18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Prescot 2013-02-23, 23:41
ja pierdole, ciapaci zalewają nas takim gównem
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2013-02-23, 23:55
Moja ciocia urodziła jedno dziecko z porażeniem ( czyli warzywo ) , ale że się urodziło chore a chciała mieć choć jedno zdrowe postanowiła urodzić jeszcze jedno . Oczywiście też się urodziło chore , już wtedy trzeba było sobie odpuścić , no ale nie pojechała do Częstochowy modlić się o zdrowe dziecko no i tym razem też się nie udało . Życie ma przejebane od rana do wieczora zapierdala przy dzieciach , bardzo jej współczuję ale takie życię
Zgłoś
Avatar
Vendal 2013-02-24, 0:02
Kurwa jem!
Zgłoś
Avatar
GenerousVitttake 2013-02-24, 0:09
Songo Master napisał/a:

no ale nie pojechała do Częstochowy modlić się o zdrowe dziecko no i tym razem też się nie udało.



No nie, czyli twierdzisz, że po modlitwie w Częstochowie bozia by pomogła?
Zgłoś
Avatar
taos 2013-02-24, 0:22
Niby śmichy chichy ale z czegoś takiego nie powinno sie śmiać. Nawet na sadisticu
Zgłoś
Avatar
Airbourne 2013-02-24, 0:35
ja pierdole jaka faza
Zgłoś
Avatar
PostScriptum 2013-02-24, 0:37
Cóż za euforia
Zgłoś
Avatar
teken 2013-02-24, 0:55 1
Bóg tak chciał.
Zgłoś
Avatar
batat8 2013-02-24, 1:30
best. party. ever!!!
Zgłoś
Avatar
Zella 2013-02-24, 1:32
Mnie to śmieszy i wcale nie czuję się z tym podle. Do zobaczenia w piekle .
Zgłoś
Avatar
zuq4 2013-02-24, 12:26 1
wygląda jak domówka u bongmana,po skończonych tańcach przejdą do opowiadania sobie dowcipów
Zgłoś
Avatar
HardkorBukkake 2013-02-24, 17:07
To nie są dzieci. To są warzywa, nie mające nic wspólnego z człowiekiem. Są gorsze od zwierząt i nie powinny istnieć. Takie coś zrzucano w Sparcie ze skały. Tak samo powinno być teraz, chociażby ze współczucia.
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2013-02-24, 18:40
Do HardkorBukkake i innych tego gatunku podludzi.

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale o ile nie wszystkie to na pewno kilka z tych dzieci będzie przewyższała Cię wiedzą kilkukrotnie i będzie mogła swoim umysłem zapracować na utrzymanie siebie i być może rodziny. To jest kwestia dyskusyjna, o ile ja popieram rodzenie takich dzieci o tyle matki powinny mieć wybór i aborcje w takich przypadkach nie powinny być zakazane. Odnośnie filmiku, o ile ja w tym nic zabawnego nie widzę to pierwszy komentarz mnie rozjebał Od siebie dodam jeszcze że sam jestem niepełnosprawny, mam pracę, cały czas się kształcę i mam kochającą narzeczoną, jeżdżę samochodem i nie mam problemów z podcieraniem sobie dupy. Nawet jak ma się falstart to nadal można wygrać w życie. Pozdrawiam i życzę wam najlepszego chłopaki i dziewczęta, oby impry były równie zacne jak na powyższym materiale
Zgłoś
Avatar
HardkorBukkake 2013-02-24, 20:07 1
Do Azazel91
Tak się składa że jestem po szkole medycznej, specjalizacja Terapeuta Zajęciowy. To co piszesz niestety nie jest prawdą drogi Azazelku91, nigdy nie przewyższą ani Ciebie, ani mnie wiedzą, gdyż ich mózg po prostu nie działa, nigdy również nie będą pracować ani nie założą rodziny. Może jesteś niepełnosprawny ale masz sprawny mózg, a to jest duża różnica. Dzieci te gdy dorosną będą dowożone do warsztatów terapii zajęciowej i tam spędzą resztę swojej nędznej egzystencji. Pewnie myślał bym tak jak Ty, jednak w szkole i na praktykach dowiedziałem się czegoś innego. Jak nauczysz się rozróżniać choroby to będziesz wiedział że akurat z tych dzieci nic nie będzie oprócz udręki najpierw dla rodziców a później dla społeczeństwa które będzie musiało je utrzymywać. Żadne z tych dzieci nigdy nie będzie w stanie podetrzeć sobie dupy, no może poza tym tańczącym Downem. Niestety taka jest prawda i nie pisz o mnie "podludzie" zanim nie zaczerpniesz fachowej wiedzy. Ja nikogo nie obrażam a dzieci na tym filmiku naprawdę nigdy nic nie osiągną gdyż stopień ich upośledzenia jest najcięższy. Smutne ale prawdziwe. Pozdrawiam i zapraszam do polemiki, jeśli pokażesz mi chociaż jeden przypadek tego typu upośledzenia który udało się jakoś wyleczyć i który coś osiągnął to wtedy zwracam honor

Tak przy okazji, na filmiku jest tylko jeden debil który może coś osiągnie w życiu jak Maciek z klanu, reszta to dzieci o niepełnosprawności intelektualnej w stopniu głębokim, które może po kilkunastu latach będą w stanie dać znać że chce im się srać Polecam sprawdzić definicję tego upośledzenia a dopiero potem wypowiadać się na forum. Pozdrawiam Azazelku91
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-02-24, 20:42
HardkorBukkake napisał/a:

Do Azazel91
Tak się składa że jestem po szkole medycznej, specjalizacja Terapeuta Zajęciowy.Azazelku91



Chyba z Sosonowca jesteś. Pierdolisz Waćpan jak potłuczony. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pragnałby niczyjej śmierci, niezależnie od niepełnosprawności ergo nie mógłby być tez terapeutą zajęciowym.
Więc nie kłam na temat swojego zawodu, żeby sobie ego poprawić i popsuć opinię terapeutom zjęciowym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie