18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Sytuacja z dzisiaj- robię śniadanie, w tle Dzień Dobry TVN. Rozmowa na temat przymusu szczepień dzieci, gościem jest Wojciech Cejrowski. W pewnym momencie Cejrowski mówi "Nigdy się nie szczepię podczas podróży i malarii ani żadnego rozwolnienia nie miałem".
Po chwili podpis z Dzień Dobry TVN- Wojciech Cejrowski: "Nigdy się nie szczepię podczas podróży i malarii ani żadnej tropikalnej choroby nie miałem".

Kłamczuszki

Materiał z dzisiaj, na pewno nie było.
Zgłoś
Avatar
vassili 2013-09-30, 21:47 4
A co z OBOWIĄZKOWYMI szczepieniami młodzieży? Kończysz szkołę ponadgimnazjalną lub masz 19 lat? Musisz iść do szczepienia. Po cholerę jest to obowiązkowe, skoro człowiek jest już dorosły?
@UP: Skoro wszyscy inni są zaszczepieni to jakim cudem wywołać epidemię? Przecież szczepionka ich chroni.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-10-01, 2:54
to naprawdę straszne.
Zgłoś
Avatar
R031 2013-10-01, 4:20 4
Witam dzisiaj zaprezentuje panstwu klasyczny przyklad nieumiejetnosci czytania ze zrozumieniem zwanego tez niedojebaniem umyslowym.

"Sytuacja z dzisiaj- robię śniadanie, w tle Dzień Dobry TVN" jak mozna zauwazyc autor nigdzie nie stwierdza ze oglada TVN, poprostu TVN byl wlaczony podczas gdy autor robil sniadanie.

Jednak znalazl sie idiota ktory stwierdza :
"To jak Cię tak boli TVN to po chuj to oglądasz ?"

Pytanie do idioty :
czy on gdzies napisal ze to oglada ??

Znajac jego tegi umysl pewnie mozemy sie spodziewac odpowiedzi typu:

"Fajnie, ja mam bekę co za cebulak spłodził takiego zjeba jak ty. "
Zgłoś
Avatar
M................f 2013-10-01, 7:13
New world order na naszych oczach, a media milczą !
Zgłoś
Avatar
I................I 2013-10-01, 7:26
@vassili: Jakby się tylko jedno dziecko nie zaszczepiło- chuj z tym. Niech sobie umrze na jakąś gruźlicę czy tężec. Tylko jeżeli szczepienia przestały by być obowiązkowe, od razu pojawiło by się stado baranów co to swoje dzieci przed autyzmem chcą chronić. A wtedy bach- trzyletnie bobaski zdychają regularnie na choroby które ostatni raz w XIX wieku widzieliśmy. A nie daj Boże jeszcze do jakichś ciepłych krajów które wyjedzie. Dur brzuszny, ospy, trąd i inne cholery "ju ar łelkam".
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-10-01, 7:32 1
@R031 wiara w ludzkość powraca
Zgłoś
Avatar
halles 2013-10-01, 8:05
@R031 faktycznie, pewnie telepatycznie sie polaczyl autor z dorota w. i wykminil takiego super newsa. I kolega wyzej ma racje, jak go tak boli TVN to niech zmieni kanal. Pierdolony bezmozgi lemming, nawet wie co oglada i slucha ;-D
Zgłoś
Avatar
CiałoObce 2013-10-01, 8:13
to robisz sniadanie czy ogladasz?
Zgłoś
Avatar
Tiquer 2013-10-01, 8:18
Tropikalne rozwolnienie
Zgłoś
Avatar
qbasqbas 2013-10-01, 8:34 2
Przepraszam wszystkich sadoli, że być może urażę ich sadystyczną duszę, bezkrytycznie podchodzącą do każdych publikacji, ale w tym przypadku Pan Cejrowski był w opozycji do demonizowanego ''TVN''. Prowadzący programu (Pan Prokop, Pani Werner) podtrzymywali stanowisko, jakoby szczepienia i przymus ich podawania było słuszne. Pan Cejrowski nie walczył z nimi o świadomość ludzi w zakresie ewentualnych powikłań, lecz starał się ukazać sowieckie sposoby na zrealizowanie celu. Uważa on, że każdy powinien mieć prawo do wyboru, czy chce sobie, oraz swoim dzieciom aplikować szczepionki, podczas gdy (jak dotąd) żaden lekarz w Polsce nie zgodził sie na podpisanie oświadczenia, w którym to zobowiązałby się na wzięcie na siebie odpowiedzialności, w przypadku wystąpienia powikłań, bądź choroby, jako następstwo szczepień. Apropo samego tematu. Moim zdaniem idiotyczny, ponieważ autor nie wsłuchał sie najwyraźniej w dialog i ominął go termin choroba tropikalna (o którą to Panie Werner zapytała). Nawet, jeśli w rozmowie nie padłoby ''choroba tropikalne'' to ma to akurat najmniejsze znaczenie dla sensu całej rozmowy. TVN, kłamie, owszem, (mam swoje zdanie, kłamstwo w mediach jest szeroko pojęte, najczęściej jest to ukrywanie i tuszowanie ważnych inrofmacji, wypełniając resztę ogłupiającą papką), ale znalazł się człowiek, który przyszedł, powiedział swoje zdanie. Kolega nie obejrzał dokładnie, coś tam napisał, niby zacytował ale nic merytorycznego nie wniósł. TVN kłamie? dasz piwo? nie lubisz TVN'u? Jak TVN kłamie, to nie szczep swojego dziecka i przestań pierdolić o epidemii a zainteresuj sie wyrokami sądów, organizacjami, które pomagają ludziom, a przede wszystkim samymi ofiarami szczepionek. Spójrzcie proszę na statystki autyzmy, który przykładowo jeszcze w latach 1980, w Wielkiej Brytanii wynosił 1 - 800<, a dzisiaj, 1 - <80 . Czym to jest spowodowane? Nie wiem, ale uważam, że dzisiaj, kiedy w okół tyle wątpliwości, ludzie powinni mieć prawo do wyboru. Wiele mnie z Panem Wojciechem Cejrowskim dzieli, światopogląd, sposób bycia itp, ale cenię go za wartości które wyznaje. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
wojto83 2013-10-01, 8:35
Sadol oglądający Dzień Dobry TVN. - świat sie kończy
Zgłoś
Avatar
Amidra 2013-10-01, 9:13 2
Nie życzę sobie, żeby podatki które płace na słaby system opieki zdrowotnej, były dodatkowo wydawana na leczenie chorób którym można było zapobiec szczepieniem. Proste rozwiązanie: Decydujesz się pominięcie szczepienia, proszę bardzo, nie licz na leczenie przez NFZ w przypadku choroby której szczepienie dotyczyło.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-10-01, 9:24 2
R031 napisał/a:

