18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Halman 2014-05-18, 7:22
skrzyżowanie było najebane w końcu to łódź
Zgłoś
Avatar
lllll 2014-05-18, 7:42 21
siwers3 napisał/a:


Debil może zapierdalać nawet polonezem albo skodą, albo jebaną syrenką. Sobie kurwa zapamiętaj, że posiadany samochód nie definiuje człowieka.



Drogi Panie Kolego, każdy kierowca aktywnie uczestniczący w ruchu drogowym wie, że większość debili drogowych jeździ właśnie niemieckimi cudami techniki (takimi dojrzałymi). Jeśli ktoś na drodze zachowuje się agresywnie, w złości zajeżdża drogę, pokazuje "fakensa" i przeklina przez otwarte okno to na pewno nie jest kierowca Lanosa - przeważnie BMW, ewentualnie Audi. Nikt mi tego nie wmówi, że jest inaczej. Nikt normalny nie powie o "dynamice" w BMW E36 1.6i LPG, nikt normalny nie powie o "komforcie" i "precyzji prowadzenia" w wyjebanym, 22-letnim samochodzie, który przy gwałtowniejszym ruchu kierownicą ląduje w rowie.
Koniec.
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2014-05-18, 8:04 5
potwierdzam, nie widziałem jeszcze normalnego użytkownika e30
Zgłoś
Avatar
rozpiepszacz 2014-05-18, 8:09
boże przecież to niebezpieczne
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-05-18, 9:10 3
siwers3 napisał/a:


Debil może zapierdalać nawet polonezem albo skodą, albo jebaną syrenką. Sobie kurwa zapamiętaj, że posiadany samochód nie definiuje człowieka.



jesteś w dużym błędzie
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2014-05-18, 9:14 7
lllll napisał/a:

Drogi Panie Kolego, każdy kierowca aktywnie uczestniczący w ruchu drogowym wie, że większość debili drogowych jeździ właśnie niemieckimi cudami techniki (takimi dojrzałymi). Jeśli ktoś na drodze zachowuje się agresywnie, w złości zajeżdża drogę, pokazuje "fakensa" i przeklina przez otwarte okno to na pewno nie jest kierowca Lanosa - przeważnie BMW, ewentualnie Audi. Nikt mi tego nie wmówi, że jest inaczej. Nikt normalny nie powie o "dynamice" w BMW E36 1.6i LPG, nikt normalny nie powie o "komforcie" i "precyzji prowadzenia" w wyjebanym, 22-letnim samochodzie, który przy gwałtowniejszym ruchu kierownicą ląduje w rowie.
Koniec.



Potwierdzam i dorzucam do tego zestawu zdezelowane Golfy. Zawsze, ale to zawsze gdy jadę gdzieś samochodem i trafia się jakaś niebezpieczna sytuacja (ktoś wyprzedza na trzeciego lub na zakrętach itp.) jest to kierowca Audi, BMW lub Golfa (jeden raz trafiłem na szalejącą Skodę). Generalizowanie jest złe, ale mimo wszystko duża część posiadaczy ww. samochodów to debile.
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2014-05-18, 9:16 3
Mercedes W124 Panowie i nic więcej nie potrzeba
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-05-18, 9:41 2
to sobie kurwa wsiądź do 22 letniego audi 80 z kubełkowymi fotelami, elektrycznymi szybami szyberdachem, drewnianymi wstawkami, bez grama rdzy (ocynk), i bezawaryjnym silnikiem 1.9TDI 1z. Przejedź 100 km i przesiądź się w jakiegoś dajmy na to 10 letniego citroena, a zobaczysz kurwa różnice w komforcie, jebany, "znafco" motoryzacji, Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ale fotele kubełkowe w audi 80 robiono ręcznie i to nie na zamówienie, lecz seryjnie. (sporo tych kubełkowych jest) a nie jakieś gówno ze szmaty, która się przeciera po 5 latach jazdy (mówię o przykładowym citroenie)

Ale i tak powiesz, debil w audi, bo nie stać cię na lepszą markę i masz zawiść.
Zgłoś
Avatar
WolF 2014-05-18, 10:00
lllll napisał/a:



Drogi Panie Kolego, każdy kierowca aktywnie uczestniczący w ruchu drogowym wie, że większość debili drogowych jeździ właśnie niemieckimi cudami techniki (takimi dojrzałymi). Jeśli ktoś na drodze zachowuje się agresywnie, w złości zajeżdża drogę, pokazuje "fakensa" i przeklina przez otwarte okno to na pewno nie jest kierowca Lanosa - przeważnie BMW, ewentualnie Audi. Nikt mi tego nie wmówi, że jest inaczej. Nikt normalny nie powie o "dynamice" w BMW E36 1.6i LPG, nikt normalny nie powie o "komforcie" i "precyzji prowadzenia" w wyjebanym, 22-letnim samochodzie, który przy gwałtowniejszym ruchu kierownicą ląduje w rowie.
Koniec.



Z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi muszę się zgodzić (choć jestem fanem BMW, ale nie tych burakowozów po agro-tuningu) i dodałbym jeszcze VW w dużej mierze. Jednak nie można mierzyć wszystkich jedną miarą.
Z wykluczeniem kierowcy w Lanosie się mylisz, bo ostatnio miałem właśnie spinę z takim wąsatym bucem który za cholerę nie mógł przeboleć, że ruszył późno a ja mogłem przed niego wjechać jak zmieniałem pas w korku (nie zajechałem mu drogi. Po prostu się przywiesił, a i tak mu awaryjnymi mrugnąłem) więc musiałem mu kulturalnie wytłumaczyć na jakim poziomie jest jego poziom intelektualny. zal mi tylko było, że słuchać musiała jego żona i córka jakiego osła mają w domu.

Kardio_Error napisał/a:



potwierdzam, nie widziałem jeszcze normalnego użytkownika e30



Mało jeszcze w życiu widziałeś
Zgłoś
Avatar
Brynio 2014-05-18, 10:01 4
OHMP
to sobie kurwa wsiądź do 22 letniego audi 80 z kubełkowymi fotelami, elektrycznymi szybami szyberdachem, drewnianymi wstawkami, bez grama rdzy (ocynk), i bezawaryjnym silnikiem 1.9TDI 1z. Przejedź 100 km i przesiądź się w jakiegoś dajmy na to 10 letniego citroena, a zobaczysz kurwa różnice w komforcie, jebany, "znafco" motoryzacji, Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ale fotele kubełkowe w audi 80 robiono ręcznie i to nie na zamówienie, lecz seryjnie. (sporo tych kubełkowych jest) a nie jakieś gówno ze szmaty, która się przeciera po 5 latach jazdy (mówię o przykładowym citroenie)

Ale i tak powiesz, debil w audi, bo nie stać cię na lepszą markę i masz zawiść.

Problem w tym co napisałeś to fakt, że wspomniane przez Ciebie audi ma 22 lata i nie powiesz mi, że po tym czasie jest tak zajebiste bo nie jest. Nie powiem, 80 po tylu latach nadal w miatę ładnie wygląda ale to już nie jest to. Choć są gusta i guściki i Tobie akurat może się ona podobać. Tak samo jest z wygodą za kierownicą. Nie ma wygodniejszego auta nad francuza a tym bardziej Citroena z hydropneumatyką.
O wyposażeniu już nie wspominając Wolę swojego scenica z znienawidzonym przez wszystkich silniku dci (dzięki Wam nie jest drogi mimo, że bezawaryjny) w pełnym wypasie (esp, climatronic, szybki w prądzie itp itd) niż "pełnoletnie" auto bez niczego bo jest kultowe i podobno się nie psuje
Zgłoś
Avatar
pawel-jwe 2014-05-18, 10:11
Generalnie moment kiedy policjant ma podniesioną rękę (obojętnie jak by nie stał) traktuje się trochę jak "żółte światło sygnalizacji" - tzn. NIE MOŻNA wjechać na skrzyżowani z żadnej strony (obojętnie jak by nie stał policjant), a auta które już są na skrzyżowaniu muszą je opuścić.
Samo odwrócenie się bokiem z podniesioną ręką przez policjanta kierującego ruchem nie oznacza że auto może jechać (chodzi o czerwone autko i te obok niego), jeśli auto stoi i czeka aż może wiecha na skrzyżowanie to policjant musi dać wyraźny gest żeby jechać -skierowanie rąk w bok stojąc bokiem do auta które może ruszyć.
Audi wjechało kiedy policjant był przodem/tyłem co jest całkowitym zakazem wjazdu dla danego auta - nie trzeba komentować.
Tak więc ponad połowa aut które widać na filmie (te które ruszył z miejsca) jest kierowana przez idiotów... szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
WolF 2014-05-18, 10:12 1
OHMP napisał/a:

to sobie kurwa wsiądź do 22 letniego audi 80 z kubełkowymi fotelami, elektrycznymi szybami szyberdachem, drewnianymi wstawkami, bez grama rdzy (ocynk), i bezawaryjnym silnikiem 1.9TDI 1z. Przejedź 100 km i przesiądź się w jakiegoś dajmy na to 10 letniego citroena, a zobaczysz kurwa różnice w komforcie, jebany, "znafco" motoryzacji, Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ale fotele kubełkowe w audi 80 robiono ręcznie i to nie na zamówienie, lecz seryjnie. (sporo tych kubełkowych jest) a nie jakieś gówno ze szmaty, która się przeciera po 5 latach jazdy (mówię o przykładowym citroenie)

Ale i tak powiesz, debil w audi, bo nie stać cię na lepszą markę i masz zawiść.



Hahahahahaha, ale mu pojechałeś Ty chyba jakiś pasjonat marki i Audi fan klubowicz musisz być.
Przykro mi stwierdzić, ale w oryginale takie samochody to już powoli klasyki który w Polsce są może ze 2, a reszta to złomy w cenie trochę lepszego roweru. Nie podważam trwałości Audi 80, ale nie pierdol tu smutów o ręcznie szytych kubełkach, bo prawda jest taka, ze Audi stało się marką dla wieśniaków. Bardzo lubiłem kiedyś tą markę, ale teraz nie kupiłbym samochodu z pierścionkami na grillu, z jednego prostego powodu. Wstyd byłoby mi nim jeździć, bo wyjedziesz na pierwszą lepszą wiechurę a tam na 200 samochodów to 100 Audi a 60 z nich po tuningu

A na Twój ból dupy, mam dla Ciebie wierszyk:
Żyjem sobie w trudzie ,znoju-orzem ziemiem, grzebiem w gnoju !jestem panem W całej wsi bo mam AUDI W TDI. Wszyscy we wsi mnie szanujom , gdy zajadem swojom furom ... Laski piszczom ,kury gdaczom GDY W AUDICY mnie zobaczom ! gdy zajadem zaś pod kościół wszystka mówiom !TO! jest gościu... WÓZ wymiata Fordy,Fiaty !widać we wsi kto bogaty-a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idem orać bo już czas zanim !!! ZAZDROSC !!! ZEŻRE wAS. Wy tu siedźta i czytajta .mego WOZA podziwiajta!!!bo to auto cud techniki,Niemce robiom super bryki
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-05-18, 10:18
Kurwa, tutaj jakiś ogólny pojazd po starych samochodach jest bo co? bo są stare i brzydkie?? A KURWA STAĆ CIE NA COŚ LEPSZEGO?? Stać cie na wydanie 20 tyś. zł na samochód?? BO MNIE W TYM MOMENCIE NIE. Jakbym miał 20, 30, 50 koła na auto to wiadomo, że kupiłbym coś świeższego. Wy kurwa chyba ciągle wierzycie, że pieniądze to na drzewach rosną... No chyba, że na sadisticu to sami biznesmani, co mają 5k brutto... W co chciałbym ale nie uwierzę..
Zgłoś
Avatar
wasiuu 2014-05-18, 10:26
OHMP napisał/a:

Wy kurwa chyba ciągle wierzycie, że pieniądze to na drzewach rosną... No chyba, że na sadisticu to sami biznesmani, co mają 5k brutto... W co chciałbym ale nie uwierzę..



Nie osłabiaj mnie......... 5 tys. robi dla Ciebie z kogos biznesmena? Pracownik fizyczny czasem w odpowiednim fachu tyle wyciąga. Weź się do pracy
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2014-05-18, 10:32 1
Achel napisał/a:


I już wiemy kto ma Audi



Żebyś wiedział że audi to ostatnio gorsze burakowozy niż stare bmw. Na 10 przypadków jak mi ktoś podniesie ciśnienie to buc z nowej a3 albo starej a8 w lpg.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie