18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
mynameisgod 2023-12-02, 14:18
rikord widijoł
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2023-12-02, 14:59 23
Jesse.Pinkman napisał/a:

tu się odjebało?



- 018 s samochód przejeżdża pod linią wysokiego napięcia.

- 017 s mija linię średniego ? napięcia, po prawej widzimy słup tejże linii.

- 013 s samochód którego nie widzimy w kadrze, prawdopodobnie ze środkowego pasa, wjeżdża i ciągnie za sobą zerwaną uprzednio linę, tą z - 017s.

Na lewym pasie pociągnięty zostaje samochód który pierwotnie zaplątał w sie tą linę i uległ kolizji na lewym pasie.

Siła rozpędzonego samochodu ze środkowego pasa jest tak wielka, że po napieciu sie liny, ta przewraca na bok zaplatany samochód z lewego pasa, następnie napięta do granić wytrzymałości lina pęka, i strzela jak z bicza (bo dalej jest przyczepiona do słupa z prawej strony kadru.) i ścina wszystko na swojej drodze dla naszej satysfakcji

Zgłoś
Avatar
viking19 2023-12-03, 0:13 2
psotny_fiutek napisał/a:

- 018 s samochód przejeżdża pod linią wysokiego napięcia.
- 017 s mija linię średniego ? napięcia, po prawej widzimy słup tejże linii.
- 013 s samochód którego nie widzimy w kadrze, prawdopodobnie ze środkowego pasa, wjeżdża i ciągnie za sobą zerwaną uprzednio linę, tą z - 017s.
Na lewym pasie pociągnięty zostaje samochód który pierwotnie zaplątał w sie tą linę i uległ kolizji na lewym pasie.
Siła rozpędzonego samochodu ze środkowego pasa jest tak wielka, że po napieciu sie liny, ta przewraca na bok zaplatany samochód z lewego pasa, następnie napięta do granić wytrzymałości lina pęka, i strzela jak z bicza (bo dalej jest przyczepiona do słupa z prawej strony kadru.) i ścina wszystko na swojej drodze dla naszej satysfakcji



doceniam i piwko stawiam.
bo ci się chciało, i zrobileś to porządnie.
ale ja wciąż nic kurwa nie rozumiem. xD
które auto? serio, jakość filmiku gówniana, albo ja ślepy jestem.
ta ciężarówka pod mostem zaczepiła??
mowa o kierunku jazdy wraz z nagrywkiem?
xD
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2023-12-03, 20:19
viking19 napisał/a:

doceniam i piwko stawiam.
bo ci się chciało, i zrobileś to porządnie.
ale ja wciąż nic kurwa nie rozumiem. xD
które auto? serio, jakość filmiku gówniana, albo ja ślepy jestem.
ta ciężarówka pod mostem zaczepiła??
mowa o kierunku jazdy wraz z nagrywkiem?
xD



Patrz na auto, które od początku filmu stoi z lewej strony. Ten samochód zaczepił się o ową linę i naciągał to momentu, aż nie miał już mocy. Wtedy auto zostało tą liną pociągnięte do tyłu, przewrócone a lina strzeliła jak z bicza.
Zgłoś