18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
skin88 2013-02-25, 1:31
A idź pan do chuja z takim czymś ani to śmieszne ani fajne, jakiś mały brudny down powinien teraz zmienić moje podejście do zjebów?! A własnie że za działało na odwrót i teraz jeszcze bardziej nienawidzę tych małych skurwiałych jełopów.
Zgłoś
Avatar
taos 2013-02-25, 18:13 1
Azazel91 napisał/a:

Do HardkorBukkake i innych tego gatunku podludzi.

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale o ile nie wszystkie to na pewno kilka z tych dzieci będzie przewyższała Cię wiedzą kilkukrotnie i będzie mogła swoim umysłem zapracować na utrzymanie siebie i być może rodziny. To jest kwestia dyskusyjna, o ile ja popieram rodzenie takich dzieci o tyle matki powinny mieć wybór i aborcje w takich przypadkach nie powinny być zakazane. Odnośnie filmiku, o ile ja w tym nic zabawnego nie widzę to pierwszy komentarz mnie rozjebał Od siebie dodam jeszcze że sam jestem niepełnosprawny, mam pracę, cały czas się kształcę i mam kochającą narzeczoną, jeżdżę samochodem i nie mam problemów z podcieraniem sobie dupy. Nawet jak ma się falstart to nadal można wygrać w życie. Pozdrawiam i życzę wam najlepszego chłopaki i dziewczęta, oby impry były równie zacne jak na powyższym materiale



Chłopie, widać że to troll. Nie odpowiadaj mu
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-02-25, 21:44
taos napisał/a:



Chłopie, widać że to troll. Nie odpowiadaj mu



Troll, ale lubi psy

Zgłoś
Avatar
HardkorBukkake 2013-02-25, 23:46
tds1974, Tak, mam już drugiego Pitbulla w moim życiu, naprawdę dobre psy.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-02-26, 0:03
HardkorBukkake napisał/a:

tds1974, Tak, mam już drugiego Pitbulla w moim życiu, naprawdę dobre psy.



I jesteś terapeutą zajęciowym po medycynie, ta....
Zgłoś
Avatar
skin88 2013-02-27, 12:59 1
Azazel91 napisał/a:

Do HardkorBukkake i innych tego gatunku podludzi.

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale o ile nie wszystkie to na pewno kilka z tych dzieci będzie przewyższała Cię wiedzą kilkukrotnie i będzie mogła swoim umysłem zapracować na utrzymanie siebie i być może rodziny. To jest kwestia dyskusyjna, o ile ja popieram rodzenie takich dzieci o tyle matki powinny mieć wybór i aborcje w takich przypadkach nie powinny być zakazane. Odnośnie filmiku, o ile ja w tym nic zabawnego nie widzę to pierwszy komentarz mnie rozjebał Od siebie dodam jeszcze że sam jestem niepełnosprawny, mam pracę, cały czas się kształcę i mam kochającą narzeczoną, jeżdżę samochodem i nie mam problemów z podcieraniem sobie dupy. Nawet jak ma się falstart to nadal można wygrać w życie. Pozdrawiam i życzę wam najlepszego chłopaki i dziewczęta, oby impry były równie zacne jak na powyższym materiale

[b] Wąchaj dupe poprawny politycznie pedale
Zgłoś