18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
o................9 2013-01-08, 17:03
nie pierdolcie, ważne że muzyka się podoba a to czy ktoś ma talent czy nie - nie jest istotne.
Zgłoś
Avatar
lucyfer1239 2013-01-08, 17:19
można prosić o tytuł pioseneczki?
Zgłoś
Avatar
dziaduuu 2013-01-08, 21:27
I oczywisice kaske dostaje gwiazdka, a nie gosc od tego wichajstra. Co pan zrobisz jak pan nic nie zrobisz
Zgłoś
Avatar
Leniwy Leonard 2013-01-08, 23:38
Trochę siedzę w temacie nagrywania wokalu (nie jestem ekspertem ;/ ) i chciałbym poinformować zgromadzoną tu załogę, iż autotune jest chujowy. Sam używam Celemony Melodyne.
Kiedy się takich rzeczy używa? Rozważmy taki scenariusz: Nagrywasz czyjś wokal przez dobrych kilka godzin,(po nagrywkach zostajesz z kilkoma a nawet kilkunastoma wersjami i twoim zadaniem jest to osadzić w muzyce) po czym okazuje się, że jest zajebista ścieżka, taka z mocą i emocjami, ale ma gdzieś tam niedociągnięcie (wiadomo każdemu się może zdarzyć) to się wtedy odpala taki melodyne i robisz KOREKTĘ (wybaczcie capslocka) danego fragmentu. Elektronika daje duże możliwości, ale jak to mawiał mój dziadek: "Z gówna bata nie ukręcisz"
Zgłoś
Avatar
aspoleczny21 2013-01-12, 9:52
Kurwa na keybordzie gra rysiek z klanu
Zgłoś