18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Takich to nawet nie leczyc.

Smialo mozna przewinac do 2:08 gdzie zaczyna sie akcja (z poczatku dziewczyna pokazuje jak mu usuwa konto)



"Jaki ten swiat nie sprawiedliwy, komputer sie zawiesza a monitorowi sie obrywa."
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-06-17, 1:11 1
_MoRo_ napisał/a:


Ktoś tutaj się też okrutnie bulwersował pisząc na końcu "Pozdrowienia dla ludzi ze zdrowym podejściem do internetu".


Tą osobą byłem ja. Te pozdrowienia wysyłałem do osób , które się nie dały sprowokować do napisania siarczystego posta przez byle filmik o uzależnionym gościu. Jeśli już mowa o moim 'bulwersie' , to był on skierowany do osób, które troszkę nie doceniły wartości jakiej te postacie miały wartość dla tej osoby.
Sam byłem uzależniony od tej gry i wiem , że terapia szokowa , to może i dość skuteczna , ale i zarazem najgłupsza z metod.
Nikt przy zdrowych zmysłach nie podszedłby do narkomana i nie wyrzucił mu do wody jego zapasu zwłaszcza , jeśli byłby w stanie na przykład rozwalić monitor na twojej głowie

Jeszcze raz pozdrawiam osoby z dystansem do internetu
Zgłoś
Avatar
Gołyniemiec 2015-11-09, 20:20
Rozrabiaka napisał/a:

Spokojnie i blizzard przewidzial takie sytuacje.Typ prawdopodobnie odzyskal wszystkie postacie w ciagu 48 h.



On odzyskał postacie, w najgorszym wypadku wyekspił kolejne a babka została sama, później jak to szmata znalazła sobie murzyna muslima i stała się niewolnicą seksualną i nic już nie odpierdoli.

matikati napisał/a:

z checia bym zrobil z jego ryjem to co zrobil z monitorem



Jutro, Łódź Piotrkowska pod pomnikiem Kościuszki jak taki kozaczek jesteś.

Lunarna napisał/a:

"Tępa kurwa" "Szmata" "Zajebał bym" albo "za krótki łańcuch" hahaha dziwicie, że jak nie spędzacie z dziewczyną czasu to was rzuca/zdradza. A potem przy kolegach dalej jest szmatką/kurwą w obu przypadkach.
Wolna i nie chce was- szmata. Ma już chłopaka i nie chce was- szmata. Nie poleciała na twój podryw- szmata. Nie ugotowała ci obiadu- szmata. Skasowała ci konto w WoW'ie- szmata. Babcia dała ci mało kasy na dzień dziecka- stara szmata. I tak dalej...
Ja wiem, że laska skasowała mu coś, co jest warte chuj kasy, ale sory, nie można jakoś kulturalniej? To samo było z babką co faceta nabrała, że mu szczotką do zębów kibel umyła, też że szmata itp. A jak gościu się spuszcza śpiącej dziewczynie na twarz i to nagrywa to jest "ło ho ho ale śmieszne jaki kozak".



Przemawia przez ciebie relatywizm moralny, jak baba zrobi krzywdę chłopu to dobrze ale jak chłop babie to źle? powiem tak, niszczenie cudzej własności przez kobieta mężczyźnie, mężczyzna kobiecie, kobieta kobiecie, mężczyzna mężczyźnie, nie ważne kto komu, kradzież tudzież niszczenie własności powinno być karane ucięciem dłoni, wypaleniem znaku na czole i dwustoma batami a w przypadku kobiet gwałtem zbiorowym przez strażników na oczach jej rodziców a później dać wybór który rodzic ma zginąć. Prawo twarde ale prawo! a co do spędzania czasu, dziwisz się że twój chłop nie spędza z tobą czasu jak nie chcesz mu zrobić loda, przytulić chociaż i jesteś z nim tylko dla kasy? tak oceniam cię bo potrafię rozpoznać takie jak ty.

Skate129 napisał/a:

do usunięcia postaci też miał auto logowanie ??
Moim zdaniem dziewczyna bardzo dobrze zrobiła kasują mu postacie. A wszyscy którzy ja wyzywają to są nazwijmy to ładnie dzieci internetu to że wy spędzacie tak jak on 5 - 6 godzin dziennie to nie znaczy że możecie ją wyzywać, no moment postawicie się w jej sytuacji. Z takim człowiekiem (tym co siedzi za dużo przy kompie) się nie da rozmawiać jest zawsze wnerwiony. Powiedzcie czy na jej miejscu nie skasowali byście takiemu idiocie postaci (zaraz wszyscy powiedzą że próbowali by z nim rozmawiać) może próbowała z nim o tym porozmawiać ale to nie skutkowało co ?? (hmm nie pamiętam co dalej miało być może ktoś mądry za mnie dokończy a jak sobie przypomnę to dopisz)...

Ktoś tu napisał że to konto niby warte 8 tyś zł NIE ZNAJDZIE SIĘ IDIOTA KTÓRY TYLE WYDA NA GŁUPIĄ WIRTUALNĄ GRĘ.



Nie skasowałbym konta, wiesz dlaczego? bo jestem Białym Wilkiem a nie czarnuchem i nie niszczę cudzej własności!

_MoRo_ napisał/a:

Genialne pomysły, nabijanie na pal za usunięcie postaci w marnej zresztą gierce...
Ktoś tutaj się też okrutnie bulwersował pisząc na końcu "Pozdrowienia dla ludzi ze zdrowym podejściem do internetu". Tępak z filmiku na pewno takiego nie ma (zabił monitor, bo zamiast już grać, będzie musiał czekać aż Blizzard przywróci mu postaci), a spędzanie wolnego czasu na grach też ma swoje granice - gdyby grubo nie przesadzał, to do całej sytuacji na pewno by nie doszło.
Ze względu na parę tutaj wypowiadających się osób liczę na wiarygodność Majów. Szczególnie przez tych wszystkich tutejszych bajkopisarzy, których zapewniam, że tak naprawdę jedyne co by w takiej sytuacji zrobili to stolca na matrycę.



Tutaj nie chodzi o to, powiem tak, tacy jak ty próbują zabraniać moim dzieciom jeść drożdżówki a ja co zrobię? zabiję ich, skóry z ich dzieci zedrę i każę patrzeć jak ją na siebie zakładam! tu nie chodzi o to że grał bo był głupi tracąc czas na grę, zaniedbywał swoje ciało i umysł a jako biały człowiek nie do tego prawa ale ważniejsze jest jego prawo do wolności, zrozumiesz to tępy lewaku z Monaru?!
Zgłoś