18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Ukraińcy panoszą się po Krymie jak by byli u siebie. Ukraiński oddział próbował wejść na teren lotniska "Port lotniczy Sewastopol". Rosyjscy żołnierze strzegący posterunku wystrzelili kilka razy ostrzegawczo w powietrze.
Żeby rozwiązać problem obie strony przeprowadziły rozmowy, po których wpuszczono na lotnisko 15 ukraińskich specjalistów wojskowych, żeby zapewnić funkcjonowanie lotniska. Reszcie ukraińskich wojaków kazali spierdalać. Ukraińcom (pewnie w celu ich ochrony) towarzyszyła grupa zachodnich dziennikarzy.
źródło: ochevidets.ru/rolik/62752/
Zgłoś
Avatar
gregor40 2014-03-04, 21:48
O, sprzedajne ruskie dziwki nie tylko na newsweeku?

swiat.newsweek.pl/wynajeci-rosjanie-cyber-bombarduja-polski-internet-n...
Zgłoś
Avatar
vredes 2014-03-04, 21:48
ciekawe kiedy powstanie film o tej "heroicznej walce o wolność uciśnionych" na ukraince hehe
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2014-03-04, 22:40 6
gregor40 napisał/a:

O, sprzedajne ruskie dziwki nie tylko na newsweeku?

swiat.newsweek.pl/wynajeci-rosjanie-cyber-bombarduja-polski-internet-n...


Sam jesteś "sprzedajną ruską dziwką"...
Wrzuciłem film, bo idealnie pokazuje ukraińską mentalność. Ich największe osiągniecie militarne w historii to zmasakrowanie 60 tys, polskich cywili. Ukraińcy to przydupasy rusków. I nie przeszkadza im to, że ruscy zabili więcej ich rodaków niż Hitler Żydów. I tak za swoich największych wrogów uważają Polaków i ich nienawidzą.

Film tak naprawdę nie wymaga komentarza. Ukraińskie wojsko, zamiast walczyć o swój kraj, śpiewa "straszne" pieśni, macha flagami i drze ryja jak stare baby. Jakoś sobie nie wyobrażam Polaków na miejscu tych ukraińskich wojaków z filmu. Nie jeden raz braliśmy w dupę w historii, ale swój honor mamy...
Zgłoś
Avatar
Pamparampa 2014-03-04, 22:48 2
Ukraińcy prowadzą ruską taktykę z II WŚ? 1 karabin na 20 chłopa?
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-03-04, 22:53 2
@zygmuntor popierdolony jesteś i to konkretnie. Ukraińcy bardzo szanują i lubią Polaków i o żadnej nienawiści nigdy nie było mowy. Matole pojedź na Ukrainę i się sam przekonaj, a nie słuchasz Golonki i innych prawicowych zjebów co na siłę szukają sobie wrogów.
No ale takim gimbusom jak ty wystarczy napisać, że 55 miliardów Ukraińców mieszkających w Izraelu nienawidzi Polaków i ty to łykniesz niczym doświadczona prostytutka nasienie.

A "honor" polaków to raczej towar deficytowy. No bo jaki może mieć honor nacja, która sama zniszczyła swój kraj w imię polityki "im Polska słabsza tym silniejsza"
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-03-04, 23:46 3
zygmuntor napisał/a:


Film tak naprawdę nie wymaga komentarza. Ukraińskie wojsko, zamiast walczyć o swój kraj, śpiewa "straszne" pieśni, macha flagami i drze ryja jak stare baby. Jakoś sobie nie wyobrażam Polaków na miejscu tych ukraińskich wojaków z filmu. Nie jeden raz braliśmy w dupę w historii, ale swój honor mamy...



Ty za to byś z gównem na patyku biegł na kordon ruskich sołdatów wyposażonych w broń maszynową, granatniki p-panc i w wozach bojowych? Pierdolnij sie w ten durny łeb i pomysl zanim coś napiszesz. Poza tym z tego co widze to są to lotnicy, a nie wojska lądowe.
Zgłoś
Avatar
kemcia 2014-03-05, 18:58
@up
Jeszcze 70 lat temu ludzie mieli na tyle jaj żeby to zrobić dla rodziny i ojczyzny, i też nie były to wojska lądowe, ani nawet lotnicze. To była banda cywili
Zgłoś
Avatar
Sidi666 2014-03-05, 23:28 1
@DUST DEVIL, ukraincy nas szanują? Ha, ha, ha... Byłeś na ukrainie (specjalnie z małej litery)? Bo tak się składa, że ja byłem. Nawet przewodnik mówił żeby w sklepach robić zakupy szybko i specjalnie nie rzucać się w oczy. A i tak patrzyli na nas spode łba. Koleżanka zapłaciła za towar, a potem kasjerka nagle zrobiła awanturę, że ona nie zapłaciła - musiała płacić drugi raz. Inna koleżanka miała ukrainca za przewodnika, to co rusz wbijał szpile opowiadając o Polakach - że oni zrobili to albo tamto, że przez Polaków to tak i siak. Żeby nie to, że Putin jest nieobliczalny, i że Rosja jest dla nas prawdziwym zagrożeniem to nawet bym się cieszył, że Ukraina zniknie z mapy europy.
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-03-06, 0:24 2
Tak, pokój za wszelką cenę...

Widać jak Ukraińskie wojsko wykorzystuje miliony wydane na sprzęt. Po co? Jak potem soldaty składają broń i idą z flaga na wroga.

Nie wyobrażam sobie by Wojsko Polskie w razie agresji agresora porzuca sprzęt warty kilkadziesiąt miliardów i rusza na wroga z kawałem szmaty będącym flagą przeciwnika.

Pierdoleni pacyfiści - to tak jakby mafia w Polsce ubrała się w mundury i zajęła jakieś lotnisko.

Rosja i tak się do tych żołnierzy nie przyznaje... Czego więc się bali? Chyba tylko utraty własnego życia, tylko dlaczego w takim razie wstępowali do wojska?
Zgłoś
Avatar
vond3r 2014-03-07, 15:11
przecież to fake.
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-03-07, 17:13
Sidi666, byłem kurwa na Ukrainie nie raz i nigdy sie nie spotkałem z takim traktowaniem przez jak ty wypisałeś. Był nawet poczestunek wódką o 3 w nocy w ciemnych zaułkach Lwowa. W dalszym Stanisławowie też nic takiego mnie nie spotkało.
Zgłoś