18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pener 2012-03-02, 0:08 3
vajron napisał/a:

Większość z was narkotyki zna z broszurek, które rozdają w gimnazjum... 90% nie wie co to crack. Plus rozjebał mnie "najlepszy komentarz", który jeśli nie był ironiczny to świadczy o jebanych zawiłościach twojego niedowartościowanego umysłu... Crack albo white widow? Wiesz co to white widow? Widziałeś mandziur na oczy kiedykolwiek? To ci kurwa wygląda na white widow? I dostałeś najwięcej piw, czyli reszta tak samo debilna jak ty. White widow to odmiana ziółka, która o dziwo przypomina ziółko bo nim kurwa jest. A nie białą bezkształtną masą... Jedynie Twin się mądrze wypowiedział... To jest wosk z mandziurku, kopytny taki, że trudno ogarnąć petarde... Raz próbowałem i jest straszne (w taki pozytywny sposób) A co do tego jak ktoś napisał "Jak skwierczy to crack" skwierczy to to co ci koledzy dają, maczane gówno jakieś.


gratulacje znasz się na dragach i zażywasz je
właśnie czekałem aż jakiś ćpun fachowiec mi to wyjaśni
Zgłoś
Avatar
Skurwysyn z natury 2012-03-02, 0:08 2
vajron napisał/a:

Większość z was narkotyki zna z broszurek, które rozdają w gimnazjum... 90% nie wie co to crack. Plus rozjebał mnie "najlepszy komentarz", który jeśli nie był ironiczny to świadczy o jebanych zawiłościach twojego niedowartościowanego umysłu... Crack albo white widow? Wiesz co to white widow? Widziałeś mandziur na oczy kiedykolwiek? To ci kurwa wygląda na white widow? I dostałeś najwięcej piw, czyli reszta tak samo debilna jak ty. White widow to odmiana ziółka, która o dziwo przypomina ziółko bo nim kurwa jest. A nie białą bezkształtną masą... Jedynie Twin się mądrze wypowiedział... To jest wosk z mandziurku, kopytny taki, że trudno ogarnąć petarde... Raz próbowałem i jest straszne (w taki pozytywny sposób) A co do tego jak ktoś napisał "Jak skwierczy to crack" skwierczy to to co ci koledzy dają, maczane gówno jakieś.



Uwaga, mamy 19 letniego znawce!
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-03-02, 0:46 6
@up Znawca, nie znawca, ale jak czegoś nie wiem to nie rzucam pierwszej lepszej nazwy tylko po to, żeby uchodzić za znawcę... Swoje w życiu spróbowałem, niczego nie żałuję...
Zgłoś
Avatar
p................5 2012-03-02, 0:50 4
pener666 w dupie byłeś i gówno widziałeś. jeżeli ktoś zażywa dragi okazjonalnie to nie jest od razu ćpunem, wystarczy silna wola i trochę rozumu. ja się nawet od fajek nie uzależniłem, dla mnie najsłabsi psychicznie i najbardziej podatni na uzależnienia są właśnie ci co jarają zwykłe papierosy.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-02, 0:53 1
amsterdream napisał/a:

wystarczy silna wola i trochę rozumu





No kurwa, oczywiście, ale z tym najciężej najczęściej.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2012-03-02, 1:12
To poda ktoś w końcu tytuł nuty który leci w tle ?
Zgłoś
Avatar
Dakanred 2012-03-02, 1:50 4
Pozwolę sobie zacytować komentarz użytkownika ~Dziad z Lasu: "Ćpanie to ćpanie - spożywanie substancji psychoaktywnych w celach rozrywkowych. Wasze usprawiedliwienia są bezcelowe. Szukacie sobie wymówek, żeby ukryć fakt, że jesteście ćpunami.'' Tyle w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-03-02, 1:58 3
Dakanred napisał/a:

Pozwolę sobie zacytować komentarz użytkownika ~Dziad z Lasu: "Ćpanie to ćpanie - spożywanie substancji psychoaktywnych w celach rozrywkowych. Wasze usprawiedliwienia są bezcelowe. Szukacie sobie wymówek, żeby ukryć fakt, że jesteście ćpunami.'' Tyle w tym temacie.



Picie alkoholu to spożywanie substancji psychoaktywnych w celach rozrywkowych. Wasze usprawiedliwienia są bezcelowe. Szukacie sobie wymówek, żeby ukryć fakt, że jesteście alkoholikami.
Zgłoś
Avatar
Dakanred 2012-03-02, 2:13
Zgadzam się, tylko niektórzy wolą się usprawiedliwiać. Zresztą jak tu w Polsce nie pić?
Zgłoś
Avatar
Bad-Motherfucker 2012-03-02, 2:13
Ja pierdolę, macie problemy... czy ta struna pali popcorn, white, crack, wosk czy chuj wie co jeszcze to I TAK BYM JEBAŁ!
Zgłoś
Avatar
RHGM 2012-03-02, 4:47
Ale sie najebałem
Zgłoś
Avatar
normale 2012-03-02, 8:29
A na końcu uśmiech 6 latki która lizaka dostała ;D
Zgłoś
Avatar
Diux 2012-03-02, 10:25 1
Jakby to była moja córka i bym ją przyłapał to kazałbym jej wpierdolić to bongo na obiad
Zgłoś
Avatar
P................q 2012-03-02, 11:14
Dla mnie to zwykły ćpun.
Zgłoś
Avatar
zylakpan 2012-03-02, 13:16
odezwali sie jebani znawcy narkotyków, crack, koka, white window, jakie filmy ogladacie gimbusy?

Blue Dream! jak nie wiecie co to, to klinijcie w utuba
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie