18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Takich to nawet nie leczyc.

Smialo mozna przewinac do 2:08 gdzie zaczyna sie akcja (z poczatku dziewczyna pokazuje jak mu usuwa konto)



"Jaki ten swiat nie sprawiedliwy, komputer sie zawiesza a monitorowi sie obrywa."
Zgłoś
Avatar
Hunter562 2010-06-14, 0:28
Cytat:

do usunięcia postaci też miał auto logowanie ??



Do usunięcia postaci starczy wpisać DELETE

Cytat:


Ktoś tu napisał że to konto niby warte 8 tyś zł NIE ZNAJDZIE SIĘ IDIOTA KTÓRY TYLE WYDA NA GŁUPIĄ WIRTUALNĄ GRĘ.



Nie raz na aukcjach widziałem konta idące za takie ceny.

Ja gram w WoW-a i nawet grając okazyjnie z 1 -2 h dziennie można wbić te kilka 80 lvl, ale to jest kwestia lat. Może wcale gostek nie był no-live tylko się wkurzył bo ktoś usuną mu postacie nad którymi spędził dużo czasu.

A tak w ogóle to mail do Blizza i postacie zwrócone
Zgłoś
Avatar
Mourning Birth 2010-06-14, 0:52 1
ja bym sukę zajebał
Zgłoś
Avatar
mooop12 2010-06-14, 1:43 1
Ja bym ją zajebał, pociął na kawałki, wrzucił do wisły, a po roku ją wyłowił, pociął na jeszcze drobniejsze kawałki i znów do wisły
Zgłoś
Avatar
DeMonica 2010-06-14, 2:01 3
Cytat:

Ja bym ją/jej...



Bajkopisarzy to tutaj mamy zatrzęsienie.
Zgłoś
Avatar
ZooL 2010-06-14, 2:26 1
dobrze zrobila kasujac chary ? no nie moge, tepi niedojebani pisowcy bez krzty wyobrazni/zrozumienia ale nvm jestescie tak niedorobieni ze wam juz nic nie pomoze.

w kazdym razie do rzeczy, jesli dziewczyna nie chce zebym gral online to kasuje mi konto z charami/itemami ktore wbijalem przez dajmy na to rok po 4h dziennie czyli 1460h ( czyli 2 pelne miesiace zycia, plus oczywiscie kasa) i jest git tak ?

no to spoko, teraz analogicznie jesli jezdze na motocyklu i dziewczynie to nie pasuje, to zeby bylo git powinno mi rozjebac moto o sciane i wywiezc do lasu?

podsumowujac pisowcy to idioci a suke zajebac z miejsca :/
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2010-06-14, 9:01 1
Tyle czasu poszło się jebać hehe ja osobiście pierdole takie gry wole se pobzykać albo jakiś film zobaczyć lub oczywiście posiedzieć na sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
S................l 2010-06-14, 9:18
ZooL napisał/a:

dobrze zrobila kasujac chary ? no nie moge, tepi niedojebani pisowcy bez krzty wyobrazni/zrozumienia ale nvm jestescie tak niedorobieni ze wam juz nic nie pomoze.

w kazdym razie do rzeczy, jesli dziewczyna nie chce zebym gral online to kasuje mi konto z charami/itemami ktore wbijalem przez dajmy na to rok po 4h dziennie czyli 1460h ( czyli 2 pelne miesiace zycia, plus oczywiscie kasa) i jest git tak ?

no to spoko, teraz analogicznie jesli jezdze na motocyklu i dziewczynie to nie pasuje, to zeby bylo git powinno mi rozjebac moto o sciane i wywiezc do lasu?

podsumowujac pisowcy to idioci a suke zajebac z miejsca :/


haha ales sie naszczekał gimbusie
Zgłoś
Avatar
czarnylelo 2010-06-14, 13:34 1
Fake gracze Wowa nie mają dziewczyn.
Zgłoś
Avatar
_MoRo_ 2010-06-14, 15:28
Genialne pomysły, nabijanie na pal za usunięcie postaci w marnej zresztą gierce...
Ktoś tutaj się też okrutnie bulwersował pisząc na końcu "Pozdrowienia dla ludzi ze zdrowym podejściem do internetu". Tępak z filmiku na pewno takiego nie ma (zabił monitor, bo zamiast już grać, będzie musiał czekać aż Blizzard przywróci mu postaci), a spędzanie wolnego czasu na grach też ma swoje granice - gdyby grubo nie przesadzał, to do całej sytuacji na pewno by nie doszło.
Ze względu na parę tutaj wypowiadających się osób liczę na wiarygodność Majów. Szczególnie przez tych wszystkich tutejszych bajkopisarzy, których zapewniam, że tak naprawdę jedyne co by w takiej sytuacji zrobili to stolca na matrycę.
Zgłoś
Avatar
xopher 2010-06-15, 0:09 1
@Skate129
Cytat:

Ktoś tu napisał że to konto niby warte 8 tyś zł NIE ZNAJDZIE SIĘ IDIOTA KTÓRY TYLE WYDA NA GŁUPIĄ WIRTUALNĄ GRĘ.


a co powiesz na goscia ktory na "glupia wirtualna gre" wydal 100 000 $ ?
źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Entropia_Universe /a jak ktos placze ze wiki niewiarygodne to : lmgtfy.com/?q=entropia+universe+neverdie /
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-06-15, 0:25
xopher napisał/a:

a co powiesz na goscia ktory na "glupia wirtualna gre" wydal 100 000 $ ?


sadistic.pl/prawidzwy-spec-od-transformers-vt38472,90.htm252794
Zgłoś
Avatar
Lawl 2010-06-15, 12:12
myślałem, że tylko ja tak robie
Zgłoś
Avatar
T................. 2010-06-15, 19:47 1
@_moro_ , skate129
Już pisałem coś na temat rozwiązywania takich problemów...
To że się chłopak nie opanował , to jego problem...
(koleś nie był tę//ORTpy tylko wkurwiony, a wtedy nie myśli się tak trzeźwo - to w sumie zależy od człowieka)
problem w tym że czasem chce się pomóc, ale nie zawsze się to udaje.
@lunarna - sądze że obie płcie dopełniają się w określaniu siebie na wzajem
_MoRo_ napisał/a:

Genialne pomysły, nabijanie na pal za usunięcie postaci w marnej zresztą gierce...
Ktoś tutaj się też okrutnie bulwersował pisząc na końcu "Pozdrowienia dla ludzi ze zdrowym podejściem do internetu". Tępak z filmiku na pewno takiego nie ma (zabił monitor, bo zamiast już grać, będzie musiał czekać aż Blizzard przywróci mu postaci), a spędzanie wolnego czasu na grach też ma swoje granice - gdyby grubo nie przesadzał, to do całej sytuacji na pewno by nie doszło.
Ze względu na parę tutaj wypowiadających się osób liczę na wiarygodność Majów. Szczególnie przez tych wszystkich tutejszych bajkopisarzy, których zapewniam, że tak naprawdę jedyne co by w takiej sytuacji zrobili to stolca na matrycę.


bajkopisarz//ORTy mamy tu wielu, łącznie z tobą.
Co do M//ORTajów to ciebie też się tyczy.
jeśli chodzi o jego i jej zachowanie to już wyżej się wypowiedziałem, mam nadzieję że nie będę musiał się powtarz//ORTać.
Zgłoś
Avatar
_MoRo_ 2010-06-15, 21:43
T.I.N.G., umiejętności w pisaniu bajek za dużych nie mam, bo na bajkach się nie wychowywałem. Nie mam telewizora, rodzice mi nie czytali i nie straszyli mnie Buką tylko ujemną deltą.
Co do Majów to wierzę w swoją zajebistość i jestem pewien, że uda mi się przetrwać.
Następnym razem przed napisaniem posta prosiłbym Cię o sprawdzanie pisowni i tego czy na pewno Twój cel (zanim zaczniesz go prowokować) napisał coś co było w jakikolwiek sposób skierowane w Twoją stronę.

Nawet jeśli dziewczyna popełniła błąd, na pewno nie będę stał po stronie gościa, który pod wpływem emocji zachowuje się w ten sposób. Wszystko ma swoje granice...
Zgłoś
Avatar
maclaw 2010-06-15, 22:40
szkoda że tacy kretyni wyrabiają opinię o normalnych graczach (nie, nie 5-6h dziennie:P)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie