18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dzień dziecka
Wiesław_Jarząbek • 2012-12-15, 21:32
"Sytuacja z hipermarketu TESCO w Olsztynie sprzed 3 lat. Dzień dziecka.
3 osobowa rodzina (matka, ojciec, synek) przy kasie, kasjerka nalicza im zakupy.
Nalicza duży zdalnie sterowany samochód i mówi:
"ooo to chyba dasz rodzicom buziaka za takie autko? (Uśmiech)"
Po czym chłopiec podchodzi do taty i daje mu buziaka,
ale nie podchodzi do mamy
Kasjerka się pyta: "a mamusi nie dasz buziaka?"
Na co chłopczyk dość głośno: "mamusi to nie dam bo mamusia wczoraj tatusiowi siusiaka lizała!"
Mamusia z tatusiem błyskawicznie spakowali zakupy i wybiegli ze sklepu... "

znalezione
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-17, 17:55
Autentyczne jak istnienie boga/bogów.
Zgłoś
Avatar
C................n 2012-12-17, 18:43 1
Agrest-lag? napisał/a:


No zajebiście że miliard razy ten kawał słyszeliście tylko w innej formie. Fajnie jakbyście podrzucili link jak było na sadisticu. Samo płakanie że czytacie dowcip który kiedyś słyszeliście jest jakieś takie ... puste.



.... człowieku nie mam czasu na takie pierdoły... to nie jest komisja śledcza, że na wszystko trzeba mieć dowody... jeszcze bym zrozumiał jakbyś wytknął mi iż sam nie zakładam żadnych tematów itp. A ty mi wyjeżdżasz, że jestem pusty bo stwierdziłem, że to co napisałeś już kiedyś było i nie podałem żadnych dowodów. Przypomina mi to trochę gadanie dziecka, które zostało na czymś przyłapane i jedyna linia obrony to nadzieja, że żadnych dowodów nie ma. Więc jak nie masz żadnych argumentów to trzymaj się tego, że wszystko trzeba udowadniać... Bo przecież nie ma dowodów na to, że prezydent nie jest kosmitą. Wymyśl coś swojego
Zgłoś