18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Brynio 2014-05-18, 10:33
WolF
Brynio napisał/a:
to sobie kurwa wsiądź do 22 letniego audi 80 z kubełkowymi fotelami, elektrycznymi szybami szyberdachem, drewnianymi wstawkami, bez grama rdzy (ocynk), i bezawaryjnym silnikiem 1.9TDI 1z. Przejedź 100 km i przesiądź się w jakiegoś dajmy na to 10 letniego citroena, a zobaczysz kurwa różnice w komforcie, jebany, "znafco" motoryzacji, Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ale fotele kubełkowe w audi 80 robiono ręcznie i to nie na zamówienie, lecz seryjnie. (sporo tych kubełkowych jest) a nie jakieś gówno ze szmaty, która się przeciera po 5 latach jazdy (mówię o przykładowym citroenie)

Ale i tak powiesz, debil w audi, bo nie stać cię na lepszą markę i masz zawiść.

To była wypowiedź OHMP nie moja. Jakbyś doczytał posta do końca to byś zauważył
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-05-18, 10:38
@wasiuu

Nie uczyli o sarkazmie??

btw. mając 20 lat ciężko zarabiać 5k, prowadząc własną firmę ledwie mi na mieszkanie, ropę i studia starcza
Zgłoś
Avatar
krzysiek.ferdynus 2014-05-18, 10:44
Winterstorm napisał/a:



Potwierdzam i dorzucam do tego zestawu zdezelowane Golfy. Zawsze, ale to zawsze gdy jadę gdzieś samochodem i trafia się jakaś niebezpieczna sytuacja (ktoś wyprzedza na trzeciego lub na zakrętach itp.) jest to kierowca Audi, BMW lub Golfa (jeden raz trafiłem na szalejącą Skodę). Generalizowanie jest złe, ale mimo wszystko duża część posiadaczy ww. samochodów to debile.


yhym co do golfów to się zgodzę i BMW również, ale dawno nie widziałem szalejącej Audi [pewnie dla gówniarzy nadal są za drogie xD
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2014-05-18, 10:47 2
OHMP napisał/a:

to sobie kurwa wsiądź do 22 letniego audi 80 z kubełkowymi fotelami, elektrycznymi szybami szyberdachem, drewnianymi wstawkami, bez grama rdzy (ocynk), i bezawaryjnym silnikiem 1.9TDI 1z. Przejedź 100 km i przesiądź się w jakiegoś dajmy na to 10 letniego citroena, a zobaczysz kurwa różnice w komforcie, jebany, "znafco" motoryzacji, Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ale fotele kubełkowe w audi 80 robiono ręcznie i to nie na zamówienie, lecz seryjnie. (sporo tych kubełkowych jest) a nie jakieś gówno ze szmaty, która się przeciera po 5 latach jazdy (mówię o przykładowym citroenie)

Ale i tak powiesz, debil w audi, bo nie stać cię na lepszą markę i masz zawiść.



Po co ci kubełkowe fotele w 1,9 tdi?
Zgłoś
Avatar
wasiuu 2014-05-18, 10:49
@OHMP,

Gdybyś chciał być sarkastyczny, to napisałbyś o biznesmenach z 40tysiami na miesiąc.

Nie martw się, będzie lepiej
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2014-05-18, 10:49
No akurat z tym citroenem to chybiony pomysł, bo co by nie mowic to francuzom komfortu odmowic nie mozna.
'jebany znafco'
Zgłoś
Avatar
WolF 2014-05-18, 10:50 1
OHMP napisał/a:

Kurwa, tutaj jakiś ogólny pojazd po starych samochodach jest bo co? bo są stare i brzydkie?? A KURWA STAĆ CIE NA COŚ LEPSZEGO?? Stać cie na wydanie 20 tyś. zł na samochód?? BO MNIE W TYM MOMENCIE NIE. Jakbym miał 20, 30, 50 koła na auto to wiadomo, że kupiłbym coś świeższego. Wy kurwa chyba ciągle wierzycie, że pieniądze to na drzewach rosną... No chyba, że na sadisticu to sami biznesmani, co mają 5k brutto... W co chciałbym ale nie uwierzę..



Tak kurwa! Stać mnie i chuj! Ale zamiast 10 letniego Audi A4 wolę kupić 5 Letnią Lagunę, która jest: Lepiej wyposażona, bardziej komfortowa, mniej awaryjna, bardziej ekonomiczna i bardziej dynamiczna (2.0dci 150KM).
Tak się chłopcze składa, sie od 10 lat siedzę w branży motoryzacyjnej i jeździłem już setkami samochodów, więc mam do czego porównać.