Witam dzisiaj zaprezentuje panstwu klasyczny przyklad nieumiejetnosci czytania ze zrozumieniem zwanego tez niedojebaniem umyslowym.

"Sytuacja z dzisiaj- robię śniadanie, w tle Dzień Dobry TVN" jak mozna zauwazyc autor nigdzie nie stwierdza ze oglada TVN, poprostu TVN byl wlaczony podczas gdy autor robil sniadanie.

Jednak znalazl sie idiota ktory stwierdza :
"To jak Cię tak boli TVN to po chuj to oglądasz ?"

Pytanie do idioty :
czy on gdzies napisal ze to oglada ??

Znajac jego tegi umysl pewnie mozemy sie spodziewac odpowiedzi typu:

"Fajnie, ja mam bekę co za cebulak spłodził takiego zjeba jak ty. "



Właśnie wychodzi twoje niedojebanie umysłowe odpowiadające za czytanie ze zrozumieniem:

Cytat:

Po chwili podpis z Dzień Dobry TVN- Wojciech Cejrowski: "Nigdy się nie szczepię podczas podróży i malarii ani żadnej tropikalnej choroby nie miałem"



Duch święty mu powiedział co wyświetlilo się na ekranie...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-01, 9:26
Bo mamy takie kurwa mać wrażliwe społeczeństwo, że pewnie się obawiali żeby połowa telewidzów się nie porzygała na widok słowa rozwolnienie.
Zgłoś
Avatar
jkhnlkjh 2013-10-01, 9:29 2
Yattaman napisał/a:

Sytuacja z dzisiaj- robię śniadanie, w tle Dzień Dobry TVN. Rozmowa na temat przymusu szczepień dzieci, gościem jest Wojciech Cejrowski. W pewnym momencie Cejrowski mówi "Nigdy się nie szczepię podczas podróży i malarii ani żadnego rozwolnienia nie miałem".
Po chwili podpis z Dzień Dobry TVN- Wojciech Cejrowski: "Nigdy się nie szczepię podczas podróży i malarii ani żadnej tropikalnej choroby nie miałem".

Kłamczuszki

Materiał z dzisiaj, na pewno nie było.



Proponuje ci obejrzeć jescze raz dokładnie koncówke jakieś 20 min i zmienisz zdanie bo słuch masz słaby chyba .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie