18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
nerusss 2016-06-03, 17:46 4
Kiedyś jak w Olsztynie byłem, jechałem do zoologicznego, tego obok kauflanda. Zaraz po wejściu do sklepu była taka wielka papuga (jebana 5kafli kosztowała). Jak wychodziłem ze sklepu to też tak paa paaa.
P.s Olsztyniaki sprzedali już tą papugę, ostatni raz tam z 5 lat temu byłem, a przed tym to sprzedawca mówił że ona już tam 5 lat jest.
Zgłoś
Avatar
Albertd 2016-06-03, 20:26 2
nerusss, Niesamowite
Zgłoś
Avatar
gustav665 2016-06-03, 20:50 49
nerusss napisał/a:

Kiedyś jak w Olsztynie byłem, jechałem do zoologicznego, tego obok kauflanda. Zaraz po wejściu do sklepu była taka wielka papuga (jebana 5kafli kosztowała). Jak wychodziłem ze sklepu to też tak paa paaa.
P.s Olsztyniaki sprzedali już tą papugę, ostatni raz tam z 5 lat temu byłem, a przed tym to sprzedawca mówił że ona już tam 5 lat jest.


śmiechom nie było końca
Zgłoś
Avatar
edge 2016-06-03, 20:50 9
nerusss trzeba było odkładać pieniądze, miałbyś z kim pogadać i dzielić się tymi chujowymi opowieściami.
Zgłoś
Avatar
REALLYMADBRO 2016-06-03, 21:05 19
Anglia. Stary dziadek, schorowany, popierdolony. Ma mieszkanie od miasta (domek rzędowy z ogródkiem), około 500 - 1500 funtów (w zależności jak bardzo jest pojebany). Ma wyjebane, żyje sobie, wpierdala co chce i dlatego każdy tam chodzi na wyjebce i z uśmiechem. W Polsce leżałby gdzieś obszczany i zarzygany za 350 zł miesięcznie z renty, która nie wystarcza mu nawet na mieszkanie więc ją przepija.
Zgłoś
Avatar
jaboll154 2016-06-03, 21:21 1
Ja tam często zadaję się z takimi ludźmi, są życzliwsi i szczersi, niż większość "normalnych".
Zgłoś
Avatar
Kveldulf 2016-06-03, 21:46 7
REALLYMADBRO napisał/a:

Anglia. Stary dziadek, schorowany, popierdolony. Ma mieszkanie od miasta (domek rzędowy z ogródkiem), około 500 - 1500 funtów (w zależności jak bardzo jest pojebany). Ma wyjebane, żyje sobie, wpierdala co chce i dlatego każdy tam chodzi na wyjebce i z uśmiechem. W Polsce leżałby gdzieś obszczany i zarzygany za 350 zł miesięcznie z renty, która nie wystarcza mu nawet na mieszkanie więc ją przepija.



So true
Zgłoś
Avatar
black eye 2016-06-04, 1:51 1
Glasgow..... znam kobiete to jest Margareth z Govanu, bardzo mila fajna i popierdolona osobka
Zgłoś
Avatar
exfon 2016-06-04, 8:18
"Anglia. Stary dziadek, schorowany, popierdolony. Ma mieszkanie od miasta (domek rzędowy z ogródkiem), około 500 - 1500 funtów (w zależności jak bardzo jest pojebany). Ma wyjebane, żyje sobie, wpierdala co chce i dlatego każdy tam chodzi na wyjebce i z uśmiechem. W Polsce leżałby gdzieś obszczany i zarzygany za 350 zł miesięcznie z renty, która nie wystarcza mu nawet na mieszkanie więc ją przepija. "

No kurwa trafiłeś w sedno. Ten koleś będzie miał 500 funtów i ma wyjebane kręci się łazi i śpiewa a jest trzeźwy i nie jebie
A w Polsce za 350 by się najebał i byłby pierdolonym żulem uprzykrzającym wszystkim innym życie.
Jak to możliwe że im kasy nie mamy, to chlejemy więcej? To chyba powinno być kurwa odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
meriadoc 2016-06-04, 13:21
To Beavis czy Butt-Head?
Zgłoś
Avatar
Shadownik 2016-06-05, 9:56
On/Ona ma dwa palce u prawej ręki czy mi się wydaje?
Zgłoś
Avatar
Urizjel 2016-06-05, 21:53
nerusss napisał/a:

Kiedyś jak w Olsztynie byłem, jechałem do zoologicznego, tego obok kauflanda. Zaraz po wejściu do sklepu była taka wielka papuga (jebana 5kafli kosztowała). Jak wychodziłem ze sklepu to też tak paa paaa.
P.s Olsztyniaki sprzedali już tą papugę, ostatni raz tam z 5 lat temu byłem, a przed tym to sprzedawca mówił że ona już tam 5 lat jest.



Cieszę się, że byłeś ostatni raz w Olsztynie 5 lat temu, ale skąd wiedziałeś, że zoologiczny jest obok Kauflandu, skoro Kauf stoi on tam od max. 2 lat? Coś mi tu śmierdzi fake'iem.

Ps. Chyba, że chodzi Ci o ten Olsztyn z woj. Śląskiego.
Zgłoś