Tu nie chodzi o to kogo na co stać, tylko o mentalność kierowców w tych starszych modelach marek Audi BMW czy VW.
Jak wcześniej napisałem otwarcie, jestem fanem BeeMki, ale to nie znaczy, że bezkrytycznie patrzę na każdy samochód tej marki, bądź kierującego nią debila.
Zacznij czytać ze zrozumieniem co ludzie piszą a nie bądź ślepo zapatrzony w swoje 4 kółka na atrapie, władco pierścieni.
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-05-18, 10:58
@józekdeluxe

Dlatego, że takie były fabrycznie montowane? Dlatego, że osiągnęliśmy z bratem na warsztacie 150 koni (żadne pseudo chipy) (profesjonalne zabiegi)? Auto od brata kupiłem, brat oddał serce temu autu.
Zgłoś
Avatar
wasiuu 2014-05-18, 11:04
WolF napisał/a:

Ale zamiast 10 letniego Audi A4 wolę kupić 5 Letnią Lagunę, która jest: Lepiej wyposażona, bardziej komfortowa, mniej awaryjna, bardziej ekonomiczna i bardziej dynamiczna (2.0dci 150KM).



Z tym "mniej awaryjna" toś dojebał. Ale mimo to, popieram Twoją wypowiedź. Na ludzi "magia prestiżu" działa jak dopalacz, a że stary, obmierzły Golf III nosi ten sam znaczek co nowe Scirroco, to prowadzącemu go odpierdala przy odpowiednim zbiegu czynników. Potrzebujemy tu niskiego IQ, wysokiego stężenia kompleksów, i nie daj bóg, poklasku samic - koktajl wybuchowy w chuj.
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-05-18, 11:41 1
Te, ale przed kupnem tej laguny sprawdź progi i nadkola, bo w połowie 5 letnich renówek co na warsztacie widziałem to rdza, bitex i szpachla. No ale "paczta, nowiuśki samochód, 5 lat ma" lans prze chuj, ale jak ktoś na warsztat weźmie to burak na twarzy
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-05-18, 11:55
@Brynio, co do francuzów to się w 100% zgodzę. Teraz jeżdżę zastępczym Renault Megane II z 2003r. najwygodniejszy samochód jakim jeździłem. Na drugim miejscu plasuje się stare, rozpierdolone Renault 19. Mimo, że stare i rozwalone to jeździło nim się zajebiście. Najbardziej boli mnie to, że nie lubię francuzów, a Megane nie podoba mi się wizualnie, ale muszę im przyznać, że jeździ się nimi rewelacyjnie.
Zgłoś
Avatar
Złodziej_Piw 2014-05-18, 13:20 1
@OHMP niech zgadne jak brat kupował to niemiec płakał i do tej pory dzwoni silnika posłuchać ?

teraz sobie wmawiaj bo pewnie żałujesz że kupiłeś 20 letniego parcha,no ale za to pewnie cie szanuje na wsi jak mało kogo

ale jak wjedzie taki wsiór swoim krążownikiem z rejchu to czar pryska a on nie wie co sie dzieje .hahahahahha

wjedzie do miasta*
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2014-05-18, 17:56
Fajna gówno burza Dla mnie najbardziej żałośni ludzie to Ci dla których liczy się rocznik i spalanie... Tacy ludzie nie mają prawa nazywać się fanami motoryzacji, albo nigdy nie siedzieli w porządnym samochodzie. Mam e36 nie z lpg i innymi shitami, ale to moje "20 letnie auto" jest dla mnie wygodniejsze, stabilniejsze niż połowa dzisiejszych parchów - liczy się dla was rocznik i przebieg? kup sobie fiata pandę i poczuj luksus jazdy... Ludzie pokroju Was to pajace którym jak się tylko coś zepsuje to od razu ASO ASO ASO i miliardy na naprawy. Super że wasze audi/vw lub inny wynalazek pali 4L w dieslu, tylko że jak się zjebią pompowtryski(pompa/wtryski)(cokolwiek, podałem przykład) to tego już nie liczycie, a wychodzicie gorzej niż ja z moim 6-7L/100km. Każda naprawa to serwis, zamiast samemu sobie coś pogrzebać, zrobić i się cieszyć z samochodu to oddajecie do serwisu, a później właśnie robicie szopkę jacy to fanami nie jesteście...

i ten co mówił że woli lagunę - ... brak komentarza jest wystarczającym komentarzem - taki samochód "bezawaryjny" można kupić jedynie na pojazd do pracy bo na pewno nie jako samochód do jazdy "dla siebie"

ps. jeśli ktoś chce się kłócić zapraszam na priva, chętnie porozmawiam.
ps2. jeb się marek XD
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-05-18, 18:31
@KiKiZ ale od Volkswagena to się odpierdol, bo moje Vento pali 7l/100 km w cyklu miejskim w dodatku ma na obecną chwile przebieg 795 000. Jedyne naprawy jakie zrobiłem w nim to rozrusznik, alternator i skrzynia. Poza tym czekaj. Jaka E36 pali 6-7 litrów? Bajki wciskasz.
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2014-05-18, 19:15
318i - 1.8 8v, przy jeździe mieszanej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie