18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
maxs90 2012-02-09, 8:32
kurde stany w swojej super tajnej strefie 51 nie takie ufo robiło... nie mówię ,że ufo nie istnieje bo nie wiem,ale wiem ,że stany swoim hamerykańskim towarzyszą już fundowali X lat temu "ufo" a jak się okazywało były to pierwsze samoloty niewykrywalne dla radaru i chyba zaczęło się od Lockheed SR-71 Blackbird więc czekamy co tym razem nam powiedzą mają bądź mieli tam najdłuższy na świecie pas startowy więc do czegoś takie kurewstwo im potrzebne i nie tak dawno był jeszcze wydłużany
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-02-09, 9:44
Jebie mnie to czy prowokacja czy chuj wie co. Jak dla mnie to UFOludki istnieć mogą. Wszechświat obserwowalny jest tak wielki że nie wydaje mi się żeby Ziemia była jakaś mega super wyjebanie w kosmos wyjątkowa i tylko na niej rozwinęły się inteligentne formy życia. Nawet jeśli w tym obserwowalnym wszechświecie nie ma życia prócz naszej planety to chuj wie ile jest jeszcze wszechświata którego jeszcze nikt z nas nie widział.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-09, 9:46
Ufoludki? A włączyłem tylko aby sprawdzić nieznaną muzykę.
Zgłoś
Avatar
Loki91 2012-02-09, 13:07
Będziemy się bronić! Nie oddamy naszej stodoły złym ufoludkom!

A tak na poważnie to coś pewnie gdzieś jest i dowiemy się o tym za minimum kilkaset lat jeśli wcześniej się sami nie wybijemy...

Swoją drogą bawią mnie te komentarze, że jeśli jest gdzieś życie to nas traktuje jak zwierzęta na safari:)
Co jeśli(jeżeli w ogóle) są na poziomie intelektualnym przeciętnego goryla. Ciekawe, że nikt nie bierze pod uwagę takiej opcji.
Zgłoś
Avatar
Alius 2012-02-09, 13:31
Niemcy w czasie 2 wojny światowej prowadzili badania nad latającymi obiektami w kształcie talerza itp... Można o tym sporo informacji znaleźć. To nie żadne ufo ...
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-02-09, 13:54
Jakby to nagrywali kamerą to może by było widać że to fejk.
PS.: I kolejny temat na którym niektórzy mogą zarobić grubą kasę.
Zgłoś
Avatar
BulletTime 2012-02-09, 16:01
Ja tam Requiem pierwszy raz zasłyszałem w filmiku, który składał się z cutscenek z Earth 2150, UCS odlatywało spodkiem, więc tu też mi pasuje
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2012-02-09, 17:19
2:50 wielki kondon leci z nieba.
Zgłoś
Avatar
TurboDymoMan 2012-02-09, 18:15
Anonymous~ napisał/a:

Ale zajebista muzyka w tle, pierwszy raz to słyszę


rapsody of war
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-09, 18:16
TurboDymoMan, skąd wiedziałeś?
Zgłoś
Avatar
Takeru19 2012-02-09, 18:43 1
Możliwe że to testy amerykanów na TR-3B
Możecie nie wiedzieć co to jest ponieważ mało ludzi o tym wie ale poszukajcie sobie w google bo warto ^^
Trójkątnokształtny pojazd jest napędzany nuklearną jednostką opracowaną w ramach ściśle tajnego "programu Aurora" których fundusz wyniósł prawie 3 miliardy dolarów plus sprawny model TR-3B. Dane pochodzą sprzed roku 1994. Aurora jest obecnie najbardziej strzeżonym obecnie programem badawczym. Natomiast TR-3B jest jego najbardziej egzotycznym efektem. W pełni finansowany i wykorzystywany przez Narodowe Biuro Wywiadowcze (NRO), Centralną Agnecję Wywiadowczą (CIA) oraz Narodową Agencję Bezpieczeństwa (NSA). TR-3B nie jest fikcją i został wybudowany dzięki technologiom odkrytym w połowie lat osiemdziesiątych. jeśli chcecie wiedzieć więcej szukać w necie
Zgłoś