18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dun 2011-07-26, 0:51
twoje notabene pasuje do kontekstu jak piesc do twarzy co zaprezentowane jest na jednym z powyzszych filmikow.
gdybym byl wulgarny napisalbym: i chuj z tego ze kolo ktory byl - "bo juz nie jest" ksiedzem, zostal redaktorem kolejnej gazety, z ambicjami opiniotworczymi jedynej i slusznej wykladni wszechotaczajacych nas wydarzen.
a zmierzam do tego, ze wszedzie znajda sie pojeby, czego dowodem np. jest ta strona i dzial hard
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-07-26, 11:13
Był i księdzem i odszedł?

Tak dla wiadomości - samemu nie można odejść

trzeba być wypierdolonym. np. za gwałt na małych dzieciach.

potem można pisać książki jacy to księża są źli.
Zgłoś
Avatar
slawor600 2011-07-26, 12:06
jakos mnie to nie dziwi
Zgłoś
Avatar
s................f 2011-07-26, 16:59
@ Everizon

A co mnie świat obchodzi? Mam własne życie i nie interesują mnie prawdy wszechwiedzących głosicieli jedynej słusznej ideologii. Jaka by ona nie była. W końcu i tak walczą o to, żeby im było lepiej.
A z Tv to oglądam tylko serial pt F1. Regularnie. Bezmyślnie i bez chwili zastanowienia. W końcu ma tak duży budżet i super efekty specjalne, że nie może być zły.... Zapewne Ty będziesz lepiej wiedział jaki jestem i jak bardzo bezmyślny, więc nie żałuj sobie - popuść wodze fantazji i traktuj wszystko dookoła poważnie. W końcu to portal czarnego humoru i nikt tutaj nie jest po to, żeby się pośmiać....

pax
Zgłoś
Avatar
N................r 2011-07-26, 17:17 1
Byli czerwoni, przyszli po nich czarni... i chuj.
Zgłoś
Avatar
MichasQ 2011-07-26, 22:58
Ska-P - Crimen Sollicitationis
Zgłoś
Avatar
Lost in Dreams 2011-11-03, 21:56
Oj tam Oj tam Kastrować ich i chuj =O
Oczywiście po wstąpieniu na seminarium. Celibat to celibat i tak na chuj mu jaja. Ale jak by jakiś zgwałcił dzieciaka, ksiądz czy nie powinni go oddać batalionowi nazioli czy też bambusów żeby mu dupsko przeorali. Jak dla mnie żeby zgwałcić bezbronne dziecko to już trzeba mieć nasrane w bani...
Zgłoś