18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kamuha 2010-10-26, 21:26
tranzystor napisał/a:



Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo jesteś tak tępy, że nie dopatrujesz się ironii. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii politycznej w RP, bo to są wszyscy złodzieję ("szczerość", ale tylko do wygranych wyborów).


Drugi twój post i po raz kolejny pokazałeś że jednak sam masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego. wali nas na kogo głosujesz, ale dałeś przykład tego o czym pisał Gszysztof

tranzystor napisał/a:



I tym "kimś" musisz być Ty - aktywista PiS walczący o prawość i równość w naszym kraju, zagorzały przeciwnik agresji i wszelkiej zawiści


zatem.
mów do słupa a słup jak dupa. "Nie jesteś z nami to jesteś z tamtymi" -popieram autora tego hasła. Jest sporo takich ciuli.
Zgłoś
Avatar
MaxKing 2010-10-26, 22:56 3


Tusk to jebana szmata która daje dupy za dwa piwa, Komorowski to jego suka która spełnia wszystkie rozkazy swojego pana. PO to jedna wielka banda skurwieli i nic tego nie zmieni.

Kaczyński z kolei to człowiek chory psychicznie. I ja to już kurwa mówię poważnie, ten człowiek powinien iść się leczyć bo jest popierdolony. Odjebało mu po śmierci brata bliźniaka i nie ma co temu zaprzeczać. Na początku było mi go żal, bo to na pewno wielka tragedia, ale teraz, po tym co on kurwa odpierdala doszedłem do wniosku, że pierdolić go. Jak jest taki zjebany psychicznie to niech się trzyma od polityki z daleka.

A PiS to banda oszołomów, pojebanych fanatyków religijnych, wiernych swojemu pojebanemu wodzu, więc ich też jebał pies chory na AIDS z rakiem prostaty i wodogłowiem.

JKM z kolei to kolejna polityczna prostytutka z syndromem Palikota, potrafi jedynie robić z siebie pajaca (no ktoż kurwa przy zdrowych zmysłach zakłada gigantyczną muchę, goli łeb na łyso i nosi wąsy które Piłsudskiego przyprawiłyby o kompleksy?) więc też jest chuja warty. Jedyna różnica między nim i Tuskiem jest taka, że Tusk wystawia swój wyjebany odbyt w stronę dorosłych, a JKM próbuje przekupić młodzież i głosi chwytne hasełka które ci chętnie podłapują i zaśmiecają internet newsami na jego temat.

Tyle jeśli chodzi o politykę. I jeśli już kurwa naprawdę musicie mnie zaszufladkować to dodam jeszcze że jestem satanistą, czytam Biblię Szatana i mam pentagram.

Jeszcze jakieś kurwa pytania?!
Zgłoś
Avatar
T................a 2010-10-27, 17:20
up@ czemu sobie przeczysz? Skoro dani politycy są złem wcielonym i wszystko co robią krzywdzi ludzi to są Złym zjawiskiem. Szataniści kochają ZuO, powinieneś kochać samolubnych polityków, a politykę wykorzystać do zdobycia władzy nad światem i zrobienia wielkiego obozu koncentracyjnego (Zło absolutne- dążenie satanistów). Zamiast więc szatanizować na sadolu idź wiązać Tuskowi sandałki No chyba że jesteś zajęty gonieniem kotów na dzielni.
Zgłoś
Avatar
MaxKing 2010-10-27, 21:14 1
@up
Taa jasne. Dla mnie polityka to jedno wielkie gówno. Nie chcę dostawać kasy za rzucanie się gównem. Mam jeszcze odrobinę godności.
chyba

I już w ogóle mniejsza o to, że - z tego co widzę - to o satanizmie wiesz tyle co proboszcz w wiejskiej parafii.
Zgłoś