18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
wilkoala 2019-02-21, 13:47
Jeden się nie odwrócił, to znaczy że jest hetero.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2019-02-21, 14:16 3
wilkoala napisał/a:

Jeden się nie odwrócił, to znaczy że jest hetero.



Ten co się nie odwrócił jest głuchy, a ten co odwrócił się z opóźnieniem ma zespół Down'a
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-02-21, 14:36 27
Matka przyprowadziła swoje dzieci do pracy, a wy robicie z tego wielkie halo
Może tatuś się też znajdzie o
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2019-02-21, 16:00 2
czy to nie aby czasem to nie pedofilia rozbudzać seksualnie takie małe dzieci?
Zgłoś
Avatar
skin88 2019-02-21, 16:34 9
Nie da rady takich dzieci rozbudzić seksualność bo ich organizmy nie produkują jeszcze hormonów płciowych w ilościach na to pozwalających, choć napewno mogą odczuwać jakąś niezrozumiałą dla nich eksytację, pamiętam jak w przedszkolu babeczka mnie przykrywa ładnie, zajebista blondyna, i zobaczyłem jej majteczki prześwitujące przez cieliste rajstopy pod spódnicą, wtedy nie wiedziałem jeszcze dlaczego ale tak mi się to spodobało, że ja pierdole, potem całą podstawówke chciałem być molestowany przez jakąś fajną nauczycielkę ale niestety nie miało to miejsca
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-02-21, 16:41 4
Ostrovsky napisał/a:

czy to nie aby czasem to nie pedofilia rozbudzać seksualnie takie małe dzieci?


Jest ale w UE taka jest legalna. Tylko powinno robić to państwo poprzez żydowskie i bolszewickie fundacje. Rodzicom odbiera się za to dzieci i oddaje pedałom, żeby ich nie zepsuć, naprawić czy co tam
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-02-21, 16:44 4
janlew napisał/a:

Tylko powinno robić to państwo poprzez żydowskie i bolszewickie fundacje. Rodzicom odbiera się za to dzieci i oddaje pedałom, żeby ich nie zepsuć, naprawić czy co tam


Oho, leki znowu weszły jak należy
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-02-21, 17:03
Ostrovsky napisał/a:

czy to nie aby czasem to nie pedofilia rozbudzać seksualnie takie małe dzieci?



A jak na plaży ktoś tańczy w stroju kąpielowym to jest ok ale jeśli plaży nie ma a jest stalowa rurka w pionie to beee.
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2019-02-21, 17:03 4
Na ławce siedza po kolei administracja sadola
Zgłoś
Avatar
htp 2019-02-21, 17:26
LuzaQ napisał/a:

Na ławce siedza po kolei administracja sadola



Ja myślę, że to jednak użytkownicy, nie administracja. Administracja kręci film.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2019-02-21, 19:03 1
janlew napisał/a:

Jest ale w UE taka jest legalna. Tylko powinno robić to państwo poprzez żydowskie i bolszewickie fundacje. Rodzicom odbiera się za to dzieci i oddaje pedałom, żeby ich nie zepsuć, naprawić czy co tam



Jak walisz konia myślisz też o żydach prawda ?
Zgłoś
Avatar
kusti 2019-02-21, 21:11
Dobrze, że baby mają pizdy bo byłyby bezużyteczne ;]
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-02-22, 1:31
Profilaksa, żeby przypadkiem nie wyrosneli na gejów
Zgłoś
Avatar
opec 2019-02-23, 22:58
Zawsze mnie to dziwi. W internecie pełno jest filmików, zdjęć gdzie mali chłopcy lub niemowlaki (w grupie lub sami) łapią/ gapią się na cyce, tyłki roznegliżowanych kobiet itd. z komentarzami "ojej, ale to słodkie", "jakie śmieszne", "hehe wie co dobre", "prawdziwy, mały mężczyzna", " moja krew!". Ciekawe że nikt nigdy nie wrzuci takiego samego zdjęcia małej dziwewczynki gapiacej się na zarys pytląga w slipkach u striptizera, albo dziewczynki łapiacej za nagi tors z takimi samymi , roześmianymi komentarzami.
Zgłoś