18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Velture 2011-07-25, 6:19
Nie mógł tego żaden polak zrobić tylko parch żydowski musiał. Nawet nie słuchałem bo mam to w dupie zasadniczo - uważam ,ze każdy rodzic ,którego dziecko zostało pokrzywdzone powinien napierdalać kijem w ryj takiego księdza aż nie zacznie przepraszać ,ze się urodził a poźniej jeszcze poprawić z drugiej strony aby równo puchło.
No ale kurwa parch żydowski musiał być na filmiku....
Zgłoś
Avatar
wubepe 2011-07-25, 8:06
dziwny bełkot dziwnego jonasza :|
Zgłoś
Avatar
w................y 2011-07-25, 15:19 2
Moj ojciec bardzo lubi te gazety i zawsze jak przeczyta mi je oddaje Szczera prawda o "ksieciach"

Dla niezorientownych dodam że ten pan tez kiedyś był księdzem i jak zobaczył co Ci czarni wyprawiają, zdjął sutanne i postanowił pokazać całej zapatrzonej polsce w boga, że księża to zwykli sku***syni...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-07-25, 15:23 3
Proboszcz do księdza:
- Za pedofilię zostajesz przeniesiony do wiejskiej parafii na drugim końcu Polski.
- Ale przecież wszyscy księża ruchają dzieci.
- Ale nie, kurwa, na ołtarzu!
Zgłoś
Avatar
w................y 2011-07-25, 15:29 1
Staff.Guy napisał/a:

Hhahahahhahahahahhaha rozmowa z jakims randomem co czyta wiadomosci z faktow hahahahhaha , debilizm na forum

Chyba nie wiesz kto to jest... To jest redaktor tej gazety i jest to gazeta "Fakty i Mity" a nie "Fakt"
Zgłoś
Avatar
bania88 2011-07-25, 17:51 1
Apropo tego, ze ksieze tak ukrywaja pedofili to jest odnosnie tego traktat w katolickim kosciele. Traktat ma jakas nazwe, ale niepamietam jaka. Podpisal go dawno temu jakis papiez. W tym traktacie chodzi o to, ze pedofilia wsrod ksiezy jest uwazana nie za przestepstwo, tylko za grzech i jak taki ksiadz sie dopusci pedofili to jest spowiadany, po czym ukrywany gdzies na swiecie, aby niebyl gnebiony przez lud. Byla tam jeszcze jedna klauzula, z ktorej wynikalo jasno, ze go ukrywaja, aby dalej mogl gwalcic dzieci.
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-07-25, 18:29
Bania pierdolisz głupoty,ska-p crimen sollicitationis słuchać.
Zgłoś
Avatar
bania88 2011-07-25, 18:58
@up
Ze ty chuj wiesz to juz nie musisz pisac, ze ja glupoty pierdole, poszperaj po necie to zobaczysz głąbie.
Zgłoś
Avatar
Achajka 2011-07-25, 19:25
o Jonasz. Najfajniejsze tam mają krzyżówki.
Zgłoś
Avatar
TurboDymoMan 2011-07-25, 19:52
i czego się dziwisz?
Zgłoś
Avatar
mariuszduchu 2011-07-25, 21:18 1
Kurwa!!!!!! Jak ja nie cierpię księży!!!!!!
Chuje powinni świecić przykładem a co drugi to pedofil.
Zgłoś
Avatar
T................1 2011-07-25, 21:41
musicie miec straszny bol dupy po tym jak was ksieza wyruchali, ze chce wam sie pisac takie dlugie gorzkie zale...

>edukowanie społeczeństwa na sadisticu... -_-
Zgłoś
Avatar
s................f 2011-07-25, 22:51
Sorry, ale jak widzę sam tytuł "Fakty i Mity" to treść traktuję jako żart:/
Zgłoś
Avatar
Seta666 2011-07-25, 23:12
Kula w łeb
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-07-26, 0:42
srf napisał/a:

Sorry, ale jak widzę sam tytuł "Fakty i Mity" to treść traktuję jako żart:/


no jasne. lepiej przyklej twarz z powrotem do telewizora. Tam dają taką papkę że nie trzeba pomyśleć co się dzieje naprawdę na świecie. Przecież myślenie boli.. a te seriale tasiemcowe taakiee faaajneeee sąąąąąąą....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie