18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-31, 21:08 9
banerr napisał/a:

up. Jest jeszcze czwarty rodzaj: wyciąga srajfona i nagrywa....



My sadole tych najbardziej lubimy
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2019-01-01, 14:46
Argeusz napisał/a:

A czy przypadkiem kierowca busa nie wyleciał przez barierki wprost pod most?


Po porządnym przyjrzeniu się widać że to jakieś ubranie a gdy bus się przewraca w pewnym momencie widać twarz wewnątrz auta.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2019-01-01, 15:40 1
Co z tym kierowcą busa. Nie wypadł przez bariery, został w środku? Oglądam n ty raz i nadal nie wiem.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-01-01, 20:13 1
@up
Za bariery nie wypadł na pewno albo został w środku albo wypadł na jezdnię, czego na filmie nie widać.
Nie widać też, żeby ktoś starał się go ratować, co wydaje się dziwne. Pewnie leżał w miejscu widocznym dla ""ratowników"" z rozjebaną głową, to sobie odpuścili. Szkoda chłopa...











Zgłoś
Avatar
syulung 2019-01-01, 21:13
Hranipex to była kurtka, kierowca dostawczaka został za kierownicą.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-01-01, 21:18
Czy ja coś takiego napisałem??
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2019-01-01, 21:56
Wydaje mi się, że chwilę przed przewrócenie busa kierowca wypadł na maskę busa i został nią albo przygnieciony albo zmiażdżony. Widać jak gość idzie i rzuca taki 2 sekundowe spojrzenie to w sumie wiele wyjaśnia
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2019-01-02, 2:49
Kierowca busa rozmawiał przez telefon, może jakby dwie łapy trzymał na kierownicy to zdążył by jakoś uniknąć uderzenia
Zgłoś
Avatar
Alonso 2019-01-02, 12:43
Głupia pizda. Na pewno zamiast uważać na drogę to zabawiała gówniaka. Jebane grzechotki podawała albo picie w butelce. Teraz się nauczy.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2019-01-02, 20:50
Takie dziury nie robią się w jedną noc, to trochę trwa. Zwróćcie uwagę, że od samego początku filmu czyli przez jakiś kilometr, nie ma żadnego znaku ograniczenia prędkości, czy ostrzegawczego o wybojach. Inna sprawa, że kierowca mondeo dał dupy na maxa.

A nie, to Ukraina...
Zgłoś