18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
35i 2024-06-03, 11:45
Bul_od_bytu napisał/a:

Myślałem, że będą wbiegać pod ukraińskie czołgi i je wysadzać. Z psami nie wypaliło, ale tym razem zadziała



Psy wbiegały pod swoje czołgi, bo wyczuwały ON, a szwabskie czołgi jeździły na benzynie. Dzieciaki nie wyczują różnicy, a jeżeli nawet, to jest to poświęcenie, na które putin jest gotów.
Zgłoś
Avatar
ussesus 2024-06-03, 12:25 1
Lepsze to niż nazistowskie parady na upadlinie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-03, 17:09 1
Dorośli lubią leczyć swoje kompleksy za pomocą dzieci.

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-04, 7:57 2
psotny_fiutek napisał/a:

Tak się wszyscy z rusków śmieją a u nas w Polsce co najwyżej parada pedałów przejdzie miastem... nie licząc Marszu Niepodległości raz w roku.


Ale to wina ukrów że u nas nie ma parad. U mnie na osiedlu. miała być parada z okazji Bożego ciała. Banderowcy stacje numerami pozamieniali i ludzie biegali jak mrówki po przerwaniu ich drogi marszu. Nikt nie wiedział gdzie i jak się modlić.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2024-06-05, 19:29 2
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-09, 20:39
marsz zywych trupow
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-06-10, 4:17
Nikt u ruskich dzieci na front nie wysyłał ale Polacy już tak. I jeszcze im pomniki dzisiaj stawiają !!!

Zgłoś