18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
damian15snk 2023-07-02, 15:09
Budrys2000 napisał/a:

Zez nie powoduje, że źle widzisz. Wręcz przeciwnie - oko się właśnie tak układa, aby dobrze widzieć.



No technikum miałem takiego z zezem i ściągnął odemnie caly sprawdzian a sorka nawet nie skumala. Ja też nie. Teraz chlop gra w kapeli jako perkusista, głową pewnie nie ruszy, bo wszystko jest w zagiegu.
Zgłoś
Avatar
Heniu76 2023-07-02, 15:23 1
damian15snk napisał/a:

No technikum miałem takiego z zezem i ściągnął odemnie caly sprawdzian a sorka nawet nie skumala. Ja też nie. Teraz chlop gra w kapeli jako perkusista, głową pewnie nie ruszy, bo wszystko jest w zagiegu.


Ja miałem w podstawówce nauczycielkę z fizyki z zezem , no nic się nie dało przy niej ściągnąć patrzyła niby na kogoś innego a to ty byłeś w zasięgu "jej wzroku"

Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-02, 15:48 7
psyhepl napisał/a:

dlaczego nie hamował ? ślep ? miał troche czas !



Nie znasz polskiego, to pisz w swoim języku.

Antypolak666 napisał/a:

Pasy rzecz święta!
Wtargnąć na jezdnie jadącemu przepisowo spasionemu knurowi można tylko w jeden sposób - skacząc z wiaduktu.
W każdym innym przypadku jest to morderstwo przez knura w gównowozie, tyle w temacie.
Tyle darcia ryja prawackich podludzi że kradzież zła i trzeba szanować prawo a w tym przypadku przepisy złe?
Jebane prawackie kurwy.



Ale pierdolisz zjebany lewusie.
1. Gówniara jechała ulicą, z prawej (nie chodnikiem) i powinna się zatrzymać na skrzyżowaniu.
2. Ponadto nawet gdyby, to po przejściu dla pieszych, jak sama nazwa wskazuje nie wolno jechać na rowerze czy hulajnodze.
3. Po trzecie wreszcie, tak mała srujda nie miała prawa poruszać się po jezdni na tej hulajnodze

Chyba za mocno ci to pedałowanie weszło w odbyt, że pierdolisz jak chora dupa. A może to był afrykański kolega, miłośniku smoluchów?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-07-02, 16:36 1
Budrys2000 napisał/a:


Zez nie powoduje, że źle widzisz. Wręcz przeciwnie - oko się właśnie tak układa, aby dobrze widzieć.



Zależy jaki ten zez.

Zgłoś
Avatar
k................8 2023-07-02, 16:42
psyhepl napisał/a:

dlaczego nie hamował ? ślep ? miał troche czas !



Przyspieszał cały czas. Nawet po uderzeniu.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-07-02, 16:50 1
Prawdziwy Sadol.

Żaden z was by tak nie potrafił.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-07-02, 17:03 1
Antypolak666 napisał/a:

Pasy rzecz święta!



Masz na myśli wchodzenie z chodnika, po uprzednim upewnieniu się, że to bezpieczne, i że nie zginiesz, pakując się pod jakiś samochód?
Tak, pasy to rzecz święta.

Ja np. mam w dupie przepisy o pierwszeństwie pieszych i nie wlezę na pasy (czy jezdnię), nim się nie upewnię, że mogę zrobić to bezpiecznie.
Pewnie będziesz usiłował atakować mnie za to, ale moja metoda działa - nadal nie rozjechał ani nie potrącił mnie żaden samochód.

Natomiast interesujące jest to, jak tam przepisy traktują poruszanie się małoletnich.
U nas granicą jest ukończenie siedmiu lat.
A tam?
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-07-02, 17:30 1
o qrwa aż farba poszła
Zgłoś
Avatar
clooks 2023-07-02, 17:58 1
"Niestety skończyło się tragicznie." - czyli bachor zyje.
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2023-07-02, 18:05
Budrys2000 napisał/a:

Jeden ślepy, druga niewidoma.
Szkoda dzieciaka



A skąd ta pewność, że jej nie widział?

SantaMaria napisał/a:

o qrwa aż farba poszła



No dziwne kurwa jakby nie poszła, przecież przejechał po niej
Zgłoś
Avatar
sard 2023-07-02, 18:53 1
Że dzieciak zjebany to norma - ale ta kurwa za kierownicą chyba śpieszy się na front.
Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-07-02, 19:22
mazga50 napisał/a:

Nie znasz polskiego, to pisz w swoim języku.
Ale pie**olisz zj***ny lewusie.
1. Gówniara jechała ulicą, z prawej (nie chodnikiem) i powinna się zatrzymać na skrzyżowaniu.
2. Ponadto nawet gdyby, to po przejściu dla pieszych, jak sama nazwa wskazuje nie wolno jechać na rowerze czy hulajnodze.
3. Po trzecie wreszcie, tak mała srujda nie miała prawa poruszać się po jezdni na tej hulajnodze
Chyba za mocno ci to pedałowanie weszło w odbyt, że pie**olisz jak chora dupa. A może to był afrykański kolega, miłośniku smoluchów?



Do ciebie i tobie podobnych prawackich podludzi chyba naprawdę nie dociera jakim pośmiewiskiem jesteście w tym kraju.
Chociaż jeśli musicie się chować na takich gównoportalach i tu wypłakiwać jak to prawo was prześladuje to pewnie właśnie dlatego, że w realu nikt nie traktuje was poważnie.
I słusznie, bo ani pieszych ani rowerzystów państwo nie obliguje do robienia uprawnień, obliguje za to kierowców gównowozów. koniec -kropka.
A jeśli mamy się ścigać na debilizmy z poziomu tępego prawaka to można sparafrazować wasze gównohasełko, ze więzienia są pełne polskich spasionych knurów z bebechami co myśleli że mogą zapierdalać, bo przecież wzięli kredyt na duży gównowóz.
Także mordy w kubeł i grzecznie czekać na pasach, albo bereza kartuska do końca waszego nędznego żywota.
Zgłoś
Avatar
Dziamdzi91 2023-07-02, 20:47
I co kurwa, dziecka nie widział? Nie ogarnął, że zbliża się do przejścia? Nawet przejeżdżając po dziecku nie zwolnił. Ślepy, naćpany skurwysyn, który prawo jazdy robił na wrotkach. Mam nadzieję, że zdechnie w pierdlu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-02, 22:38 5
Antypolak666 napisał/a:

Do ciebie i tobie podobnych prawackich podludzi chyba naprawdę nie dociera jakim pośmiewiskiem jesteście w tym kraju.
Chociaż jeśli musicie się chować na takich gównoportalach i tu wypłakiwać jak to prawo was prześladuje to pewnie właśnie dlatego, że w realu nikt nie traktuje was poważnie.
I słusznie, bo ani pieszych ani rowerzystów państwo nie obliguje do robienia uprawnień, obliguje za to kierowców gównowozów. koniec -kropka.
A jeśli mamy się ścigać na debilizmy z poziomu tępego prawaka to można sparafrazować wasze gównohasełko, ze więzienia są pełne polskich spasionych knurów z bebechami co myśleli że mogą zapierdalać, bo przecież wzięli kredyt na duży gównowóz.
Także mordy w kubeł i grzecznie czekać na pasach, albo bereza kartuska do końca waszego nędznego żywota.



Lewacka mordo, póki co to raczej widzę, że to z was świat ma bekę. Zwłaszcza teraz po tych wydarzeniach w Paryżu Chociaż przyklejanie się do asfaltu to też niezły klasyk. W tym roku miesiąc geja też jakoś słabo chyba wszedł. Może dlatego, że kolejne firmy odkrywają, że robienie klałniego loga z własnej marki nie jest udanym pomysłem
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-07-02, 23:14 2
pewnie ruski pierdolnik wiec czego się spodziewać !

Antypolak666 napisał/a:

Do ciebie i tobie podobnych prawackich podludzi chyba naprawdę nie dociera jakim pośmiewiskiem jesteście w tym kraju.
Chociaż jeśli musicie się chować na takich gównoportalach i tu wypłakiwać jak to prawo was prześladuje to pewnie właśnie dlatego, że w realu nikt nie traktuje was poważnie.
I słusznie, bo ani pieszych ani rowerzystów państwo nie obliguje do robienia uprawnień, obliguje za to kierowców gównowozów. koniec -kropka.
A jeśli mamy się ścigać na debilizmy z poziomu tępego prawaka to można sparafrazować wasze gównohasełko, ze więzienia są pełne polskich spasionych knurów z bebechami co myśleli że mogą zapierdalać, bo przecież wzięli kredyt na duży gównowóz.
Także mordy w kubeł i grzecznie czekać na pasach, albo bereza kartuska do końca waszego nędznego żywota.



pośmiewiskiem lewusku to jesteś ty :***
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie