18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-23, 17:17
dziecku zmarł tata
martin88 • 2015-07-09, 20:34
Ostatnio w firmie dowiedziałem się, że w drugiej firmie z nami współpracującej a mieszczącej się w Londynie zmarł człowiek, który współpracował z moim szefostwem.

No i tam gadka, że wypadek itp szkoda człowieka i że osierocił 5 letniego syna a jego matka przez jakieś 2 tygodnie ukrywała to przed dzieckiem.

W końcu przyszedł ten moment, że powiedziała małemu, że tata nie żyje.
Reakcja malca była następująca: mamo masz teraz mi znaleźć nowego tate. Ma być biały i polak, ale ma mówić po angielsku
Zgłoś
Avatar
4................h 2015-07-09, 22:12 6
A były w tej bajce smoki?
Zgłoś
Avatar
Goliard 2015-07-10, 0:56 4
Zapewne, a jego wywołanie wymagało zebranie dwóch jedynie kul

______________

'D' is silent. O_o
Zgłoś
Avatar
P................M 2015-07-10, 1:02 9
Biały tata ma zawsze mniejszego chuja niż czarny Dziecko w końcu nie będzie się dławić i zwracać pokarmu
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-07-10, 9:23 1
Zapomniałeś dodać ,że kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo...

Te pseudo anegdotki wyssane z palca robią się coraz bardziej chujowe.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów