18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
o0sheller0o 2013-01-25, 0:53
suka, jebła mu, poszła mu obciagnąć i znowu go nakurwia... Kobiety..

______________

Jedymy
Zgłoś
Avatar
Snoon 2013-01-25, 2:33
ładna szmata
Zgłoś
Avatar
Pan gazownik 2013-01-25, 8:53 7
ale nogi ma ładne...
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-25, 9:12 2
mare30ks napisał/a:

dopadlbym kurew bez kolegow, nigdy wiecj by nie podnioslaby rak na nikogo. upierdolilbym pordzewialym tempym nozem obie lapy szmacie



Obaj wiemy doskonale, że chuja byś jej zrobił. Najpewniej pokornie przyjąłbyś od niej ze trzy lepy na pysk, spuścil wzrok i poczłapał spowrotem pod rodzimy kamień.

______________

Geny mi w mózgu namieszały, żebym odczuwał wolę bożą, chujki se wykombinowały, że tym sposobem się rozmnożą.
Tylko, że mózg też ma metody, żeby zjeść ciastko i je mieć, podwiąże se nasieniowody i mogą sobie kurwa chcieć.
Zgłoś
Avatar
adamov 2013-01-25, 20:49 3
Kobiety bić nie wolno bo kobieta Cie urodziła więc na kobiete ręki nie podnoś, ale co innego kobieta a co innego ścierwo. Więc w ścierwo można wyjebać.

______________

Facet z brodą dwie korzyści, pizdę liże dupe czyści
Zgłoś
Avatar
lotoseq 2013-01-25, 22:49
to Rosja, zajebać mógł
Zgłoś
Avatar
Existes 2013-01-26, 0:09 8
Raz miałem u siebie w domu imprezkę ,zjawiła się koleżanka ,nie pamiętam o co poszło ,ale znosiłem co najmniej 30 min wyzwisk w moją stronę , w końcu nie wytrzymałem i powiedziałem wypierdalaj z mojego domu , ta siedzi dalej twardo więc dostała parę ostrych wiązane i wzajemnie , w końcu ruszyła dupsko oczywiście nie w milczeniu .W przedpokoju między nią a mną stał kumpel , miała już wychodzić ale na koniec nazwała mnie z kurwy synem nie wytrzymałem jak jebałem tak odbiła się od ściany i z rykiem poszła do domu ... dumny z tego nie jestem ,ale są kurwa granice
Zgłoś
Avatar
Fifrucz 2013-01-26, 21:35 4
Podrośnie...masy nabierze i wy*ebie dziwsku jednemu
Zgłoś
Avatar
f................n 2013-01-26, 21:36
Prędzej czy później i tak jej ktoś w ten pysk nieskażony jakąkolwiek myślą (choć ładny) wypłaci lepę na odmulenie
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-01-26, 21:40 1
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-01-26, 21:41 4
Mi mamusia kiedyś pogadankę robiła o tym, że płeć 'piękną' trzeba szanować. Powiedziałem jej, że jeśli dziewczyna zachowuje się jak kobieta to ja w stosunku do niej będę zachowywał się jak gentleman, ale jeśli dziewczyna nie zachowuje się jak kobieta lecz jak suka to ja nie będę się zachowywał jak gentleman. Żeby teraz nie było - staram się być kulturalny - w miarę możliwości dziewczyny przepuszczam w drzwiach, otwieram im drzwi od samochodu, jak siada dziewczyna ze mną do stołu to jej krzesełko podsuwam, ale jeśli zaczęłaby mnie okładać pięściami to dostałaby kulturalnie z liścia w pysk. Jakby nie pomogło to do skutku aż się uspokoi.

______________

"Nie dyskutuj z idiotą,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem""Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię,to na człowieka,potem znów na świnię i na człowieka,ale nikt już nie mógł się połapać,kto jest kim
Zgłoś
Avatar
Cinek600 2013-01-26, 21:42
Kobiety kurwa nigdy nie jebne....kurwie i szmacie zajebie zawsze jak zasłuży
Zgłoś
Avatar
Arthzil 2013-01-26, 21:43
Pare lat i będzie mu loda robiła...
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-01-26, 22:07 2
A tam pierdolicie że byście jej bez zastanowienia najebali, a tak naprawdę to każdy by ruchał a potem napierdolił, albo napierdolił i wyruchał bo samo napierdolenie by wam nie wystarczyło...

Arthzil napisał/a:

Pare lat i będzie mu loda robiła...



Albo on jej

______________

Statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.
Zgłoś
Avatar
wroblesmod 2013-01-26, 23:06
Rosja... kraj w którym kobieta przejmuje wł adze nad mężczyzną. Masakra co sie z tym światem dzieje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie