18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dziewczyna
M................3 • 2012-11-26, 14:49
Ostatnio umawiam się z naprawdę sympatyczną, ładną i zabawną dziewczyną. Ma tylko jedną wadę – nazywa się tak jak moja siostra. Przez co za każdym razem gdy się z nią pieprzę myślę o mojej dziewczynie.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-11-26, 16:30
ąż Ty pokrętna żmijo, nie wiem, czy paredziesiąt procent osób tego nie zjaży
Zgłoś
Avatar
szefooo 2012-11-26, 18:30 16
@up
Nie możliwe żeby paredziesiąt osób nie ruchało swoich sióstr.
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-11-27, 20:47 1
Faktycznie K-Paxian, wmawiaj sobie ze to wielce pokretny, wielowatkowy "dowcip" i tylko takie madre glowy jak ty potrafia go zrozumiec...
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2012-11-28, 13:59
Moja koleżanka analizowała ten tekst pół godziny i dalej nie może zrozumieć tego zrozumieć jak tak można xD
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-11-28, 14:12 2
Skoro nazywa się tak jak twoja siostra to zapewne jest to twoja matka. Gratuluję rodziny i jej stosunku do stosunków.
Zgłoś
Avatar
b................d 2012-11-28, 14:59 1
Idźcie w pizdu z tymi pokurwionymi kawałami o jebaniu własnych sióstr, córek, matek itp/wynurzeniami o rodzinnym życiu seksualnym, bo się to już nudne robi.
Jak się wam marzy kazirodztwo/pedofilia to wypierdalać do jakiegoś islamabadu czy innej republiki bananowej, tam was przyjmą ciepło razem z takimi kawałami, albo znajdźcie sobie babę, żeby mózg nie płodził chorych fantazji.
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-28, 15:25 1
bloodstained napisał/a:

Idźcie w pizdu z tymi pokurwionymi kawałami o jebaniu własnych sióstr, córek, matek itp/wynurzeniami o rodzinnym życiu seksualnym, bo się to już nudne robi.
Jak się wam marzy kazirodztwo/pedofilia to wypierdalać do jakiegoś islamabadu czy innej republiki bananowej, tam was przyjmą ciepło razem z takimi kawałami, albo znajdźcie sobie babę, żeby mózg nie płodził chorych fantazji.



Kurwa mać, jakiś ty drewniany... Teraz zatkaj uszy:

Kazirodztwo, pedofilia, nekrofilia, zoofilia, dendrofilia, sperma, mózg, lobotomia, martwy płód, martwy płód jebany w dupę, kynofilia, ginofilia, mizantropia, stratofilia, hyppofilia, arachnefilia, dziewica i kurwa! Ot co.
Zgłoś
Avatar
b................d 2012-11-28, 15:41 8
2x@up, marzy mi się właśnie czarny humor, a nie powtarzalne jak karabin wycinki z dzienników pedofila-kazirodcy. i to, że znajdują się amatorzy kwaśnych jabłek w postaci takich kawałów nie znaczy się, że jest to czarny humor, tylko zwykłe czerstwe suchary.

więc...

dionizodoros, ja nie mam fobii ani wstrętu do żadnej z tych rzeczy, które wymieniłeś. daleko mi także do ultrapoprawnego politycznie cymbała, ale po prostu wkurwia mnie już wysyp sucharów o zabarwieniu kazirodczo-pedofilskim, które wrzuca się, bo to sadistic i na pewno polecą piwka.

żeby nie być gołosłownym zapodam kawałem, który uważam za śmieszny, czarny i pedofilski:

Przychodzi facet do burdelu i prosi burdelmamę o dziwkę. Najlepiej taką w ostatnim trymestrze ciąży. Burdelmama robi wielkie oczy i odpowiada, że niestety nie mają tutaj takich. Facet nalega i deklaruje, że zapłaci każdą cenę, więc to się będzie i dziwce i burdelmamie opłacać. W końcu urobiona namowami burdelmama ulega i prowadzi faceta na ostatnie piętro, do pokoiku na poddaszu, w którym mieszka jedna z zaciążonych panienek. Facet płaci, wchodzi, zamyka drzwi, każe dziwce się rozebrać, po czym wsadza jej łapy w cipsko i zaczyna grzebać. Grzebie tak ze dwie minuty, aż w końcu zniecierpliwiona panienka pyta:
-Co Ty kurwa robisz?
-Jak to co? Dupkę do ruchania nastawiam!
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-11-28, 16:00
częściej pieprz się z dziewczyną to będziesz myślał o siostrze
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-28, 16:05
Znałem już ten kawał .

W tych kawałach, zdaje się, te wątki pedofilskie, czy kazirodcze, czy jeszcze inne tam, spełniają funkcję "prowokatora" - dla tych, co szczególnie czuli są na słowa, albo innych, co wszystko przyjmują nad wyraz poważnie.

Mówisz jednak, że w tej materii nie jesteś przewrażliwiony, że sam kawał nie wpisuje się w twoją definicje idei dowcipności. Bądź więc tolerancyjny - uśmiechnąć się mogą niektórzy nad abstrakcyjnością tego typu humoru.
Zgłoś