18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
Ciesin 2013-01-26, 23:15 2
Ja rozumiem, bić nie należy, nie wolno i nie powinno się. Ale przypieprzyć z otwartej w twarz, w celu przywrócenia porządku - to żadne bicie. Zwykła dyscyplina, twarda i prawdziwa miłość i nauka szacunku.
Zgłoś
Avatar
hehehoskarek 2013-01-26, 23:22
Jakich kurwa kobiet? To jest zwyczajna kurwa którą bym wyruchał a potem zostawił związaną w lesie na pastwę losu

______________

HEEHEEEHEHEEHE
Zgłoś
Avatar
r................n 2013-01-27, 0:03
stoja kolezcy wiec, ma wladze nad małolatem zapewne wszystkim ojebala gale po kolei, szkoda chlopaka a taka kurwe to dalbym murzynom wiedzieliby co zrobic z taka suka.
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-01-27, 1:53 1
a nie zastanawia was jak bardzo puste i zepsute są te dzieciaki?

skądże.

jakbyśmy śmieli zastanawiać się nad samymi sobą.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-01-27, 2:24
rotflman napisał/a:

a taka kurwe to dalbym murzynom wiedzieliby co zrobic z taka suka.



Najpierw by ją okradli a potem zjedli...

______________

Statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.
Zgłoś
Avatar
loleks42 2013-01-27, 10:57
tez mi typa szkoda bo to jebana rosja ale jak by ja szarpnal szybko zeby sciagnac bluzke i pokazac cycki wszystkim to kupil by troche czasu na spierdalanie xD ...nie?
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-01-27, 11:21
Kiedys miałem jedną jebniętą laskę. Na początku było spoko, wydawała się normalna, ale jak zamieszkaliśmy razem, to tak jej zaczęło odpierdalać, że głowa mała. Między innymi lubiła na mnie podnosić rękę, drapać pazurami (do tej pory mam blizny na przedramionach). Znosiłem to dzielnie przez dłuższy czas, bo kobiet się nie bije i takie tam, ale jak kiedyś nie wytrzymałem i wyjebałem z liścia, to aż się na ścianie zatrzymała. Od tamtej pory już tak często nie startowała z łapami. Dla nakreślenia jej stanu: kiedyś spotkałem ją na basenie to w ciągu pół godziny zrobiła mi: awanturę na dzień dobry, ręką w dżakuzi, potem się popłakała, później obciągnęła mi w przebieralni i na dowidzenia znów awantura. Jak się później okazało była naprawdę jebnięta bo zdiagnozowali u niej jakąś psychozę.
Zgłoś
Avatar
vitoo 2013-01-27, 12:27
You hit me like a man, ill treat you as a man.

Tak kiedy spowiedzial kierowca auttobusu jak go czarna malpa atakowala. Reakcja byla ok, przyjebal jej w ryj.
Zgłoś
Avatar
Gebels 2013-01-27, 19:27
panowie to jest rosja. kwestia czasu jak tą laskę złapią, skopią i zgwałcą. poczekajcie pół roku i zapraszam na harda.
Zgłoś
Avatar
istanu 2013-01-27, 21:15
ruchal vym awanturnica;]
Zgłoś