18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Co zrobić w sytuacji: " Kurwa za chuja tego nie zdam" ??

A właśnie to:

Dostaliśmy informację o możliwości podłożenia bomby na Uniwersytecie Warszawskim - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji. O sprawie został powiadomiony rektor uczelni, który zarządził ewakuację ok. 100 osób z budynku biblioteki.

Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, funkcjonariusze sprawdzają teren UW przy Krakowskim Przedmieściu.

Jak dotąd żadnego ładunku nie odnaleziono.

Zgłoś
Avatar
j................s 2013-01-18, 21:38 3
Bo oni mają ładunek ale we jądrach młodociani niedouczeni ...
Zgłoś
Avatar
Kij-Na-Patyku 2013-01-19, 1:47 33
Zgłoś
Avatar
JurasLbn 2013-01-19, 2:55
Pucuj się , pucuj ..
Zgłoś
Avatar
kylu 2013-01-19, 11:11
właśnie panowie w czarnych kominiarkach jadą na wycieczkę do Ciebie. Możesz już gotować wodę na kawę dla chłopaków
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-01-19, 20:57
tak czy siak, wole zasiać mak
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-01-20, 1:17 2
Hehe, pamiętam jak w gimnazjum ogłoszono alarm, że podłożono pakę. Ogłoszono ewakuację. Na drugi dzień okazało się, że ci co zapodali fałszywy alarm to dwaj koledzy klasowi, których nie było akurat w dzień ewakuacji w szkole. W następnym tyg, już przeczytałem o tej sytuacji tylko artykuł w gazecie. Podano motyw fałszywego alarmu. Kazali podłożyć okup 20 tyś zł w śmietniku przy danej ulicy. Najlepsze jest to że dzwonili z tej samej budki telefonicznej 3 razy . Ziomki dostali po 20 tyś zł kary, za całą akcję + bezpodstawne wezwanie służb. ( straż, karetka i policja ).
Zgłoś
Avatar
GangBang 2013-01-20, 11:54
Da się? Da! Dobrze że mu samobójstwa nie popełnili.
Zgłoś
Avatar
Ranqer 2013-01-20, 12:04 9
I takich zjebów, którzy bawią się w taki sposób ponieważ nie przygotowali się do jebanego egzaminu powinno się od razu wywalać ze szkoły oraz obciążyć kosztami jego żartu.

- ewakuacja szkoły i otoczenia
- przybycie na miejsce karetki, policji, straży pożarnej
- dojazd specjalnych jednostek od rozbrajania bomb (bardzo często helikopterem, aby było szybciej)
- zablokowanie ruchu

itd.

I wiecie ile to kurwa kosztuje? Ponieważ jakiś idiota zapomniał nauczyć się na egzamin. Chuj mu w dupe, bo to wszystko leci z naszych podatków.
Zgłoś
Avatar
jakikolwiek 2013-01-20, 12:09
teraz po IP dojdą do Ciebie i rano o 5 wpadnie ABW i wybiją ci 2 zęby
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-01-20, 12:10
Jeżeli to prawda to nie spinać się o koszty, sprawca fałszywego alarmu to pokryje.. Może jeszcze tego nie wie ale znajdą go na 100%. A jeżeli myśli, że przejdzie mu to płazem to jest kretynem i nie wiem co robi na studiach ;]

I tak pewnie to jakiś fake od trolla.
Zgłoś
Avatar
pawelnek 2013-01-20, 12:12 1
teren UW przy Krakowskim Przedmieściu.
Zgłoś
Avatar
cyman9 2013-01-20, 12:27
a może ktoś jutro przed 8 na polibudzie lubelskiej podłożyć jakąś małą bombkę?
Zgłoś
Avatar
kurczasty 2013-01-20, 12:55
Może jestem naiwny ale jakby niby mieli go znaleźć gdyby zadzwonił ze świeżo kupionej komórki na świeżo kupiony pre-paid i po akcji wyjebał parzydło do rzeki?
Zgłoś
Avatar
Hippo 2013-01-20, 13:03
kurczasty napisał/a:

Może jestem naiwny ale jakby niby mieli go znaleźć gdyby zadzwonił ze świeżo kupionej komórki na świeżo kupiony pre-paid i po akcji wyjebał parzydło do rzeki?


W normalnym cywilizowanym kraju doszliby do tego, ale u nas pewnie nawet nie chciałoby im się
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie