18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Mrocznyzniwiarz 2020-12-25, 22:21
Technika nazywa się banana split i jest w chuj nieprzyjemna, ale mega trudna do zrobienia
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-12-25, 22:44
nehru napisał/a:

NIe przywołuj proszę tego imbecyla


boisz się mnie? prawidłowo hehehehe
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-12-26, 0:02 2
Halman napisał/a:

boisz się mnie? prawidłowo hehehehe


Ja się bardziej boje ze kiedyś spotkam cię na ulicy a mój pies powie ze jego zaginionym ojcem jesteś.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2020-12-26, 7:07
cedrikk napisał/a:

Banana split. Popularna technika



popularna? Pokaż mi ile było splitów w ufc np
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2020-12-26, 12:28
nwonigers napisał/a:

nie ma nic pedalskiego w walce w parterze 2 spoconych kolesi, ktorzy niejednokrotnie nawet ustawiaja sie w pozycji 69 w te walce??? rozumiem ze chcialbys tak sie bawic z kolegami? dla mnie parter w mma to czyste pedalstwo.



Jeżeli dopatrujesdz się w tym pedalstwa to problem tkwi raczej w twojej głowie i twojej niepewności o własnej orientacji seksualnej.
Zgłoś
Avatar
tills 2020-12-26, 12:39
nwonigers napisał/a:

nie ma nic pedalskiego w walce w parterze 2 spoconych kolesi, ktorzy niejednokrotnie nawet ustawiaja sie w pozycji 69 w te walce??? rozumiem ze chcialbys tak sie bawic z kolegami? dla mnie parter w mma to czyste pedalstwo.



Masz jakiś defekt z dzieciństwa ? Widziałeś może jak ojciec z kolegami się tak po ziemi tarmosili a potem Ci wmawiali że to tylko zapasy?
Zgłoś
Avatar
Satansixsixsix 2020-12-28, 0:13
nwonigers napisał/a:

nie ma nic pedalskiego w walce w parterze 2 spoconych kolesi, ktorzy niejednokrotnie nawet ustawiaja sie w pozycji 69 w te walce??? rozumiem ze chcialbys tak sie bawic z kolegami? dla mnie parter w mma to czyste pedalstwo.



Taki pedał by Cie nie tknal ale za to najebałby tak że po walce byś halmanowi piwa stawiał. Lepiej być taka pizda jak Ty co się potu brzydzi. Dupe Tobie też matka wyciera pizdusiu??
Zgłoś
Avatar
Tekos 2020-12-29, 19:10
nwonigers napisał/a:

nie ma nic pedalskiego w walce w parterze 2 spoconych kolesi, ktorzy niejednokrotnie nawet ustawiaja sie w pozycji 69 w te walce??? rozumiem ze chcialbys tak sie bawic z kolegami? dla mnie parter w mma to czyste pedalstwo.



Generalnie się nie zgodzę, bo uważam, że parter także może być 100% męski, ale sądzę, że walki Nurmagomedova są w chuj pedalskie - typ tak oplata nogami przeciwników krępując ich ruchy, jakby serio chciał ich wyruchać. Nie mogę patrzeć na jego walki
Zgłoś