18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
banerr 2018-12-03, 19:05 12
Zastanawia mnie jakim debilem musi być rodzic. No chyba że to nie jego i chce się pozbyć.
Zgłoś
Avatar
m................k 2018-12-03, 20:01 5
Zgłoś
Avatar
paczekmaster 2018-12-03, 20:38 4
Szacunek za nagrywanie do końca.
Zgłoś
Avatar
Dorik 2018-12-03, 20:59
ale wykurwił fikołka
Zgłoś
Avatar
glesner1910 2018-12-03, 21:05 5
@banerr może Twój syn siedzi/ będzie siedział na sadolu całe dnie, ja tam szanuję gościa, że daje dziecku poczucie, że może się realizować
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-12-03, 21:29 10
Z jednej strony, fajnie że dzieciak ma "zabawkę" i uczy się pewnych zachowań, w dodatku pod okiem rodzica ale... Ile on ma kurwa lat? Trzy, cztery?? Na rowerze bez podpórek nie potrafi jeździć, po schodach nie potrafi chodzić, co jakiś czas ryje łbem o kant stołu, nie wie co się może stać jak wsadzi palce do kontaktu czy zostawi je w nieodpowiednim miejscu zamykając drzwi. A debil, teoretycznie dorosły i odpowiedzialny sadza go na spalinowego quada.
Zgłoś
Avatar
skowrons 2018-12-03, 23:28 3
Obejrzałem to kilkanaście razy. Ten jego płacz sprawiaa mi satysfakcję w ten ponury dzień.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-12-04, 9:11 6
glesner1910 napisał/a:

@banerr może Twój syn siedzi/ będzie siedział na sadolu całe dnie, ja tam szanuję gościa, że daje dziecku poczucie, że może się realizować


Ależ pierdolisz. Dzieci uczy się obowiązkowości, pracowitości, sensu życia, kultury i tradycji itd. A jak już dojdą do tego co chcą w życiu robić, tak by nie być odpadem społecznym i jak zaczną się realizować, sami w ramach relaksu mogą kupić sobie quada, rajdówkę czy motorówkę czy co tam jeszcze
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-04, 11:45 1
Jak nienawidzi swojego dziecka to mógł od razu dać mu nabity pistolet.
Zgłoś
Avatar
facet85 2018-12-04, 20:55
do wszystkich obrońców dziecka

Uspokójcie się sam mam 2,5 letnią córkę, która jest małym hard corem i to co odpierdala spokojnie mógłbym tutaj wrzucać.
Dziecku nic się nie stało, a popłakał się bo to było dla niego zaskoczenie sytuacji i tyle.

Współczuję waszym dzieciom jak chcecie im zabrać dzieciństwo gdzie nie raz przypierdolą dyńką o ziemię etc. Potem wyrosną takie małe pizdki w rurkach i będą nas bronić kurwa na granicy wschodniej przed ruskimi..
Zgłoś
Avatar
WybrednyChuj 2018-12-05, 4:55 1
"Dziecko trzeba uczyć pływać a pan chce mu rzucać kołą ratunkowe?"
Gówniak* się nauczył czegoś i tyle
* Gówniak - dziecko do lat 11.
Powyżej 11 do 19 - szczyl**.
**Skala sadola.
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-12-05, 7:59
facet85 napisał/a:

do wszystkich obrońców dziecka

Uspokójcie się sam mam 2,5 letnią córkę, która jest małym hard corem i to co odpierdala spokojnie mógłbym tutaj wrzucać.
Dziecku nic się nie stało, a popłakał się bo to było dla niego zaskoczenie sytuacji i tyle.

Współczuję waszym dzieciom jak chcecie im zabrać dzieciństwo gdzie nie raz przypierdolą dyńką o ziemię etc. Potem wyrosną takie małe pizdki w rurkach i będą nas bronić kurwa na granicy wschodniej przed ruskimi..



No tak, daj więc dziecku poprowadzić samodzielnie auto, ciekawe jak to się będzie miało do obrony wschodniej granicy.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-05, 8:08
facet85 napisał/a:

Współczuję waszym dzieciom jak chcecie im zabrać dzieciństwo gdzie nie raz przypierdolą dyńką o ziemię etc. Potem wyrosną takie małe pizdki w rurkach i będą nas bronić kurwa na granicy wschodniej przed ruskimi..



Dzieciństwo to napierdalanie dyńką o ziemię i etc.? Zajebisty rodzic z ciebie.
Wiesz, że dzieci mogą bawić się bez uszczerbku na zdrowiu?
Zgłoś
Avatar
facet85 2018-12-05, 9:15
AyCaramba napisał/a:



No tak, daj więc dziecku poprowadzić samodzielnie auto, ciekawe jak to się będzie miało do obrony wschodniej granicy.



Człowieku kurwa nie szukaj dziur w całym bo pewnie wiesz co mam na myśli, a jak nie wiesz to po prostu zamilcz. Po filmie widać, że to dziecko nie jedzie pierwszy raz na quadzie

Abraxus napisał/a:



Dzieciństwo to napierdalanie dyńką o ziemię i etc.? Zajebisty rodzic z ciebie.
Wiesz, że dzieci mogą bawić się bez uszczerbku na zdrowiu?



Będąc dzieckiem nigdy się nie skaleczyłeś ? nie spadłeś z drzewka ? Nie skręciłeś stopy ? nie podbiłeś oka ? - podczas zabaw!!! ?

To Ci współczuję dzieciństwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie