18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Cytat:

Francja: 21-latka pobita przez grupę nastolatek. Powód? Opalała się w stroju kąpielowym (?)
Grupa pięciu nastolatek dotkliwie pobiła 21-letnią kobietę, która postanowiła spędzić słoneczny dzień w jednym z parków w Reims i opalać się w stroju kąpielowym. Powód ataku? Jej zachowanie było "sprzeczne z prawem moralnym".
Do zdarzenia, o którym dziś pisze francuski magazyn "Le Figaro", doszło w środę po południu. Młoda kobieta spędzała czas wspólnie z przyjaciółmi w parku Léo Lagrange w miejscowości Reims. 21-latka opalała się w stroju kąpielowym. To rozwścieczyło grupę pięciu nastolatek, które przechodziły nieopodal.

Najpierw jedna z nich krzyknęła w kierunku kobiety, że jej strój jest "nieetyczny"; domagała się, by ta sięgnęła po dodatkowe nakrycie. Opalająca się 21-latka odparła, że ma prawo ubierać się wedle własnego uznania.

Ta reakcja zdenerwowała grupę dziewczyn, które zaatakowały 21-latkę i dotkliwie ją pobiły. Mimo skutecznej interwencji świadków, musiała zostać odwieziona do szpitala.

Służby błyskawicznie zatrzymały agresywną grupę dziewczyn. Okazało się, że dwie z nich są niepełnoletnie - mają po 16 i 17 lat. Pozostałe są starsze; mają od 18 do 24 lat.



Ciekawe jakiego wyznania były napastniczki? Pewnie buddystki
Zgłoś
Avatar
i................n 2015-07-26, 1:30 2
Ooo Polki sobie w kaszę dmuchać nie dadzą! Tu nie Francja, większość obywateli o życie to walczy codziennie, w różnej formie rzecz oczywista. Czy tego chcemy czy nie bliżej nam do ruskich niż na zachód
Zgłoś
Avatar
Oponka 2015-07-26, 1:30 1
to są typowe kurwiszony: jak coś się nie podoba to wpierdol. nie znają innego rozwiązywania problemów. jak coś jest nie po ich myśli to agresja na pierwszym miejscu. no kurwa, dziwię się, że te europejskie kurwy im tak pobłażają. tak kurwa być nie może. skoro, ktoś się zgadza mieszka u kogoś to na warunkach gospodarza a czy sobie we własnym zkresie odpierala jakiś szariat czy inne chujstwo, to jego sprawa
Zgłoś
Avatar
hycel 2015-07-26, 1:41
Chcieli "imigrantów" to teraz mają. Tylko błagam, Polsko, nie pozwól na to. Trzeba pokazać pięść, a nie umilenie zgadzać się na uchodźców.
Zgłoś
Avatar
emdoka3 2015-07-26, 1:50 7
zgonex napisał/a:

Za to naprawdę szanuję muzułmanów. Przede wszystkim za dumę. Polak po tygodniu w japonii dostaje skośnych oczu, po miesiącu w usa zapomina polskiego a po roku zmienia imię z janek na john. arab tymczasem w piątym pokoleniu nada synowi na imię hassan czy mohamed, nie boi się powiedzieć francuzowi w centrum paryża, że ten jest dla niego gównem a jego kobieta kurwą. Nie rozumiem was. Dla was to zaleta, że Polak jedzie gdzieś wpizdu, robi za śmiecia i do tego jeszcze zapomina skąd pochodzi, w co wierzy, itd.? Taki volksdeutsch - nie niemiec, ale już nie Polak.



ty kurwa debilu nie mierz wszystkich swoją miarą. Polacy też mają swoją dumę a twoje pierdolenie dotyczące diametralnej zmiany odnosi się do błędu statystycznego a wygłaszasz opinię o większości. Co do bojaźni o której napisałeś to jest to zwyczajny chlew nie odwaga. Zastanów się trolu co ty pierdolisz. To że sam zachowujesz się na polskim forum jak śmieć nie znaczy że ogół ma takie same problemy ze sobą. Uwierz baranie że naród polski jest naprawdę szanowany za granicą a te wszystkie stereotypy dyrdymały i brednie o opinii na temat polaków to jest jedynie mały odsetek ludzi którzy albo trafili na pacanów jak ty albo mają takie pojęcie podejście jak ty.
Zgłoś
Avatar
moonelq 2015-07-26, 1:56 2
Gdzie jest kurwa BongMan jak jest potrzebny...
Zgłoś
Avatar
kaelem 2015-07-26, 1:56 1
Mam wyjebane na Francję, Niemcy, Szwecję, i tak dalej. Nie obchodzi mnie to, co robi u nich ich rdzenna ludność. Jestem inaczej wychowany. Na schabowym ze świni smażonym na smalcu ze świni, warzywach z ogródka, kompocie, zupie mlecznej z naszej krasuli. Wychowany na naszej ciężkiej historii, urodzony w komunie, dorastający w śmiesznych czasach przeobrażenia. Mam tyle wspomnień, tylu znajomych, wielu kolegów, kilku przyjaciół i tak kocham rodzinę... spokrewnioną i tą z którą za tydzień zwiążę się przez moją najukochańszą narzeczoną, z którą jestem od dziesięciu lat. \tak bardzo kocham zwierzęta, psy szczególnie, wierne i niezawodne. Tak kocham swoją ojcowiznę, Otulinę Parku Biebrzańskiego. Tak kocham miasto, w którym mieszkam połowę życia - Białystok. Tak kocham wolność, szczerą i napędzającą. Nie tą materialną, pedalską i ukierunkowaną. Tak cenię inteligentny humor i inteligentnych oraz szarmanckich ludzi...
i tak mnie wkurw bierze, kiedy załoga debili pisze o wszystkim antagonistycznym do tego o czym napisałem.
Co mnie kurwa Francja obchodzi? Ich osły i sprzedawczyki? Zajmijmy się wiązaniem przepasek na oczy swoim okrągłostołowcom. Super tolerancja zachodnia sama sobie wybrała byt daleki od tego, o którym piszę wyżej. Zawsze powtarzałem, że jestem za wprowadzeniem tego bydła do Polski, byki powieziemy na rzeźnię, krowy na mleko, a jałówki na ruchanko. Pchają się do nas i elegancko. W chuj mamy pastwisk.
Zgłoś
Avatar
i................i 2015-07-26, 4:25 2
Oby latem zawsze było można podziwiać w Polsce skąpo ubrane i opalone kobiety.
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-07-26, 8:08 1
Szkoda, że takie informacje nie są podawane w mediach. W TVN w Fucktach nic nigdy nie słyszałem aby coś złego mówili na ciapatych, TVP z resztą też. To już powinno dać do zrozumienia, że media są u nas partyjne i zabraniają myśleć. Pokazują tylko jeden "właściwy" tok myślenia... Ciapaci nie są dobrzy, muzułmanie nie są dobrzy, ale co ja tam wiem, rządzący wiedzą lepiej.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-07-26, 9:30
Cytat:

Polacy nikomu nie narzucają katolickich zwyczajów/praw/moralności.



O żeś dojebał do pieca. polactwo pierwsze do całowania dup spasionych watykańskich świń, nadskakiwania im, odgadywania i spełniania ich zachcianek. Wpierdalają się wszędzie ze swoją katolską moralnością i wątpliwej jakości naukami patrona pedofili, niejakiego Wojtyły. Żadna publiczna inwestycja nie może obejść się bez kropienia wodą przez pasibrzucha w sukience, każdą państwową uroczystość swą obecnością "zaszczycają" watykańscy agenci w koloratkach. Wybierz się do PAŃSTWOWEGO przedszkola, szkoły, urzędu, wreszcie do sejmu i senatu i popatrz co wisi na ścianie POWYŻEJ Orła Białego. I przestać bredzić.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-07-26, 10:04
No i chuje nie napisali nic o kolorze skóry atakujących. Skurwysyńskie "wolne" media. Powinno się zdjęcia takich upubliczniać, bo jak ktoś jest gościem w danym kraju, to nie ma prawa narzucać nikomu co mu wolno.
Zgłoś
Avatar
Necris 2015-07-26, 12:35
Dobrze, że nikt się tu historii nie uczył, bo byście wiedzieli ile w średniowieczu było w Polsce Niemców
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2015-07-26, 13:33
"muzułmanie nie są problemem, problemem jest dostęp do broni. "

...a raczej jego brak.
Zgłoś
Avatar
pablo3z 2015-07-26, 14:48
Ja pierdole, czytam niektóre posty i sie za głowę łapię! Czy wy na prawde kurwa porównujecie Polaków na emigracji z tymi zasrańcami? Sprawa jest prosta! Jedziesz do innego kraju to przyjmujesz zasady tam panujące. Czy to takie trudne? Jakoś Polacy sobie z tym radzą. Przyjeżdża brudas do Ewropy i zaczyna sie rządzić. Przecież to jest chore! Za takie zachowanie powinni deportować od razu. Z drugiej strony - prawda taka - że Francja to nie mój kraj i niech sobie tam przyjmują kogo chcą. Ale Polskę w końcu też to czeka, bo oni zalewają całą Europę. Potem płodzą masę dzieci i siedzą na jakichś socjalach. Europa niedługo nie będzie rządzona przez białego człowieka, tylko przez paćkę muzłumańską a szariat będzie obowiązywał w większości miejsc - czy to oficjalnie czy nieoficjalnie. Ale nie porównujmy gówna z Polakami na emigracji.
P.S. Tak, największym problemem jest brak dostępu do broni. Największym problemem jest polityka prowadzona przez kraje europejskie wobec dzikich. Nie mam nic przeciwko migracji ludzi z miejsca na miejsce. Ale mówię o ludziach, nie o bydle.
Zgłoś
Avatar
K................o 2015-07-26, 16:10 1
@mitrus80

No większego pajaca to dawno tutaj nie widziałem

mitrus80 napisał/a:

A co uważasz że dla Brytoli czy Iroli ilość Polaków nie jest problemem? Co za różnica czy coś narzucają? Wystarczy że "zabierają miejsca pracy"



Ilość imigrantów (zwłaszcza w takiej ilości) zawsze będzie problemem, ale nie dla tego że zabierają miejsca pracy. Problem jest dlatego że cała masa ludzi bierze socjal i żyje z tego socjalu w własnych krajach... jest też cała masa ludzi któzy zyją z socjalu w Anglii i nie zamierzają ruszyc dupska do roboty bo wolą się opierdalać bo czemu nie. Calkeim niedawno wszędzie w angielskich mediach trąbili właśnie o tych Polakach co biora socjal i spierdalaja zyć z tego w polsce.

Zgodze się z Toba że imigranci są problem ale kurwa nigdy przenigdy nie będę biernie słuchąc czy obserwować jak jakiś pajac stawia na jednej płaszczyźnie problemy ekonomiczne z kulturowymi, zwłaszcza porównując Polaków do turbanogłowych...

I rozwiewając wszelkie wątpliwości. Tak kurwa mieszkam w Anglii, jestem jebanym imigrantem więc i mnie to dotyczy.
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-07-26, 17:32
Kakajetto napisał/a:

@mitrus80

Ilość imigrantów (zwłaszcza w takiej ilości) zawsze będzie problemem, ale nie dla tego że zabierają miejsca pracy. Problem jest dlatego że cała masa ludzi bierze socjal i żyje z tego socjalu w własnych krajach... jest też cała masa ludzi któzy zyją z socjalu w Anglii i nie zamierzają ruszyc dupska do roboty bo wolą się opierdalać bo czemu nie. Calkeim niedawno wszędzie w angielskich mediach trąbili właśnie o tych Polakach co biora socjal i spierdalaja zyć z tego w polsce.

I rozwiewając wszelkie wątpliwości. Tak kurwa mieszkam w Anglii, jestem jebanym imigrantem więc i mnie to dotyczy.



Powinieneś jeszcze dodać że jeżeli masz tam ze sobą dziewczynę to pewnie zrobiłeś jej dziecko i żyjecie na kocią łapę żeby pobierać dodatkową kasę za "samotną mnatkę z dzieckiem"

Kurwa jakoś Polacy nie lubią o tym trąbić ile polskich dzieci się tam rodzi, ale każdy z was cały czas pierdoli ile tam tych ciapatych rodzin wielodzietnych.

Kakajetto napisał/a:

@mitrus80

Zgodze się z Toba że imigranci są problem ale kurwa nigdy przenigdy nie będę biernie słuchąc czy obserwować jak jakiś pajac stawia na jednej płaszczyźnie problemy ekonomiczne z kulturowymi, zwłaszcza porównując Polaków do turbanogłowych...



Skoro ci tak przeszkadzają ciapaci może nie powinieneś tam żyć, przecież nie jesteś u siebie tak czy siak.

15 lat temu nawet nie marzyliście o zarobkach w UK a teraz chcielibyście dyktować Angolom co mają robić z mniejszościami które mają kilkusetletnią wspólną historię z Imperium Brytyjskim.

Teraz nagle wszyscy rozumy pozjadali bo zobaczyli kawałek świata. I jeszcze jedno, gdyby nie ta wasza znienawidzona przez was okrutna UE to byście w dupie byli i nigdy do porządnych pieniędzy nie doszli. Możecie się teraz wymądrzać i napierdalać na mnie ile wlezie. Pozdrawiam. Z mojej strony to wszystko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie