18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
dennissliwa 2020-03-08, 17:22
To jest szczęśliwa Karyna która już za miesiąc dostani 500 PLUS
Zgłoś
Avatar
Tryper 2020-03-08, 20:27
Do gumjob ideał.
Zgłoś
Avatar
mianas 2020-03-08, 21:01
dennissliwa napisał/a:

To jest szczęśliwa Karyna która już za miesiąc dostani 500 PLUS



no i co w związku... skberet
Zgłoś
Avatar
darex99 2020-03-08, 21:04 17
Dzień Kobiet, Walentynki i inne pseudo - marketingowe wynalazki No ale kto co lubi. U Nas w firmie na 20 osób pracuje jedna Baba, generalnie jest spoko i z mega dystansem, więc dostanie jutro goździka oraz pończochy ;p Ale jak widzę te rozczeniowe tępe idiotki, co to kultywują Dzień Kobiet jak świętość to mam dosyć...dej jej najlepiej nowego IPhona i zaproś na kolację za 500 zł bo przecież "Dzień Kobietów" jest!

Zgłoś
Avatar
walmac 2020-03-08, 21:30 8
Prosze nie kopiowac szajsu z innych stron internetowych.
Zgłoś
Avatar
inż_Karwowski 2020-03-08, 21:34 3
Ja dziś nic swojej nie dałem. Nie odzywa się do mnie od tygodnia i głupia myśli że to dla mnie kara
Zgłoś
Avatar
zdrowoyebne 2020-03-08, 21:45 4
powaznie kurwa? ja pierdole czas chyba nie wiem... zrobcie osobny dzial na takie kfejki zjebane bo porządny sadol ma juz dosc
Zgłoś
Avatar
Human 2020-03-09, 2:15 2
inż_Karwowski napisał/a:

Ja dziś nic swojej nie dałem. Nie odzywa się do mnie od tygodnia i głupia myśli że to dla mnie kara



Jesteś taki męski...
Zgłoś
Avatar
Angevil 2020-03-09, 7:04
Gdzie są róże po 4zł bo chętnie kupię. 8-9zł to minimum w kwiaciarni... Pojebao
Zgłoś
Avatar
hubecik 2020-03-09, 7:56
inż_Karwowski napisał/a:

Ja dziś nic swojej nie dałem. Nie odzywa się do mnie od tygodnia i głupia myśli że to dla mnie kara



Human napisał/a:

Jesteś taki męski...



To jak ty coś zjebales to idź i grzecznie przeros zanim będzie za późno. Ja swoją też brałem na przetrzymanie kto dłużej wytrzyma. Po miesiącu latałem z kwiatami i przepraszałem. Przez pierwsze 2tyg było super jak odeszła 3 tydzień zadajesz sobie pytania co robi? z kim? Z kim jest? po 4 tyg. prawie siwialem. Kompletne dno człowieka. Następnie przez miesiac albo i dłużej biegałem i robiłem co mogłem żeby do mnie wróciła. Udało się ale nie jest do końca jak było na początku. Coś pękło co już nie wróci.Więc jak ja kochasz to nie spierdol tego. Chyba że to kolejna świnia to po chuj z nią nie gadasz? Nie lepiej zatkać ryja maczugą jak pierdoli za wiela. A jak nie to bujaj się baby. A jako prawdziwy sadol już o 10:00 dnia 09.03. będziesz stal z kwiatami i czekoladkami pod jej oknem z kutasem na wierzchu pozdro byku
Zgłoś
Avatar
inż_Karwowski 2020-03-09, 8:25 1
hubecik napisał/a:

To jak ty coś zjebales to idź i grzecznie przeros zanim będzie za późno. Ja swoją też brałem na przetrzymanie kto dłużej wytrzyma. Po miesiącu latałem z kwiatami i przepraszałem. Przez pierwsze 2tyg było super jak odeszła 3 tydzień zadajesz sobie pytania co robi? z kim? Z kim jest? po 4 tyg. prawie siwialem. Kompletne dno człowieka. Następnie przez miesiac albo i dłużej biegałem i robiłem co mogłem żeby do mnie wróciła. Udało się ale nie jest do końca jak było na początku. Coś pękło co już nie wróci.Więc jak ja kochasz to nie spierdol tego. Chyba że to kolejna świnia to po chuj z nią nie gadasz? Nie lepiej zatkać ryja maczugą jak pierdoli za wiela. A jak nie to bujaj się baby. A jako prawdziwy sadol już o 10:00 dnia 09.03. będziesz stal z kwiatami i czekoladkami pod jej oknem z kutasem na wierzchu pozdro byku



Ja nic nie zjebałem.
ale masz racje - pękło, ale u mnie
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2020-03-09, 14:48 2
hubecik napisał/a:

To jak ty coś zjebales to idź i grzecznie przeros zanim będzie za późno. Ja swoją też brałem na przetrzymanie kto dłużej wytrzyma. Po miesiącu latałem z kwiatami i przepraszałem. Przez pierwsze 2tyg było super jak odeszła 3 tydzień zadajesz sobie pytania co robi? z kim? Z kim jest? po 4 tyg. prawie siwialem. Kompletne dno człowieka. Następnie przez miesiac albo i dłużej biegałem i robiłem co mogłem żeby do mnie wróciła. Udało się ale nie jest do końca jak było na początku. Coś pękło co już nie wróci.Więc jak ja kochasz to nie spierdol tego. Chyba że to kolejna świnia to po chuj z nią nie gadasz? Nie lepiej zatkać ryja maczugą jak pierdoli za wiela. A jak nie to bujaj się baby. A jako prawdziwy sadol już o 10:00 dnia 09.03. będziesz stal z kwiatami i czekoladkami pod jej oknem z kutasem na wierzchu pozdro byku



ale z ciebie pizda i pantofel
Zgłoś
Avatar
inż_Karwowski 2020-03-09, 18:46
hubecik napisał/a:

To jak ty coś zjebales to idź i grzecznie przeros zanim będzie za późno. Ja swoją też brałem na przetrzymanie kto dłużej wytrzyma. Po miesiącu latałem z kwiatami i przepraszałem. Przez pierwsze 2tyg było super jak odeszła 3 tydzień zadajesz sobie pytania co robi? z kim? Z kim jest? po 4 tyg. prawie siwialem. Kompletne dno człowieka. Następnie przez miesiac albo i dłużej biegałem i robiłem co mogłem żeby do mnie wróciła. Udało się ale nie jest do końca jak było na początku. Coś pękło co już nie wróci.Więc jak ja kochasz to nie spierdol tego. Chyba że to kolejna świnia to po chuj z nią nie gadasz? Nie lepiej zatkać ryja maczugą jak pierdoli za wiela. A jak nie to bujaj się baby. A jako prawdziwy sadol już o 10:00 dnia 09.03. będziesz stal z kwiatami i czekoladkami pod jej oknem z kutasem na wierzchu pozdro byku



Edit:
Jak się na 1 dzień wyprowadziłem i powiedziałem, że mam to w dupie to przybiegła z płaczem, że już tak nie bedzie robić.
Mnie to de facto odpowiadało - cisza, spokój, brak zmartwień.
Zgłoś