18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Brzydkii 2014-05-18, 22:02
autocentrum.pl/spalanie/bmw/seria-3/e36/

Raporty spalania mówią jednoznacznie. Zresztą mam znajomego z E36 Compact 1.8 i nigdy nie udało mu się zejść poniżej 8 litrów. No chyba, że to jakiś osobny przypadek do spoko.
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2014-05-19, 13:02
dla mnie żałosne jest to jak ktoś mówi, że mu auto w mieście pali 6 litrów. chyba na 50km.
ALbo to miasto ma 4 krzyżówki i pół ronda na krzyż. Albo jedzie jak ostatnia pizda, bo mu rezerwa łypka a w portfelu 12zł. ale na chuj gaz.

Bo nie ma chuja, żeby w jakimś większym mieście mieć spalanie jak na trasie.
Widzę po sobie, że o ile w trasie udaje mi sie miec 8-9l, tak po miescie 11-13 spokojnie musze liczyc nawet przy spokojnej jezdzie(zreszta po co wariowac jak i tak nie przyspieszy)

KiKiZ napisał/a:

Tacy ludzie nie mają prawa nazywać się fanami motoryzacji, albo nigdy nie siedzieli w porządnym samochodzie. Mam e36 nie z lpg i innymi shitami, ale to moje "20 letnie auto" jest dla mnie wygodniejsze, stabilniejsze niż połowa dzisiejszych parchów - liczy się dla was rocznik i przebieg?



Wyśmiewasz gościa, co ma nową lagunę od parchów jeżdząc wieśniackim trupem. No tego jeszcze nie grali.
Ego wzroslo, nie?
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2014-05-20, 10:57
Wieśniackim trupem?
Pochwal się czym Ty jeździsz kozaku

Trzeba być idiotą, skończonym idiotą żeby wierzyć w te "raporty spalania" które nijak mają się do rzeczywistości. Naucz się poprawnie przyspieszać, hamować biegami a spalanie skoczy w dół. Zresztą - ile by mi samochód nie palił - mam to w dupie, nie jestem typowym cebulakiem dla którego pierwszym wyznacznikiem auta to spalanie, rocznik i przebieg. Czerpię ogromną radość z jazdy i jest to samochód który kupiłem za pierwsze zarobione pieniądze - nie dostałem kasy od rodziców, ani złotówki - dlatego tylko normalni ludzie którzy za swoje pieniądze kupują samochód i są w moim wieku zrozumieją że to co mam teraz, to i tak jest dużo.
Zgłoś