18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
raskolnikov74 2013-05-28, 1:18
@bajla25

"Wykorzystam tę chwilę - stwórzmy Polske wolnych ludzi, stwórzmy Polske, w którym Polacy będą ważni i potrzebni. Stwórzmy Polske bez wojska, policji, straży miejskiej i innych instytucji, Stwórzmy Polske bez Kaczyńskiego i Tuska, zbudujmy silną Polskę bez o. Rydzyka, kto jest za silną POLSKĄ?! NIECH NASZA OJCZYZNA BĘDZIE TAKA, JAK W NASZYCH MARZENIACH, NIECH ZAWSZE BĘDZIE, KOCHANA MATKA!!!"

Piszesz o silnej Polsce, a czytając to mam wrażenie, że jesteś po czeskiej wódce

Dzisiaj przypadkiem w radiu usłyszałem monolog faceta o patriotyzmie i akcyzie na papierosy. Gośc spuentował zbolałym głosem: A ja nawet nie palę, czuję się jak jakiś volksdojcz
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2013-05-28, 3:01 2
nigdy nie zrozumiem facetów z zawiązanymi sweterkami na karku.
Zgłoś
Avatar
PanZajac 2013-05-28, 3:24
ten typ wyglada jak rysiek z klanu:O
Zgłoś
Avatar
Piisarz 2013-05-28, 8:20
Faktycznie, te kiepy pogrążają Europę całkowicie...
Zgłoś
Avatar
NegroEG 2013-05-28, 10:32
a ja wam powiem jedno po czym rozpoznajecie ze ten ciemnoskory jest muzulmaninem? zreszta ten obrazek powinien nieco inaczej wygladac bo to polacy kradna... WWO - Wielcy Bandyci warto ten kawalek od poczatku posluchac...
chcecie hejtujcie itak mam to gdzies Pozdro
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-05-28, 11:34
mieszalniapasz napisał/a:

Mamusia jak Gronkowiec-Walec wygląda trochę


E tam, za mało przypakowana
Zgłoś
Avatar
Uuk 2013-05-28, 12:22
A gdzie cygan walczący z ptactwem o resztki
Zgłoś
Avatar
Kembrix 2013-05-29, 0:40
Państwo bez policji i innych urzędów...Widzę że trafił się na sadolu jakiś punk anarchista.Nie pojmuję kto by chciał w takim kraju mieszkać?
Zgłoś