18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
l................5 2013-11-08, 11:11 108
W Counter Strike też czasem headshota się udało przeżyć. Jeleń musiał mieć 100 pancerza na początku rundy.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-11-08, 11:11 9
Nosz cholera, miał celować w biednych, a nie w bezbronną zwierzynę.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-11-08, 11:17 1
Bambi vs Robin Hood
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-08, 11:18 21
znowu jakis zjebany mysliwy napierdalajacy z luku "dla sportu". nie potrafi dojebac zwierzaka zeby sie nie meczyl tylko lata z tym pierdolonym lukiem i udaje robin hooda
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-11-08, 11:33 5
Kurwa następny miszcz photoshopa.
Strzała z tym grotem zrobiła by tej sarnie z pyska to co tusk z Polską. (czyt. rozjebała w trzy pizdy)
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2013-11-08, 11:50 34
Cytat:

Kurwa następny miszcz photoshopa.
Strzała z tym grotem zrobiła by tej sarnie z pyska to co tusk z Polską. (czyt. rozjebała w trzy pizdy)


I mamy kolejnego eksperta na sadolu. Tym razem trafiliśmy na balistyka.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-11-08, 12:19 2
@ Michał
Cieszę się, że uważasz mnie za eksperta choć takim nie jestem. Różnicy nie będę Ci tłumaczył bo przecież Ty wiesz lepiej.
Dla twojej informacji. Niektórzy na tym portalu zajmują się czymś więcej niż waleniem w klawisze i łapaniem piw.
Jakbyś kiedyś wyszedł z domu to może byś odkrył, że za tym portalem zwanym "drzwi" znajduje się całkiem spora przestrzeń, w której można robić wiele ciekawych rzeczy.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-11-08, 12:24 5
Bambiś hipster
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2013-11-08, 12:28 6
Psilocke napisał/a:

@ Michał
Cieszę się, że uważasz mnie za eksperta choć takim nie jestem. Różnicy nie będę Ci tłumaczył bo przecież Ty wiesz lepiej.
Dla twojej informacji. Niektórzy na tym portalu zajmują się czymś więcej niż waleniem w klawisze i łapaniem piw.
Jakbyś kiedyś wyszedł z domu to może byś odkrył, że za tym portalem zwanym "drzwi" znajduje się całkiem spora przestrzeń, w której można robić wiele ciekawych rzeczy.



Bardzo dobrze, że to zauważasz, że nie jesteś ekspertem, strzała drewniana która jak mniemam została wystrzelona z łuku tradycyjnego, ewentualnie refleksyjnego, nie ma takiej siły jak w przypadku luku bloczkowego, gdzie strzały są wykonane z twardszych tworzyw ( czyt. włókno węglowe ). Gdyby wziąć pod uwagę siłę naciągu danego łuku oraz moje własne doświadczenia, taka strzała nie powinna rozszarpać jej pyska, szczególnie że grot jest prosty, nie ząbkowany.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-11-08, 13:40 3
Tylko, że lotki na strzale są zagięte ukośnie co nadaje jej ruch wirowy po opuszczeniu łęczyska. Do tego groty takie stosuje się dla dwóch powodów. Zwierzę nie jest w stanie wbitej strzały wyjąć a grot ma spowodować jak największe obrażenia wewnętrzne. Ta strzała ma ciąć a nie się wbijać. Pomijam już zupełnie nie istotny fakt, że w pysku znajdują się zęby i kości, które tylko niebywałym zbiegiem okoliczności nie zostały by uszkodzone. Brak krwi na samym rzeczonym grocie, no ale może ktoś oblizał.

Łuki bloczkowe lub kusze posiadają większą siłę penetrującą, która wcale nie musi przekładać się na widoczne obrażenia.
Jedynym dla mnie wytłumaczeniem tego zdjęcia (jeśli to nie shop) jest to, że sarna z własnej i nieprzymuszonej woli wzięła do pyska leżącą strzałę.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2013-11-08, 13:54 1
Psilocke napisał/a:

Tylko, że lotki na strzale są zagięte ukośnie co nadaje jej ruch wirowy po opuszczeniu łęczyska. Do tego groty takie stosuje się dla dwóch powodów. Zwierzę nie jest w stanie wbitej strzały wyjąć a grot ma spowodować jak największe obrażenia wewnętrzne. Ta strzała ma ciąć a nie się wbijać. Pomijam już zupełnie nie istotny fakt, że w pysku znajdują się zęby i kości, które tylko niebywałym zbiegiem okoliczności nie zostały by uszkodzone. Brak krwi na samym rzeczonym grocie, no ale może ktoś oblizał.

Łuki bloczkowe lub kusze posiadają większą siłę penetrującą, która wcale nie musi przekładać się na widoczne obrażenia.
Jedynym dla mnie wytłumaczeniem tego zdjęcia (jeśli to nie shop) jest to, że sarna z własnej i nieprzymuszonej woli wzięła do pyska leżącą strzałę.



Wybacz, ale czy Ty strzelałeś do czegoś po za tarczą? W moim przypadku gdy strzelałem np do ptaków a strzała przeszła na wylot zdarzało się, że kość wystawała delikatnie pod skórą, nie było ran jak u ciapatych na hardzie, strzała przebiła na wylot kaczkę a grot wystawał delikatnie z jej ciała, podczas gdy z luku bloczkowego chciałem powtórzyć wyczyn, strzała zrobiła gęsi z dupy jesień średniowiecza. Strzały były te same, a różnica w naciągu w obu łukach wynosiła zaledwie 16 kg.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-11-08, 14:48 1
Dobra twoja racja a mój spokój.
Zgłoś
Avatar
werther 2013-11-08, 16:49 6
Kolejny sezon kręcili
Zgłoś
Avatar
Boggyman 2013-11-08, 17:07
od jutra nowy krzyk mody u ciapatych
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie