18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Dziewuszki
TT4 • 2016-09-20, 1:06
...i soczysty, honorowy kopniak w głowę...

Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-09-20, 8:34
To chyba tak na szczęście
Zgłoś
Avatar
qhash 2016-09-20, 11:52 1
blond szmata
Zgłoś
Avatar
bli3 2016-09-20, 13:32 62
dziewczynami bym tego nie nazwał...
Zgłoś
Avatar
somet 2016-09-20, 13:33
Blondynki wygrały
Zgłoś
Avatar
zielak300 2016-09-20, 14:22 4
Rosjanki zajebiste sa. U nas to juz upasly towar, jak na zachodzie.
Zgłoś
Avatar
StaraKacapka 2016-09-20, 14:33 3
Dziewuszki... Chyba dziwuszki.
Zgłoś
Avatar
snik0 2016-09-20, 15:00 9
Autor filmu zasłużył na takiego kopniaka w głowę za pionowe nagranie
Zgłoś
Avatar
koxu42 2016-09-20, 15:30 1
Pocieszałbym

i wogóle nie chce warna
Zgłoś
Avatar
Policeman 2016-09-20, 16:00 3
Wychodzę sobie na miasto w weekend, a tam każda młoda cipa spaceruje za rękę z murzynem/arabem/latynosem.

Zakochane w chuj, każda taka ciuralla, co to milion zdjęć na instagramie, jak moje dawne znajome, które po wielu latach bycia materacem dla zagranicznych kutasów stały się nagle feministkami "każdy facet jest zły!"

TO mniej więcej takie dziewczyny, tylko wersja wschodnia, pewnie dla nich jestśmy kimś takim jak zachodni goście dla szmat w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-09-20, 17:29 10
up

Moja 22 letnia 'koleżanka' ostatnio wyjechała do Holandii zostawiając w Polsce 3 letnie dziecko z jego tatą. Koleś pracuje na jakiejś strefie ekonomicznej i nie mógł z nią wyjechać. Został opiekować się latoroślą. Po 2 tygodniach pobytu laska zaczęła wrzucać na fb/insta foty z murzynem podpisując je, że go kocha i w ogóle przeszczęśliwa z nich para... Tak jej ojebało, że nawet wrzucała zdjęcia na profile typu "Pokaż swoją drugą połówke", czy inne "Wasze najśliczniejsze zdjęcia" chwaląc się czarnym księciem. Kurwa, sam nie mogłem uwierzyć w to co widziałem. Tym bardziej, że kontakt z tą labadziarą miałem i rozmawialiśmy o jej wyjeździe. Nie chciała emigrować mówiła, bo tu jej rodzina, narzeczony i wszystko co ma. No nic, Polce wystarczy ciepłe słowo od murzyna, czarne berło i kilka Euro, a zapomina o wszystkim, nawet o dziecku. To jest dopiero chore zachowanie. Pewnie za kilka lat będzie samotnie wychowującą dziecko feministką. Chociaż zawsze prędzej jej było do nimfomanki...
Zgłoś
Avatar
Siekul 2016-09-20, 18:25 3
up

Znam takie, po dwóch latach to będą skomleć i błagać swojego "męża" (oby już ex), o to by do nich wrócił, bo to był wielki błąd. Jak to nie poskutkuje, to pójdzie do sądu i będzie jeszcze taka kurwa żądać praw rodzicielskich... i mam nadzieję, że Ziobro się tym bublem prawnym zajmie, bo na dzisiejsze standardy tłumaczenia sądów są jedne "dziecko ma obowiązek posiadać matkę".
Zgłoś
Avatar
ZygiZygi 2016-09-20, 19:08 6
Up x2 "Czarne berło i kilka euro" - Nowe motto polek wyjeżdżających za granice
Zgłoś
Avatar
LeszekCzarny 2016-09-20, 19:30 2
Toolpa napisał/a:

up

Moja 22 letnia 'koleżanka' ostatnio wyjechała do Holandii zostawiając w Polsce 3 letnie dziecko z jego tatą.


Nie chce w żaden sposób generalizować, ale w tych czasach, jeśli laski rodzą w wieku 18-19 lat, to często same mają ostro najebane w głowie, a same dzieci są efektem braku myślenia. Bywa, że taka dziewczyna się ogarnia i wyrasta na ludzi, ale często dalej pozostaje tępa i... no właśnie.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2016-09-20, 20:28
tego typu dupy niby takie honorowe, że jak coś powiesz nie tak to cie dojedzie a potem i tak się szmacą z jakimś dresiarzem w kiblu za kilka drinków.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie