18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
lwRazor 2012-10-03, 16:35
Każdy lubi dobrze poruchać te doświadczone ale też każdy chciałby mieć taką dobrą własnochujnie rozdziewiczoną... w domu
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-10-03, 16:52 1
Pierdolenie. miałem dziewczynę dziewicę z którą chciałem spędzić resztę życia to mnie rzuciła. Niech żyje z moim piętnem.
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-10-03, 19:19
@up
Jak u mnie.
Zgłoś
Avatar
Quasit 2012-10-03, 19:31 1
Nie mam i nigdy nie miałem dziewczyny, bo jestem brzydki.
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2012-10-03, 19:54 2
ฬเεอžмล napisał/a:

Kiedyś składano ofiary z dziewic. Dziś, aby pozostać dziewicą, trzeba być niezłą ofiarą.



Nick i znaczek sugeruje, że jesteś kobietą. Powiem tak, jeśli naprawdę tak myślisz, to jesteś głupsza niż ustawa przewiduje.
Co do tematu samego dziewictwa, to jest już sprawa złożona. Są faceci, którzy mają na wszystko wyjebane, są i tacy z twardymi konserwatywnymi zasadami. Natomiast znamienita większość godzi się z tym, że ich partnerka już kogoś miała. Natomiast błędem jest myślenie, że dla faceta nie ma znaczenia ilość byłych partnerów ich kobiety. Otóż ma znaczenie i kobiety są tego świadome. Prawie każda zaniża ich ilość. Pytam się po co skoro podobno nie ma to znaczenia. Nie ma znaczenia wtedy jak jakiś desperat musi zamoczyć, a kto jest większym pewniakiem od takiej, która każdemu daje na pierwszym spotkaniu. Taka jedna z drugą są dumne, że mają powodzenie, ale do czasu, kiedy ich bardziej wstrzemięźliwe koleżanki wychodzą za mąż, a one chłopa dłużej nie mogą przy sobie utrzymać. Będę szczery do bólu, żaden normalny mężczyzna, nie weźmie sobie lachona na żonę.
Zgłoś
Avatar
P................k 2012-10-05, 22:16
W dobie rozwiniętej medycyny trudno powiedzieć, czy to jest błona naturalna;) Osobiście uważam, że laska w wieku rębnym wyczekująca odpowiedniego partnera np. do 36...marnuje sobie najpiękniejsze dni wolności i naraża swoje potomstwo na choroby, mówiąc kolokwialnie za stara na dzieci.
Zgłoś
Avatar
MateoCFC 2013-10-18, 19:09
no bo po co ma miec mozg, byle miala dupe, cycki, morde. Dzisiejsze myslenie..
Zgłoś