nie można zrozumieć to lepiej nie pisz wcale.

facet85 napisał/a:

Współczuję waszym dzieciom jak chcecie im zabrać dzieciństwo gdzie nie raz przypierdolą dyńką o ziemię etc. Potem wyrosną takie małe pizdki w rurkach i będą nas bronić kurwa na granicy wschodniej przed ruskimi..



Twoim tokiem rozumowania napierdalanie dyńką o ziemię robi z cipy mężczyznę. Pewnie waliłeś głową pół dzieciństwa takiś męski

Cytat:

Będąc dzieckiem nigdy się nie skaleczyłeś ? nie spadłeś z drzewka ? Nie skręciłeś stopy ? nie podbiłeś oka ? - podczas zabaw!!! ?



Wiele razy się kaleczyłem, spadałem z drzewa itd ale to do opiekunów należy ograniczenie możliwości zaistnienia takich sytuacji. Po płaskim terenie, ze skręconymi obrotami co by za szybko gówniak nie polatał to jeszcze bym może zrozumiał. Ale wpuszczanie małego dziecka na tor przeszkód Wpisz w google wypadek dzieci na quadzie i zobacz co mała maszyna potrafi zrobić większym dzieciom niż ten na filmie.
Zgłoś
Avatar
facet85 2018-12-05, 14:13
AyCaramba,

ta dyskusja nie ma sensu
Zgłoś