18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
haremario 2012-11-14, 11:51
proporcjonalnie zwiększona grubość szkła , dlatego płyn sprawia wrażenie powiększania objętości
Zgłoś
Avatar
berian 2012-11-14, 12:04
Gaz to raczej nie może być. Jak się przyjrzeć to widać dokładnie, że przy ostatniej szklance trochę się rozlało. Z tego co pamiętam (nie jestem specjalistą wiec mnie nie karcić) to gaz by miał postać cieką musi być trzymany pod pewnym ciśnieniem (dlatego chociażby zapalniczki wybuchają jak się je rozbije) ewentualnie w super niskiej temperaturze (na gifie panują warunki pokojowe:)).
Zgłoś
Avatar
Halbul 2012-11-14, 12:10 3
Dla wzbogacenia waszej wiedzy: to co ten koleś przelewa to płyn, kóry pod wpływem ruchu ( przelewanie) zwiększa swoją objętość. Takie płyny stosuje się w budownictwie do wypierania wody ze szczelin, a także do wywoływania kontrolowanych osunięć ziemi. Na filmiku widać, przed nalaniem do ostatniej, największej szklanki, że koleś rozlewa troche płynu na blat. Dodam tylko, że wyzywanie od gimbusów jest i owszem, ostatnio bardzo modne, ale używanie tego zwrotu wobec kogoś, kto zadał grzecznie pytanie, jest prostackie i dziecinne, co stawia was po stronie którą można nazwać gimbusami. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
qsioneq 2012-11-14, 16:30
ci co mysla ze to jakis gaz, sa debilami. tyle w temacie
do szkoly kurwa!
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-11-14, 18:41
debile zaden nie widzi ze szklanki nie stoja w jednej lini...
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-11-14, 22:59
grzechu86tonie napisał/a:

debile zaden nie widzi ze szklanki nie stoja w jednej lini...



co z tego, ze ten układ "powiększa" najmniejsze

Nihil napisał/a:


Po pierwsze - Gazy możecie mieć w dupie, tu jest płyn.



szczególnie, że gazy są płynami.

A moja opinia jest taka, że coś jest dolewane w szklankach, bo nie dałoby się w przeciwnym razie "wrócić" :]
Zgłoś