18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
fryca88 2012-09-26, 15:31 128
Bezrobocie go skłoniło do picia,pije od lat 18-tu,znaczy zaczął jak miał 6.Faktycznie miał powód,w Polsce w tym przedziale wiekowym panuje 100% bezrobocia i nie ma żadnych szans na jakiś program aktywizacji bezrobotnych,przekwalifikowanie,na nic,tragedia,nic tylko się najebać z tego powodu z innym kolegą z zerówki.
Zgłoś
Avatar
polslav 2012-09-26, 15:36 12
szkoda chłopa, wiem, ze zaraz posypią się komentarze, ze sam sobie winny i że jest nierobem, ale czasami tak jest, że nie każdy ma tyle siły w sobie by się wybić z tego gówna. Życzę mu spotkania osoby, któa pomogłaby mu się podnieść życiowo.
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-09-26, 15:45 58
polslav napisał/a:

szkoda chłopa, wiem, ze zaraz posypią się komentarze, ze sam sobie winny i że jest nierobem, ale czasami tak jest, że nie każdy ma tyle siły w sobie by się wybić z tego gówna. Życzę mu spotkania osoby, któa pomogłaby mu się podnieść życiowo.



Ja wychowałem się na paskudnej dzielnicy,choć to był mój wybór,bo moi rodzice mieszkali gdzie indziej,ale zawsze mnie tam ciągnęło,mieszkała tam moja babka i tam miałem więcej znajomych.Większość moich znajomych z dawnych lat wygląda tak jak ten pijaczek,w większym lub mniejszym stopniu każdy ma problem z alkoholem.Widzieli w domu co robi wóda z ludzi,zarzekali się,że nie popełnią tych samych błędów,czasem ze łzami w oczach kiedy dostali wpierdol za małolata od starego,który wrócił do domu najebany i sprał dzieciaka ot tak,bo mu się chciało.Przez długi czas żal mi było tych znajomości,nie znajdowałem z nimi już wspólnych tematów,jedyne co nam zostało to wspominanie przeszłości przy piwie i tyle.Staczali się,każdy z nich.Dziś minęło jakieś 20 lat i każdy z nich żyje na marginesie,na melinach,ale teraz nie jest mi już ich żal,mieliśmy podobne wybory,oni mieli nawet lepiej,bo widzieli od środka co robi wóda i chlanie,jeśli człowiek nie uczy się na błędach,nie można go żałować,bo jest głupi.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-09-26, 15:50 8
Żule z mojego miasta robią się sławne, kto by pomyślał
Zgłoś
Avatar
ściwanek 2012-09-26, 15:50 1
Też chodziłem na wózki.... żeby mieć na petardy
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-09-26, 15:56 4
Gościowi pewnie przed czterdziestką siądzie wątroba, a z racji braku ubezpieczenia nie stać go będzie na leczenie i wykituje jak zwierze na jakiejś działce, obrośnięty syfem. Znajdą go po kilku tygodniach, jak już zacznie jebać zgnilizną i tyle będzie z typa.

Pracę zdobyć trudno, ale zawsze można iść na jakiś darmowy kurs, szkolenie czy inne takie i po tym praktycznie od razu zapierdalać do roboty. Nie będzie kokosów, ale chociaż zarobiłby na godne życie... Ale lepiej okupować wózki na zakupy sprzed spożywczakiem i chlać wino za 5 zł w plastikowej butelce albo denaturat.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-09-26, 16:01 6
Pierdolenie, ze nie ma pracy... im się najzwyczajniej w świecie nie chce! Po co mają robić jak mogą wysępić. Dlatego własnie ja nigdy nie daję złamanego grosza takim pseudo potrzebującym. Dopóki ludzie będą im dawać pieniądze, dopóty oni nigdy nie wezmą się za robotę... no bo po co
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-09-26, 16:28 1
Pełno takich przez super/hipermarketami. Wózeczek mi zabierze w którym jest 1/2/5zł i przejdzie się za mnie 15 metrów w niecałą minute 'zarobi' te 1-5zł co daje mu zarobki na poziomie kilkudziesięciu złotych na godzine PRACY.
Zawsze podchodzą najebani w 3 dupy i niby na jedzenie chcą ale jak im chcesz dać jedzenie to nieeee kase wolą. Albo na 'dzieci' zbierają. Zapytasz jak dzieci mają na imie i w jakim są wieku to 'eeeeee, ummmmm"
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-09-26, 16:45 5
up
eeeeee i ummmmm to bardzo popularne cygańskie imiona.
Zgłoś
Avatar
wangog 2012-09-26, 17:17 1
TT - nie chce kurwa. A Tobie się chce? Masz wykształcenie - starzy Ci pomogli - ciesz się. Im nie miał kto pomóc, starzy woleli %%% jebać i mieli ich w dupie - są tacy, co wychodzą na ludzi a są też ludzie ze słabą psychiką i staczają się. Jest część meneli co im się nie chce ale są też tacy co wzięli by każdą robote ale jak to w Polsce - wszystkich do jednego wora.
Szkoda chłopaka i tyle w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
p................r 2012-09-26, 17:20 2
patrzcie gimby, wasza przyszłość jak się nie ogarniecie
Zgłoś
Avatar
B................L 2012-09-26, 17:20 3
Kurwa zajebista reklama mojego miasta(nawet mój blok chyba widać ;O)
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-09-26, 17:22
a z resztą,na chuj się produkować.
Zgłoś
Avatar
Green ninja 2012-09-26, 17:26 1
Szczerze pomógł bym mu jak bym go spotkał.
Dał bym mu prace w u siebie, jakieś ubranie, troche gotówki na jedzenie, to by mógł kostkę układać, zbrojenia robić, wielkiej głowy do tego nie potrzeba.
Jeżeli by chciał to by wyszedł z nałogu i się ogarnął, kurwa mać 24 lata i żul, w takim wieku to się kurwa pracuje a nie pije, ja pierdole szkoda słów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie