18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Takich to nawet nie leczyc.

Smialo mozna przewinac do 2:08 gdzie zaczyna sie akcja (z poczatku dziewczyna pokazuje jak mu usuwa konto)



"Jaki ten swiat nie sprawiedliwy, komputer sie zawiesza a monitorowi sie obrywa."
Zgłoś
Avatar
beren 2010-06-13, 15:58 1
ale powiedzcie mi co za kretyn dopuszcza, żeby osobnik nieświadomy i bezmyślny (kobieta) znał jego hasło do gry? Sam sobie zawinił lekkomyślnością ;p
Zgłoś
Avatar
LordViaderko 2010-06-13, 16:00 1
Sam jest sobie winien, bo na chuj trzyma kompa w kuchni.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2010-06-13, 16:55
beren napisał/a:

ale powiedzcie mi co za kretyn dopuszcza, żeby osobnik nieświadomy i bezmyślny (kobieta) znał jego hasło do gry? Sam sobie zawinił lekkomyślnością ;p


Weź pod uwagę, że mógł to być inteligentny osobnik płci żeńskiej. Mogła zainstalować keyloggera na jego kompie a potem dokładnie przejrzeć znaki wstukane przez niego na klawiaturze. Ale znając życie pewnie koleś miał to zapisane w jakimś pliku
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-06-13, 16:55 2
sam jest sobie winny bo na chuj grał w WoWa?
Zgłoś
Avatar
Harry90 2010-06-13, 18:22 1
Tu już nie chodzi o samego WoW'a - chodzi o to że tępa strzała zajebała/zniszczyła jego własność. Taka to ni do kuchni, ni do piwnicy - od razu do Tupolewa i do kraju szmatogłowych słać. Takie jest moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
jcsjcsjcs 2010-06-13, 20:22 1
Kij mu w odbyt... to tylko gra zagra se od nowa HuaHuaHua
Zgłoś
Avatar
Nourgab 2010-06-13, 20:25
Pięknie się odbił od monitora na koniec
Zgłoś
Avatar
Lunarna 2010-06-13, 20:27 7
"Tępa kurwa" "Szmata" "Zajebał bym" albo "za krótki łańcuch" hahaha dziwicie, że jak nie spędzacie z dziewczyną czasu to was rzuca/zdradza. A potem przy kolegach dalej jest szmatką/kurwą w obu przypadkach.
Wolna i nie chce was- szmata. Ma już chłopaka i nie chce was- szmata. Nie poleciała na twój podryw- szmata. Nie ugotowała ci obiadu- szmata. Skasowała ci konto w WoW'ie- szmata. Babcia dała ci mało kasy na dzień dziecka- stara szmata. I tak dalej...
Ja wiem, że laska skasowała mu coś, co jest warte chuj kasy, ale sory, nie można jakoś kulturalniej? To samo było z babką co faceta nabrała, że mu szczotką do zębów kibel umyła, też że szmata itp. A jak gościu się spuszcza śpiącej dziewczynie na twarz i to nagrywa to jest "ło ho ho ale śmieszne jaki kozak".
Zgłoś
Avatar
_MoRo_ 2010-06-13, 20:29 3
Tą całą kasę, którą mógłby rzekomo dostać sprzedając konto (choć pewnie nie dostałby nawet tyle, żeby mógł sobie za nią sprawić drugi monitor), mógł równie dobrze zamiast siedzieć przed WoWem zarobić w jakiś konkretny sposób, więc niech tu niektórzy nie pieprzą o stratach. Przynajmniej nie wyrosłaby z niego ameba, która bije monitory.
Dziewczynie powinno się jeszcze dziękować za to, że próbuje pomóc się gościowi ogarnąć. No ale no-life'y wolą powyzywać od 'szmat', bo prawdopodobnie w domu inaczej na kobietę nie nauczono ich mówić.
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-06-13, 21:06 3
To jest tak samo , jakby ktoś spędzał dziennie 4-5 godzin nad obrazem , rzeźbą a laska by to wszystko rozjebała , bo ją zaniedbywał. No kurwa, ludzie, to jest jego sprawa jak spędza wolny czas. To ta laska jest nieźle pojebana , skoro zamiast z nim porozmawiać , odejść od niego niszczy mu coś nad czym pracował dniami i nocami , co sprawiało mu przyjemność i co było naprawdę sporo warte. Jedni grają w gry a inni wychodzą na piwo.Jedni mają życie towarzyskie a inni wirtualne. jedni są jebanymi nolife'ami a inni jebanymi pijakami etc , etc.
Na miejscu tego gościa bym wyjebał ciuchy , biżuterie , albo inne wartościowe gówna tej laski : oko za oko , ząb za ząb. Inaczej suka się nie nauczy tykać nie swoich rzeczy.

Dla ludzi , którzy już planowali mi pocisnąć : tak , grałem w wowa , ale też wychodziłem(i nadal chodzę) na piwo ze znajomymi , lecz nie jestem ani pijakiem , ani nolife'm
Pozdrawiam ludzi , którzy podchodzą do internetu i jego zawartości ze zdrowym dystansem
Zgłoś
Avatar
S................l 2010-06-13, 21:49 1
D34Dinho napisał/a:

zajebal bym jej chujem w morde


zebys kurwa mial jeszcze czym zajebac
Zgłoś
Avatar
ErwiN 2010-06-13, 23:05 1
To nie jest wcale śmieszne ani mądre.. Zrobienie jednej postaci w world of warcraft na orginalnym serwerze to kupa czasu i pieniedzy.. Wiem bo sam gralem ale już nie gram bo mnie nie stac za bardzo i nie mam czasu na granie.. Wbicie 80 lvlu jedna postacia to jakies 2-3 miesiace + dozbieranie przedmiotow to jakies kolejne 10-12 miesiecy czasami nawet latami ludzie zbieraja przedmioty ktore sa trudne do zdobyca i szansa na to że wypadnie jest 0,01% więc sie nie dziwcie ze sie wkur***.. Wiecie ile poswiecił czasu na gre i pieniedzy? Kiedyś kupienie gry world of warcraft to było 100zł gra kolejne 100zł jak nie wiecej dodatek i kolejny dodatek to kolejne 100-150zl + jakies 50-60 zł miesiecznie.. Jeżeli posiadał jakies przedmioty ktore kupił za grube pieniadze od blizzarda to naprawde wiele stracil.. 2 postacie w world of warcraft na 80 lvlu z dobrymi przedmiotami to jakies tysaic do 2 tysiecy złotych a co dopiero jak sie ma jakis tytuł "The Exalted" Lub cos innego.. Mogł wziać za to konto cos okolo 6-7 tysiecy.. sa bogate dzieci ktorym nie chce sie grac od poczatku to kupuja im rodzice na urodzinki konto za kilka tysiecy euro bądz zotych i taka jest prawda.. Wiele osob wie ile trzeba czasu i cierpliwosci zeby zdobyć coś w tej grze..
Zgłoś
Avatar
r4dzik 2010-06-13, 23:18
beren napisał/a:

ale powiedzcie mi co za kretyn dopuszcza, żeby osobnik nieświadomy i bezmyślny (kobieta) znał jego hasło do gry? Sam sobie zawinił lekkomyślnością ;p



mial autologowanie ;P
Zgłoś
Avatar
ErwiN 2010-06-13, 23:21 1
w sumie to jeżeli zna się dobrze angielski i jest się inteligentym to wszystko da radę przywrócić wystarczy nazwa konta/hasło badz nawet kod z ostatniego pre-paida.. Blizzard nie bierze tylko pieniedzy za sama gre ale za przyjemnosc z grania i przewiduje takie okoliczności.. Ma wszędzie swoje logi i kazda postac gdzies jest zapisana w logach blizzarda
Zgłoś
Avatar
Skate129 2010-06-13, 23:48
Cytat:

mial autologowanie ;P

do usunięcia postaci też miał auto logowanie ??
Moim zdaniem dziewczyna bardzo dobrze zrobiła kasują mu postacie. A wszyscy którzy ja wyzywają to są nazwijmy to ładnie dzieci internetu to że wy spędzacie tak jak on 5 - 6 godzin dziennie to nie znaczy że możecie ją wyzywać, no moment postawicie się w jej sytuacji. Z takim człowiekiem (tym co siedzi za dużo przy kompie) się nie da rozmawiać jest zawsze wnerwiony. Powiedzcie czy na jej miejscu nie skasowali byście takiemu idiocie postaci (zaraz wszyscy powiedzą że próbowali by z nim rozmawiać) może próbowała z nim o tym porozmawiać ale to nie skutkowało co ?? (hmm nie pamiętam co dalej miało być może ktoś mądry za mnie dokończy a jak sobie przypomnę to dopisz)...

Ktoś tu napisał że to konto niby warte 8 tyś zł NIE ZNAJDZIE SIĘ IDIOTA KTÓRY TYLE WYDA NA GŁUPIĄ WIRTUALNĄ GRĘ.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie