18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Dziecko w lesie
EdgarStalin • 2014-03-13, 17:14
Kilka dni temu szedłem z kolegą po lesie sprawdzając teren na zlot (ASG). Rzuciła nam sie w oczy rozkopana dziura. Gdy do niej podeszliśmy okazało się ze lezą obok niej ludzkie kości. W tutejszych lasach było sporo okopów podczas wojny i co jakiś czas zdarzają się kości niemców pozostawionych w okopach. Ktoś musiał znaleźć coś wykrywaczem metalu, rozkopać to i zabrac wartościowe rzeczy a reszte zostawić. Do tego zeby było ciekawiej były to kości dziecka, rozmiar buta 28 skórzane podeszwy więc przedwojenne. Było to blisko drogi i uznaliśmy z kolegą ze te szczątki nie mogą tak leżeć. Zadzwoniłem na policje i kazano czekać mi na wolny patrol. Gdy już przyjechali potwierdzili tylko że są to ludzie kości i zadzwonili do prokuratury. Ci z prokuratury porobili zdjęcia i pochowali wszystko do kopert (było tam dokładnie 6 kości). Mijała już około 4 godzina i dopiero przyjechał karawan(bus). W środku leciało jakieś techno/electro, wyszli z samochodu i spytali sie"macie towar?". Oczywiście chodzilo im o szczątki. Spakowali je i pojechali, tak wygląda typowa procedura w przypadku odnalezienia trupa z czasów wojny.





Zgłoś
Avatar
thorold289 2014-03-13, 17:38 1
znaleźdz??szcządki??
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-03-13, 22:16
a co myślałeś? że sam ojciec dyrektor z orszakiem i pielgrzymką moherów będzie zapierdalał do lasu?
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2014-03-13, 22:34 2
IwanDres napisał/a:

przyjechał karawan(bus). W środku leciało jakieś techno/electro, wyszli z samochodu i spytali sie"macie towar?". Oczywiście chodzilo im o szczątki


Nie to że ich bronię, ale postaw się w ich sytuacji... Po pierwsze, goście niejedno już pewnie widzieli, a po drugie, gdyby faktycznie podchodzili do tej roboty tak jak sobie to wyobrażasz, to szybko by zrezygnowali, albo dostaliby pierdolca...
Zgłoś
Avatar
EdgarStalin 2014-03-14, 14:02 1
Ale po co się spinacie, pierwsze 2 komentarze rozumiem i dobrze ze zostało mi to wytknięte, a nastepne nie mają dla mnie sensu. Nikt nie musi ich bronić, nie napisałem ze w ich postępowaniu coś mi się nie podobało, sam nie przejąłem się tym co tam zobaczyłem. Temat nie ma na calu krytykowania nikogo.
Zgłoś
Avatar
saszynski 2014-03-14, 19:43 2
za szczatki w lesie leci browar.
Zgłoś
Avatar
arek1968 2014-03-14, 21:26 1
Jak na pierwszy twój artykuł to sie młody spisałeś.... Ładnie opisane leci browarek
Zgłoś
Avatar
quttas 2014-03-14, 21:33
"Do tego żeby było ciekawiej były to kości dziecka...". Nie chcę się spierać ale...
uważam iż była to osoba dorosła. Dowód Stałe uzębienie widocznie na 2 fotce.
Chyba ze to inne fotki :p
Zgłoś
Avatar
EdgarStalin 2014-03-14, 21:46
wyrośnięty 8 latek/ karzeł/ niska kobieta. Był tam też but (rozmiar 28), napisałem dziecko ponieważ tyle usłyszałem od policjantów kręcących się tam
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-03-15, 22:01
Raczej na pewno nie 8 latek. Rzadko zdarzają się 8 latki z takim pięknym kompletem stałych zębów.
Zgłoś
Avatar
Termoobieg 2014-03-19, 11:30 1
Dałbym sobie łeb uciąć że głęboko zakopałem :/
Zgłoś