18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Sytuacja z dzisiaj- robię śniadanie, w tle Dzień Dobry TVN. Rozmowa na temat przymusu szczepień dzieci, gościem jest Wojciech Cejrowski. W pewnym momencie Cejrowski mówi "Nigdy się nie szczepię podczas podróży i malarii ani żadnego rozwolnienia nie miałem".
Po chwili podpis z Dzień Dobry TVN- Wojciech Cejrowski: "Nigdy się nie szczepię podczas podróży i malarii ani żadnej tropikalnej choroby nie miałem".

Kłamczuszki

Materiał z dzisiaj, na pewno nie było.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-09-30, 9:41 5
jawny spisek przeciwko obrońcom tropikalnych chorób.
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-09-30, 9:48 1
żadna nowość
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-09-30, 9:55 10
To jak Cię tak boli TVN to po chuj to oglądasz ?
Zgłoś
Avatar
Yattaman 2013-09-30, 9:57 66
SQT napisał/a:

To jak Cię tak boli TVN to po chuj to oglądasz ?



Nie boli. Po prostu lubię mieć bekę z takich cyganów jak Ty
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-09-30, 10:16 5
Fajnie, ja mam bekę co za cebulak spłodził takiego zjeba jak ty.
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-09-30, 10:19 24
Z tymi szczepieniami jest tak pojebane, że czemu ja MUSZĘ szczepć moje dziecko?! Jestem rodzicem, mam prawo wyboru, czy co?
Gdyby nie były przymusowe to spór między zwolennikami jak i przeciwnikami zniknąłby od razu. Chcesz - szczep. Nie chcesz, to nie. I wszyscy by zamknęli mordy.

Moja córka będzie miała problemy dostać się do przedszkola bo jako nieszczepiona stanowi zagrożenie dla szczepionych dzieci. Gdzie tu kurwa logika?! Po cholerę się w takim wypadku szczepi?
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-09-30, 11:45 1
@up, cóż obecnie mamy naczynia połączone... Musisz szczepić dziecko, ponieważ w przypadku choroby, reszta podatników składa się na jej leczenie. ZUS i NFZ są głównym powodem wprowadzania nakazów i zakazów na Kowalskiego, wszystko pod płaszczykiem wspólnego dobra.
Zgłoś
Avatar
redbaron 2013-09-30, 12:24 3
Ja szczepię swoje dziecko na wszelkie możliwe choroby. Moje nasienie wszystko leczy *.*
Zgłoś
Avatar
maXikinght 2013-09-30, 13:10 4
Rozwolnienei to tropikalna choroba. Dobrze wiedzieć że chociaż tyle egzotyki miałem w zeszłym tygodniu
Zgłoś
Avatar
Rincam 2013-09-30, 15:02 3
Jebać TVN i wszystkie pochodne tego programu... jak dobrze, że wyjebałem telewizor z domu
Zgłoś
Avatar
b................0 2013-09-30, 15:10 5
tak samo pierdoli jak z tym, że na boso popyla
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-09-30, 17:46 26
Szczepienia muszą być obowiązkowe, bo pewnie mnóstwo inteligentów przestałoby szczepić swoje dzieci (bo autyzm, rak i zespół downa), a skończyłoby się to kolejną epidemią, co często miało miejsce jeszcze przed wynalezieniem szczepionek. Spójrzcie na taki Pakistan. Właśnie przez bandę zacofanych kozojebców, którzy mordują pracowników pomocy humanitarnej, oferujących szczepienia, ludzie zdychają tam do tej pory na choroby znane europejczykom już tylko z książek historycznych.
Zgłoś
Avatar
Meneldil 2013-09-30, 18:42 9
Ja mam pomysł który idealnie nadaje się dla ludzi nie szczepiących swoich dzieci. Jeżeli twoje dziecko zachoruje na coś na co jest szczepionka kosztami leczenia jesteś obarczony ty a nie ubezpieczyciel. Podobnie powinno być z tymi co nie chcą zapinać pasów.
Zgłoś
Avatar
sulik 2013-09-30, 21:21 7
do wszystkich matolkow na gorze ktorzy sa przeciw szczepieniom swoich dzieciakow: jak tacy madrzy jestescie to powinno byc oddzielne przedszkole dla takich dzieci co to w razie zachorowania jednego wywolaloby mala epidemie. poza tym jebnijcie z calej sily glowa o sciane i sprawdzcie statystyki zapadalnosci i smiertelnosci dzisiejsze i te sprzed chocby 100 lat (dotyczachych tych patogenow na ktore sa szczepionki). jakies wnioski? nie widac ze sie znacznie zmienszyly? jakis niejasny przypadek w szwecji bodajrze, gdzie powiazali z autyzmem szczepienie? nie ma zadnych obiektywnych badan co do tego. nie bede juz mowil o takim debilizmie jak ktos wyzej napisal ze powoduja zespol downa albo raka (bo juz 1 przyklad wszystko tlumaczy: niektore szczepy wirusa hpv sa onkogenami 1 klasy). i teraz apel do tych ludzi na koniec: jak o czyms sie wypowiadacie to chociaz liznijcie temat a nie pierdolicie od rzeczy, ewentualnie sie nie rozmnazajcie i bedzie po problemie (nie wiem czy ta opcja nie bylaby lepsza dla ludzkosci)
ps: tak bol dupy i chuj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie