18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
petru23 2012-05-30, 21:31 1
pogratulować nie tyle odwagi co zdrowej reakcji
Zgłoś
Avatar
Turas 2012-05-30, 21:31 62
Tyle programów graficznych ty tam masz a nie potrafisz wyciąć tego co jest ważne na screenie : \
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-05-30, 21:44 2
Jebie mi fejkiem ale jeśli nie fejk to gratuluje debilowi co źle to zlecił albo idiocie w firmie drukującej baner.

Chodzi mi oczywiście o literówke w przekleństwie.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-05-30, 21:54 3
@up
To yest warszwa. Ony mayą taki akcent.
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-05-30, 22:18
a tekst tymochowicza???
Podatek należny - kwota podatku VAT określona na fakturze wystawionej przez podatnika. Jest to podatek obliczany od wartości sprzedanych towarów i usług, który należy odprowadzić do urzędu skarbowego. Podatnik ma jednak prawo pomniejszyć to zobowiązanie o podatek naliczony.
Zgłoś
Avatar
p.kot 2012-05-30, 22:29 89
@Velture

Literówka jest specjalnie żeby nie musiał tego zdjąć bo teraz jest zgodnie z prawem Nie ma wulgaryzmu nie?
Zgłoś
Avatar
chmyk 2012-05-30, 22:40 4
Jakby napisali poprawnie wypierdolił to by wygwiazdkowało jak na sadolu
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-05-30, 22:50
Zastanawia mnie tylko jakie prawo do głoszenia takich żalów ma wielki koncern, który każdego miesiąca ''wypierdala'' zwykłych ludzi i inne firmy na 10 razy tyle.
Rozumiem jak strajkują zwyczajni ludzie, którzy nie mają co do garnka włożyć i zapłacić za edukację swoich dzieci, ale kiedy takie zjebane teksty wychodzą z ''ust'' wielkich koncernów, których marketing opiera się na oszukiwaniu ludzi to pozostaje mi to uczcić soczystym facepalmem.

Ta obłuda, który towarzyszy nam teraz na każdym kroku zaczyna mnie porządnie wkurwiać...
Zgłoś
Avatar
just_five 2012-05-30, 22:50
I bardzo dobrze, a co miał siedzieć w kącie i cicho zaszlochać?
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2012-05-30, 22:54 50
@Ranger - czy ty myślisz, że dealer Fiata i koncern Fiat to jedno i to samo? serio? Jak otworzysz sklepik komputerowy i zaczniesz sprzedawać Windows to będziesz Microsoftem???
Zgłoś
Avatar
kurvvawszystkozajete 2012-05-30, 22:55 73


Zgłoś
Avatar
feluke 2012-05-30, 22:56
Zaraz ktos wyskoczy z przykladem "biednego" piekarza ktorego US scignal za oddawanie chleba biednym podczas gdy naprawde zostal pocisniety za robienie 2 bochenkow chleba z tony maki.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-05-30, 23:00 1
Ej ej! Czemu od razu obrażać kraj cały? Urzędy, prawa podatkowe - jak najbardziej! Jestem patriotą i wiem, że jest różnica miedzy krajem a państwem. Swój kraj kocham podczas gdy swojego tego państwa nienawidzę.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-05-30, 23:04
Cytat:

czy ty myślisz, że dealer Fiata i koncern Fiat to jedno i to samo? serio? Jak otworzysz sklepik komputerowy i zaczniesz sprzedawać Windows to będziesz Microsoftem???



Pierdolenie. To nie ma znaczenia, liczy się fakt, że facet na współpracy z tym koncernem trzepie kupę kasy. I tak te 15 osób nadal mogłoby pracować tylko, że facet wtedy zarobiłby te 15 tysięcy mniej, a za 35 tysięcy to jak on wyżywi rodzinę ? Przecież to skandal, żeby ich kapitał liczący sobie 20 milionów urząd skarbowy uszczuplał o 2, skandal w biały dzień! Za komuny było lepiej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie