18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
E3 2012
kesnall • 2012-06-05, 13:30
Watch Dogs – coś pomiędzy AC, a powiedzmy Syndicate. Czyli mieszanka iście wybuchowa.

Gra dająca nam otwarty świat w stylu Grand Theft Auto, na który możemy wpływać poprzez nasze hackerskie umiejętności (na przykład możemy hackować wszystkie systemy miejskie – kontrolować mosty zwodzone, zmieniać światła uliczne etc). Wszystko to w celu obalenia skorumpowanego rządu w świecie niedalekiej przyszłości. Brzmi i wygląda wręcz genialnie. Zwiastun poniżej.



Assassin’s Creed 3 - żegnamy się z Ezio Auditore i renesansowymi Włochami – a witamy nowego bohatera serii – Connora – który walczy o niepodległość Stanów Zjednoczonych (wiadomo z kim). Zupełną nowością będą bitwy morskie, które wyglądają genialnie.



reszta w komentarzach
Zgłoś
Avatar
popacz.popacz 2012-06-05, 13:46
no to dawajta
Zgłoś
Avatar
kesnall 2012-06-05, 13:46 31
Rayman Legends – exlusive oraz jedna z gier, które mają podczas premiery promować nową konsolę Nintendo – Wii U. Czyli znany platformer w świetnym wydaniu.



South Park: The Stick of Truth. Gra została uznana za najlepsze z tego co zostało pokazane na konferencji Microsoftu – i nie bez powodu. Za tytułem stoją bowiem Matt Stone i Trey Parker – oryginalni twórcy serii. Możemy zatem spodziewać się całych ton humoru dobrze nam znanego z South Parku.


Star Wars 1313 – czyli Gwiezdne Wojny bez mieczy świetlnych, dla dorosłych (gra ma rating M – czyli od 18 lat). Tym razem nie będzie historii o jasnych i prawych rycerzach Jedi, lecz o bardziej brudnym i moralnie wątpliwym półświatku łowców nagród.



Halo 4 – czyli kolejna część flagowego tytułu od Bungie na konsolę Xbox360. Gameplay nie uległ drastycznej zmianie – warto jednak zwrócić uwagę na grafikę w tym tytule, która po prostu powala na kolana.


Splinter Cell: Blacklist – czyli powrót Sama Fishera, który wysłany zostaje na granicę Iraku z Iranem, gdzie musi rozwiązać zagadkę „czarnej listy”.


Tomb Raider – Lara Croft powraca, lecz to nie ta sama Lara, którą znamy. Nieustraszona pani archeolog w najnowszej odsłonie serii ma być nieopierzonym łowcą skarbów, który po katastrofie statku trafia na tajemniczą wyspę gdzie musi przede wszystkim przeżyć (no, a przy okazji odkryć jakieś starożytne tajemnice).


Zombie U – czyli niezbyt kreatywny tytuł dla bardzo ciekawie zapowiadającej się gry opowiadającej o jednym z naszych ulubionych tematów – zombie apokalipsie. Kolejny exclusive dla Nintendo Wii U.


The Last of Us


Call of Duty: Black Ops 2 – czyli kolejna (nie wiemy już która/nie umiemy do tylu liczyć) część serii Call of Duty – tym razem akcja ma miejsce w niezbyt odległej przyszłości.



Dead Space 3


Resident Evil 6


Far Cry 3 Step into Insanity


Forza Horizon


Lost Planet 3


Pid | Core Mechanic


Zeno Clash 2


DUST 514™


jak cos znajde to wrzuce
Zgłoś
Avatar
rydzo2008 2012-06-05, 13:54 9
The Last of Us oraz Watch Dogs obowiązkowo obowiązkowo
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-06-05, 14:02 1
Kto był na E3 ten był i widział co widzieć miał. Wszystko odgrzewane kotlety ze szczypta nowych przypraw także wyrzygać sie idzie.
Jedynie Watch Dogs napawa optymizmem co do rozwoju gier.

Dzięki za konkretną, podumowującą wstawkę
Zgłoś
Avatar
mutant 2012-06-05, 14:29
Zdaje sobię sprawę ,iż sadistic to stronka o innej tematyce niż ten materiał , ale i tak szacun przynajmniej nie muszę szukać na innych serwisach tylko mam pod ręką. Piwko leci
Zgłoś
Avatar
Koziol87 2012-06-05, 14:34
na ten portal najbardziej nadaje sie The Last of Us
Zgłoś
Avatar
szczepan11600 2012-06-05, 15:37 6
Przeczuwam zajebanie łącza w przeciągu tych 2-3 lat ;D
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-06-05, 15:45
zapomniałeś o need for speed: most wanted
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-06-05, 15:52
Kuuuurwa, co oni zrobili ze ''Splinter Cell'a'' ?
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-05, 16:09
W pierwszego AC pograłem parę godzin i cholernie się wynudziłem, od tej pory wszystkie części konsekwentnie olewam, nie wiem jak można w to grać.
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-06-05, 16:11
WOW watch dogs urwie dupe na pewno kiedy premiera??!!!
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-06-05, 16:17 4
Super! Zwłaszcza ta pierwsza zapowiedź. Piwko leci.
Szkoda tylko, że już nic nie robi na mnie takiego wrażenia jak to w 1996 roku:

(dźwięk polecam wyłączyć)

Zgłoś
Avatar
PKSdriver 2012-06-05, 16:40 1
coś wiadomo na temat nowej generacji konsol?
Zgłoś
Avatar
b................s 2012-06-05, 17:22
A o HL3 nic :c
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie