18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
Avatar
EdmundKemper 2012-10-02, 21:40 3
Wystarczy być feministką.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2012-10-02, 21:47 72
Wy tacy cwani będziecie aż nie zaczniecie myśleć poważnie o swojej przyszłej partnerce, ciekawe czy jeszcze będziecie chcieli te które nie szczędzą wdzięków i umiejętności przed wieloma facetami na przyszłe żony i matki Waszych dzieci ;]
Zgłoś
Avatar
schab 2012-10-02, 21:55 5
up a ty swoja pewnie na pielgrzymce albo w bibliotece wychaczysz
Zgłoś
Avatar
uladrakula 2012-10-02, 23:14 4
@DR_DRE, a wolisz jak Ci panna robi fajne sztuczki, czy wolisz jak się wstydzi inaczej niż tylko po ciemku, pod kołdrą i tylko w celu rozmnażania się?
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2012-10-02, 23:24 25
@up wole osobiście tresować sztukę przeznaczona wyłącznie dla mnie
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-03, 6:44 40
Takie tam pierdolenie. Nie pojmuję tych jebanych dupodajek, co chcą oddawać dziewictwo byle komu, byle jak najszybciej.
Osobiście szanuję dziewczyny, które czekają na odpowiedniego faceta i na odpowiedni moment. I wiecie co jeszcze?
Każdy w miarę interesujący się wiedzą ogólną wie, kto jako pierwszy zdobył Mount Everest, albo kto jako pierwszy poleciał w kosmos czy postawił stopę na księżycu.
A kogo obchodzi ten, co dokonał tego jako drugi, piąty czy dziesiąty? Ilu z was wskaże takie osoby?
Dobrze być pierwszym, także w tym aspekcie. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-10-03, 11:49 2
schab napisał/a:

up a ty swoja pewnie na pielgrzymce albo w bibliotece wychaczysz



co kurwa zrobi?
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-10-03, 12:34 1
@up
Wyczochra......
Popieram Slonxa
Dupodajki podstępne są,potrafią omotać faceta tak że świata widział nie będzie za nią.
Natomiast w związku z dupodajką , bądź (oby nie) żoną dupodajką, natchodzi taki moment że zaczyna obsługiwać ona twoich kumpli bądź sąsiadów .
Nie byłoby to miłe uczucie nie sądzicie sadole?

Sam mieszkałem z kumplem co miał rogi takie że ledwo głowę w framugach mieścił....
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-03, 12:42 2
A może te dziewczyny po prostu chcą się ruchać? Po co dorabiać jakąś zjebaną ideologię o szanowaniu się, godności, czekaniu na odpowiednią osobę? Ja chciałem zaruchać jak najszybciej tylko się da i potrafię zrozumieć, że dziewczyna też tak może chcieć. Pewnie po prostu boli was to, że ruchają się z kimś innym a nie chcą z wami.

A co się tyczy tych które z nikim tego nie robią: żebyście się czasem nie zdziwili jak taka dziewoja będzie uprawiała sex od niechcenia, tylko rozchyli nogi i będzie czekać aż facet skończy. Będziecie musieli po kryjomu walić gruchę bo sex będzie do bani.
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2012-10-03, 12:44 1
To jest właśnie znak obecnych czasów. Facetowi zawsze się chce ruchać i nie ma w tym nic dziwnego, ale nie rozumiem tych małych kurwiszonów, które od wczesnego gimnazjum dają dupy na lewo i prawo. Dla mnie to jest kurwa brak szacunku dla samego siebie. Takie dziewczę, gościnne w kroku, nie jest w stanie niczym innym, niż dawanie dupy, zwrócić na siebie uwagi i zjednać kolegów, więc musi czymś błysnąć, a najłatwiej błyszczy się goła dupą i dopiero wtedy zyskuje "szacun". Ciekaw jestem, co zyska, jak jedna kurwa z drugą kurwą złapią wenerę, albo zajdą w ciążę.
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-10-03, 13:08
@up
Jak zajdzie w ciążę to zyska alimenty.
Zgłoś
Avatar
Luis 2012-10-03, 13:10 9
ale Wy mylicie dziwki ze zwykłymi dziewczynami, które straciły dziewictwo. Bez przesady, każdy kiedyś zaczyna uprawiać sex. Nie wrzucajcie wszystkich rozdziewiczonych lasek w jeden worek! Z resztą co większość z Was może o tym wiedzieć, skoro "ruchalibyście" tylko przez monitor, bo żadna dać Wam by nie chciała
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-10-03, 13:26
@up nikt nie musi nam dawać, sami sobie weźmiemy
Zgłoś
Avatar
dth 2012-10-03, 13:43 1
@up
Tak, tak, oczywiście. A świstak siedzi i zawija je w te sreberka?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie