18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
normale 2014-02-15, 23:12 2
I teraz zacznie się pierdolenie, że wszyscy myślą, że komedia, że nie rozumieją... Chuj, że dramat ja na tym filmie hehehłem tyle razy patrząc na absurdy dnia codziennego, że nie zliczę
Zgłoś
Avatar
miki80 2014-02-15, 23:25
*najlepszy tekst:
"Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?"
*najlepszy moment:
youtube.com/watch?v=i6bOmxMjqx0

---
* najstraszniejszy/najsmutniejszy/najprawdziwszy/idę się napić
Zgłoś
Avatar
Matii9 2014-02-15, 23:34
To naprawdę boli gdy film który uważałeś za komedie staje się dramatem i orientujesz się, że się zmieniłeś.
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-02-15, 23:50
Ale właśnie najbardziej zabawne w tym filmie jest to, że opowiada on prozę życia.
Zgłoś
Avatar
korskidegenerat 2014-02-16, 0:00 1
samo zycie, ale nie lubie tego filmu bp sam sobie zdaję sprawę z tych błędów i nie chce ich jeswzcze ogladac .
Nie po to pilem zeby teraz sie zasmucac!
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-02-16, 0:15
Film może i fajny, ale MK to straszna antypolska kurwa co na dodatek popiera tuska
Zgłoś
Avatar
przeme13 2014-02-16, 0:16
do tych co się chwalą, że zrozumieli, że to dramat nie komedia: "Komediodramat, mówi Ci to coś?" Ferdynand Kiepski
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-02-16, 1:07 5
zanim ogladnalem ten film kumple w gimbazie mieli beke jaka zajebista komedia itd...
kiedy sam go ogladnalem zrozumialem ze wiekszosc ludzi ktorzy mnie otaczaja to idioci...
i z rocznika na rocznik jest coraz gorzej...
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2014-02-16, 2:48 3
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2014-02-16, 9:02
W życiu nic nie dzieje się bez powodu. Literatura, teatr, kino, wszystko to ma kształtować naszą psychikę i pojmowanie świata. Zaryzykuje stwierdzenie że właśnie po to jest kultura.

Ten film niejednego nas i tu nauczył. Ilu z was podświadomie będzie leczyło obecne/przyszłe małżeństwo z obawy przed scenariuszem na plaży? Na pewno wielu. W psychologii kiedy małżonkowie robią złe rzeczy i wyklinają siebie, jest taki sposób aby zakładać gumki (nie, nie te) na nadgrstek. Z chwilą kiedy współmałżonek zle sie zachowa trzeba ostroznie podejść, złapać za gumkę i strzelić. Bez słów, bez wyzwisk a potem się oddalić.

Problem w tym że cała sztuka nie polega na tym aby strzelać partnerce/partnerowi. Działa tu podświadomość która nakazuje nam unikania strzału i dbania o własny ból.

Pisze to ponieważ odnoszę wrażenie że Dzień Świra to taka właśnie gumka na nadgarstku.

Pozdrawiam

Ps. I strasznie jestem wkurwiony że to i tak za mała popularność tego filmu. Wielu uważa ze ten film to geniusz.
Zgłoś