18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Dzień jak co dzień u ciapatych.
S................n • 2014-04-25, 10:12
Z cyklu szmatogłowi się leją. Dostał równy wpierdol od ostrzału, a kozojebcy-koledzy nawet nie pomogą tylko spierdalają. Wiadomo: jak atakuje ktoś kto nie jest naszą żoną to zwiewamy i wracamy z wyrzutnią rakiet.


Bonusik: 1:12 słychać beatbox
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-04-25, 10:59 14
snajperem tego strzelca ciężko nazwać....
Zgłoś
Avatar
Silver.Surfer 2014-04-25, 11:25
Kurwa co za naród. Nie dość że nikt ich nie lubi to nawet nie lubią samych siebie i nie pomogą koledze w potrzebie.
Zgłoś
Avatar
siwy16l 2014-04-25, 12:00 12
Ten cały "snajper" to chyba Stępień z 13 posterunku.
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-04-25, 12:09
Jak ktoś nie jest naszą żoną... a w cebukatolandzie to mało frajerzyn?
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-04-25, 12:26
@Up, a czy ja mówię, że mało?
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-04-25, 14:16
@up
Nie znasz pojęcia sugestii? Współczuje bliskim jeżeli przekroczyłeś wiek podstawówkowy...
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-04-25, 15:08 1
@up
A czytanie ze zrozumieniem? A moze raczej między wierszami... Czy ja cię obraziłem tępa kurwo? Nie, ale taka dziwka jak ty odrazu musi się czuć zaatakowana. Ja się z tobą po części zgodziłem, bo wrzuciłem na ciapate ścierwa, ale to nie oznacza że uważam Januszy za lepszych. Chyba cię ojciec gwałcił że odrazu czujesz sie zaatakowany. A co do edukacji to jesteś też chyba na podstawówce bo tego co autor miał na myśli to dopiero w gimbazjum uczą. Tępa szmato, jebana w dupe warta ciapatych, nie atakowałem cię, ale ty musisz oczywiście się zachować jakbym cię atakował.
Ps. Teraz to cię zaatakowałem i to w najniższy możliwy sposób, sorki Pocałunek na zgodę?
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-04-25, 16:14 1
@up
Tekst o żonie i rakietach był skierowany konkretnie w stronę ciapatych a to sugeruje że pozostałe nacje są lepsze pod względem walki co jest brednią/nie ma dowodów na to.

I nie frustruj się tak chłopcze Jak zwykle musiałeś dać wstawkę o jebaniu przez ojca. Co wy macie z tym ojcojebstwem do licha?! Bo pomyślę że sadistic to zbiorowisko ofiar pedofilii którym krwawe filmiki pomagają sprostać przykrym wspomnieniom...
Zgłoś
Avatar
moloko 2014-04-25, 17:13
kula przeszła na wylot
Zgłoś
Avatar
longlong7 2014-04-25, 19:20 1
u ciapatych niema dnia, dzień jest dla białych
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-04-25, 20:59
Mesjach, To że powiem do ciebie że cię gwałcił ojciec, to nie znaczy że twierdzę że innych nie gwałcił... Albo dobra na trochę wyższym poziomie: To że powiem komuś kto jest wkurzajacy ze jest idiotą to nie znaczy, że inni nie są. ALbo jeśli powiem murzynom że są pierdolonymi złodziejami to nie znaczy że np. cyganie, albo Polaki-Janusze nie są. I weź się ogarnij bo przeprosiłem za ostre słowa, musisz być taki wredny?? Może innym jest przykro, co? Po co się kłócić?
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-04-26, 16:06
posluchaj trolu - czasami nawet jak cie czytam to, musze przynac, drgnie mi usmieszek, ale szybko znika gdy po kpinie przychodzi uczucie zalu...

ale powoli zaczynam sie wkurwiac bo psujesz najepszy portal na swiecie

wiedz ze internet nie jest anonimowy a fotki ze spotkania z toba trafia na glowna
Zgłoś
Avatar
JarosławTusk 2014-04-26, 17:06
1 raz widzę jak w końcu do kogoś trafiają...

w kogos* trafiają. Sorry za błąd.
Zgłoś
Avatar
Genedan 2014-04-26, 23:46
Co to tu kurwa robi?
Zgłoś